Hlavní informace

Jak Scrum podporuje agilní vývoj softwaru


Organizace po celém světě v dnešní době používají jako základní kámen svého vývoje softwaru nějakou agilní metodiku, zejména nástěnku Scrum. Scrum sám o sobě však nemusí plně využívat potenciál agilního přístupu.

Jak Scrum podporuje agilní vývoj softwaru

 

Co kdyby bylo možné spojit všechny nejlepší postupy řízení projektů na jednom místě a výrazně zvýšit úspěšnost a rychlost realizace projektu? Přesně toho se snaží dosáhnout Easy Project se svou platformou pro řízení projektů. Po aktivaci funkce používá tato platforma nástěnku Scrum a sprinty, ale zachází o krok dále a obsahuje další nástroje k maximalizaci výkonu celého projektového týmu. Nabízíme návod, jak usnadnit vývoj softwaru pomocí Easy Projectu.

 

Metodika agilního řízení

 

Scrum je samozřejmě nejoblíbenějším a nejspolehlivějším přístupem k vývoji softwaru. Díky tomu, že Easy Project obsahuje řízení Scrum jako jednu ze svých funkcí, umožňuje vyvíjet softwarová řešení s vašimi stávajícími týmy. Nemusíte najímat více pracovníků, protože tím byste zvýšili svou zátěž a zodpovědnost. Vytvářejte softwarová úložiště, spravujte vydání a verze softwaru a zřizujte centrální help desk s Easy Projectem a usnadněte tak práci svým project management týmům.

 

Více než jen agilní přístup

 

Easy Project spojuje všechny best practices projektového řízení na jednom místě a umožňuje vám vytvářet vizuální projekty pro dosažení maximální účinnosti. Rozdělte své projekty na snadné a dosažitelné úkoly pomocí přístupu WBS nebo jejich převedením do vizuálů pomocí Ganttova diagramu.

 

Mobilní řízení projektů

 

Mobilní zařízení vládnou moderní éře době a je nevýhodou jakéhokoli softwarového řešení, pokud nenabízí mobilní kompatibilitu. Easy Project vám umožní zůstat vždy na vrcholu a řídit své projekty na mobilu. Přihlaste se ze svého mobilu, podívejte se, jaký je stav projektu, aktualizujte úkoly pro svůj project management tým a iniciujte odpovědnost tím, že zkontrolujete, zda vaše týmy splnily stanovené KPI.

 

 

Agilní řízení projektů? Easy.

Mějte všechny nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

 

Objevte Easy Project

 

 

 

Easy Project
 

 

Plánování projektů za pochodu

 

Agilní přístup vyžaduje, abyste během produktového vývoje neustále testovali namísto toho, abyste se k němu vrátili až po dokončení. Z tohoto důvodu vyžaduje agilní přístup rychlé pochopení měnících se rolí a přiřazování úkolů těm správným lidem. Easy Project zjednodušuje tento proces tím, že vám dává pravomoc přidělovat role, efektivně plánovat a měnit odpovědnosti členů týmu v jakémkoli okamžiku. Shromažďujte údaje o výkonu pomocí podrobných reportů, díky nimž budete okamžitě vědět, jak produktivní jsou vaše rozhodnutí.

 

Rychlá a vizuální správa tiketů

 

Nemůžete zaručit úspěšné dokončení projektu, pokud nepřijmete patřičnou zpětnou vazbu od členů svého týmu a v dalších krocích neprovedete opatření vyplývající z této zpětné vazby. Modul Help Desk v Easy Projectu prezentuje tikety v systému vizuálně a umožňuje vám identifikovat ty nejdůležitější podle jejich barev. Kromě toho můžete tyto tikety a z nich vyplývající závazky přiřadit správným lidem pomocí jednoduché funkce přetažením myší. Znovu zkontrolujte osoby, kterým jste tikety přiřadili, a podívejte se na statistiky zákaznické podpory, abyste se ujistili, že na nich pracují.

 

Jakožto manažer projektu musíte pochopit, že konkurence na softwarovém trhu je dnes tvrdá. Chcete-li přesvědčit lidi, aby použili právě vaše řešení, musíte je přesvědčit, že jim nabízíte to nejlepší. A dosažení „nejlepšího“ do značné míry závisí na vašem přístupu k řízení projektů. Optimalizujte každý svůj projekt pomocí Easy Projectu a ujistěte se, že dosáhnete cílů, které jste si na začátku vývojového procesu stanovili.

 

Autor: Anna Ogunnusi

 

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace

×

Ikona Email 1

Chcete více článků ze světa řízení projektů?
Odebírejte naše novinky a nenechte si ujít ty nejlepší.

 

Tipy, příběhy a novinky pro snadnější řízení projektů.
Jednou za čas ve vašem inboxu.