Hlavní informace

Plánování a řízení projektů

200x200xeasy-project-projektove-rizeniPřesné plánování projektu je základem Easy Projectu. Projektové šablony vám umožní zahájit komplexní projekt během několika minut. Drag&Drop Ganttův diagram pomáhá s plánováním projektů bez větší námahy. Rychlý plánovač projektů a Vytížení zdrojů slouží jako nástroj pro rychlé plánování úkolů a pro rovnoměrné přiřazení úkolů na pracovníky.


Úkoly a sledování odpracovaného času

Easy Project pro sledování úkolů na projektechSledování úkolů na projektech je základní funkcí Easy Projectu. Úkoly jsou přiřazeny uživatelům, kteří si je zobrazí na osobní stránce. Uživatelé aktualizují úkoly podle nastaveného workflow a práv – uživatelé spolu komunikují přes aktualizace. Easy Project můžete zpřístupnit i dalším externím uživatelům jako partnerům nebo klientům. Klíčem k rozšiřujícím funkcím Easy Projectu je zadávání předepsané doby a odpracovaného času.


Finanční řízení projektů

easy project sledovani financi na projektuPlánujte a kontrolujte rozpočty projektů. V Cashflow zobrazte předpokládané příjmy a náklady. Výkazy zobrazují mzdy a fakturace. Se správcem transakcí budete vždy v obraze při sledování transakcí s partnery nebo pracovníky.


Vývoj softwaru a realizace IT projektů

Easy Project pro vývoj software a IT projektyEasy Project je často používaný v softwarových firmách. Agile Board je skvělým nástrojem pro agilní přístup k řízení projektů. Vytížení zdrojů slouží k řízení větších týmů nebo několika souběžných projektů, kde více projektových manažerů sdílí zdroje. Integrované repozitáře umožňují přesné sledování kódu. Typy úkolů umožňují sledovat vícepráce.


Helpdesk pro péči o zákazníky

easy project helpdesk pece o zakaznikyKromě komplexního řízení projektu je Easy Project často využívaný jako Helpdesk zákaznické péče. Důvod je jednoduchý – žádná další oddělená aplikace na různé projektové fáze. Helpdesk v Easy Projectu nabízí komplexní řešení pro zákaznickou podporu.


CRM a obchodní procesy

easy project crmŘízení projektů a obchodních vztahů od teď v jedné aplikaci. Na vybraných projektech zapněte modul CRM a sledujte poptávky, příležitosti, nabídky a klienty. Veškerou obchodní komunikaci můžete vést z Easy Projectu díky e-mailové integraci. Zároveň můžete vytvářet předpovědi prodejů. Propojte Easy Project s vaším webem nebo nákupním košíkem.


Automatizace firemních procesů

easy project systematizace internich procesuRozlišení dovolených, nemocí nebo pracovních cest pracovníků v docházce. Vytváření a sdílení znalostí a dokumentací projektů. Transakce a Osobní finance zjednoduší mzdové procesy. Helpdesk zautomatizuje podporu a péči o zákazníky.


Další informace

Přesvědčte se sami:

Efektivnější projekty

Snadné ovládání

Rychlejší týmová spolupráce

Vyzkoušejte
TRIAL ZDARMA

žádné platební údaje
bez závazku
bez instalace

Co je vlastně Easy Project?

Easy Project je software pro komplexní řízení projektů s rozšířeními pro řízení zdrojů, financí a zákazníků. Funguje v cloudu nebo na vašem serveru, to vše s profesionální implementací a osobní podporou.

CIOreview Stamp Easy Redmine Top 20 Open Source Provider

IPMA PMI compatible software Easy Project.png

*SHINE Consulting s.r.o. má akreditován tréninkový program Řízení projektů v praxi
u Společnosti pro projektové řízení dle mezinárodního standardu IPMA
a je rovněž členem programu PMI R.E.P. Registered Education Provider.
**The PMI Registered Education Provider logo je registrovaná značka Project Management Institute, Inc.

iOS ANdroid compatible Easy Redmine

Easy Project používají stovky organizací po celém světě, v Česku třeba tyto:

Reference Easy Project loga klientu 1

Reference Easy Project loga klientu 2

xReference Easy Project loga klientu 2017 compres

Vyzkoušejte Zdarmana 14 dní

.easyproject.cz

všechny funkce, video tutoriály, znalosti