Hlavní informace

Hledáme:

PRODEJCE: Jste velký systémový integrátor a chcete rozšířit své portfolio? Nebo máte vhodného klienta pro Easy Project a chcete se ujistit, že dostanete spravedlivou odměnu za zprostředkování obchodu?

Jednoduše zaregistrujte svou firmu jako prodejce, zaregistrujte svého klienta a my podpoříme váš byznys. Jakmile dosáhnete vyšší úrovně partnerství, můžete dokonce zvýšit svůj zisk.

POSKYTOVATELE CLOUDOVÝCH SLUŽEB: Spouštíte cloudové služby a hledáte další hodnotné aplikace, které chcete přidat do svého obchodu? Vyplňte níže uvedený formulář, abychom mohli projednat naši potenciální spolupráci.

KONZULTACE A SLUŽBY: Jste profesionál v oblasti poskytování obchodních aplikací, implementace nebo poradenských služeb? Obraťte se prosím na nás, abychom prodiskutovali možnou spolupráci.

 

Dušan je zkušený obchodní ředitel a marketingový profesionál s 18 lety praxe v oblasti řízení prodeje, marketingu a rozvoje obchodních a distribučních kanálů v předních ICT společnostech (IBM, Cisco, Hewlett-Packard, Xerox, Comparex). Je ženatý a má 2 děti, takže jeho hlavním koníčkem je samozřejmě rodina. Mezi jeho záliby patří horské kolo, lyže, plavání, ale i horská turistika nebo skok s padákem.

Dušan Kolínek - Easy Software

 

Registrace partnera

Přihlášení partnera 
(vaše přihlašovací údaje vám budou poskytnuty při registraci partnera)

Registrace obchodu
(pokud ještě nejste registrovaným partnerem, použijte formulář Registrace partnera nebo nás kontaktujte osobně)

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace