Sledování času v Easy Projectu - funkce

Je všeobecně známo, že "co není měřeno, nemůže být zlepšeno". A proto je sledování a logování času důlěžité pro všechny, kteří chtějí dosahovat stále lepších výsledků. Easy Project umožňuje sledovat čas strávený na úkolech a projektech několika způsoby, včetně stopek a ručního zadávání času na úkolech.

Dashboard časových výkazů

Výkazy času by měly být klíčovou součástí každého projektového řízení. Přemýšleli jste někdy o tom, kolik z vašeho času a času vašeho týmu bylo fakturováno minulý měsíc? Nebo kolik hodin pracovali jednotliví členové týmu minulý týden? Kolik hodin bylo vynaloženo na konkrétní projekty? Panel časových výkazů vám to řekne.

Easy Project – Time Report Dashboard

Sledování času a výkazy pro efektivitu a plánování

Sledování času a výkazy jsou klíčem k efektivnímu řízení času a plánování. Umožňuje zaměstnancům efektivně využívat a vykazovat svůj čas, zatímco manažeři mohou sledovat čas strávený v práci a používat jej jako referenci pro budoucí plánování projektů.

Easy Project – Time tracking and reporting for efficiency and planning

Časové rozvrhy pro týdenní výkaz stráveného času

Časové rozvrhy jsou snadný způsob, jak tvořit výkazy času stráveného na projektech nebo úkolech. Uživatelé mohou vytvářet týdenní časové výkazy, zatímco je manažeři kontrolují a schvalují.

Easy Project – Timesheets for weekly spent time reporting

Stopky pro přesné sledování času

Stopky (tzv. task timer) se používají pro přesné sledování času stráveného na úkolech. Když jste připraveni začít pracovat, klikněte na tlačítko "Začít měřit čas". Časovač můžete kdykoliv pozastavit a poté, když se k úkolu znovu dostanete, pokračujte od předchozího stavu. Když dokončíte práci na úkolu, ukončete časovač a okamžitě uvidíte celkový objem zaznamenaného času stejně jako možnost logování času. Manažeři a vedoucí týmu navíc vidí přehled běžících nebo pozastavených stopek svých členů týmu.

Easy Project – Stopwatch for exact time tracking

Založte si Easy Project zdarma na 30 dní

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy