B2B CRM

Systém B2B CRM byl vytvořen s vizí klienta jako středobodu vašich operací. To znamená nejen prodejní operace, ale také procesy dodávek, projekty a průběžnou podporu. Modul nejlépe využijí B2B organizace s nepřímými nebo kombinovanými prodejními procesy. Cíl je jednoduchý - efektivně řídit obchodní kanál prostřednictvím okamžité spolupráce s využitím sítě kanálů.

Lead Management

Náš nový systém B2B CRM vám pomůže snadno a efektivně pracovat s potenciálními zákazníky. Můžete sledovat trasu jakéhokoli leadu od samého začátku až do úplného konce a zároveň mít jasný přehled o všech prodejních aktivitách.

Lead Processor

Rychlé a dobře připravené sledování leadů je základem úspěšné akvizice. Digitální prostředí obvykle generuje velké množství potenciálních zákazníků s různou relevancí. Lead Processor pomáhá distribuovat, rozdělit a upřednostnit leady mezi vlastní obchodní tým nebo partnerskou síť.

Správa příležitostí a nadcházejících projektů

Náš CRM pro B2B spravuje vaše příležitosti, takže můžete zůstat ve spojení s lidmi a informacemi, které jsou nezbytné pro uzavření každého prodeje. Odkudkoli. Sledujte průběh všech souvisejících aktivit a dostávejte upozornění, když je třeba jednat. Odesílejte e-maily snadno a rychle pomocí šablon.

Správa partnerů

Náš B2B CRM systém poskytuje komplexní přehled partnerů, kde můžete sledovat své nejlepší partnery a jejich postup do detailu. Rozvíjejte síť partnerů po celém světě a prodávejte své produkty rychleji a lépe.

Account Management

Díky integrované platformě pro řízení projektů poskytuje systém B2B CRM skutečně ucelený pohled na životní cyklus vašich klientů. Kromě tradičních prodejních údajů přináší B2B CRM přehled o dodávkách, projektech, péči o zákazníky v jednom systému, vše na jedné stránce.

Domovské stránky a dashboardy založené na rolích

V novém B2B CRM budete mít k dispozici přizpůsobené přehledy prognóz prodeje, které můžete snadno a přehledně sestavovat. Z našich scénářů založených na rolích získá obchodní ředitel jasný přehled o příjmech, výkonnosti obchodních manažerů a dosaženého pokroku v projektech. Díky žebříčkům v reálném čase zjistíte, kteří obchodní zástupci jsou na dobré cestě k překonání svých cílů.

Podpora procesů a projektů

Základní prvky projektového řízení, jako je WBS, Gantt nebo agilní řízení, jsou přítomny pro podporu různých procesů v obchodním oddělení nebo slouží k realizaci projektů.

Dodávka E2E

V našem B2B CRM můžete spravovat celý proces prodeje. Od nového potenciálního zákazníka, přes nabídku příležitostí až po poslední realizaci. Spravujte každý krok spolu se svými partnery, abyste z obchodu vytěžili maximum. Zákazník nemusí dělat nic. Může se jen pohodlně usadit, odpočívat a sledovat, jak jeho firma roste díky vašemu produktu.

Průběžná integrace

B2B CRM a zejména jeho „kontrakty“ jsou navrženy tak, aby se CRM stalo spolehlivým zdrojem dat pro systémy, které řídí dodávky vašich produktů a služeb. Charakter naší platformy PM je také ideální pro budování řešení nad standardními produkty.

Založte si Easy Project zdarma na 30 dní

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy