Hlavní informace

Easy Project nabízí plnohodnotné a sofistikované CRM řešení integrované s řízením projektů, financí, zdrojů a zákaznickou podporou. Easy Project CRM je řešení především pro B2B obchodní týmy. Inovací jsou integrace na marketingovou automatizaci (Mautic), kvalifikaci obchodních příležitostí (Leadfeeder) a e-commerce (Calculoid). CRM je snadno integrovatelné i s dalšími systémy.

Kontakty

Sdílený adresář kontaktů, firem, klientů. Kontakty můžete snadno přiřazovat k projektům, úkolům, obchodním příležitostem či k fakturám. V kontaktech lze snadno vyhledávat a jsou vždy dostupné ze servisního panelu. Kontakty lze synchronizovat s vaším mobilem či jinými systémy.

Klíčové funkce:

 • typy kontaktů – osoba / firma / klient

 • provázanost kontaktů s úkoly, projekty, obchodními případy, uživateli

 • vyhledávání a nový kontakt ze servisního panelu

 • synchronizace kontaktů s mobilem či jinými systémy pomocí CarDav


Řízení obchodu

Zefektivníte obchodní proces, a tím získáte více zakázek. Obchod a realizační projekty máte v jednom systému. Obchodníci přehledně vidí své obchodní případy a pracují s nimi. K dispozici jsou statistiky obchodu dle stavu obchodních případů.

Klíčové funkce:

 • řízení obchodních případů

 • stavy obchodních případů

 • statistiky dle produktů či obchodníků

 • zakládání obchodních případů z e-mailu, webu či e-shopu


Marketingová automatizace

Marketingová automatizace je něco jako pracovník marketingu, který pracuje nepřetržitě a splňuje vaše objednávky s neuvěřitelnou přesností. Může vám ušetřit obrovské množství času, peněz, zdrojů...

Mautic je první skutečně otevřený software pro automatizaci marketingu a používá jej 100 000 organizací po celém světě.

Mám zájem o řešení

Má snadno použitelné rozhraní a je plně integrován se systémem Easy Project. Navíc jej lze připojit ke stovkám dalších aplikací třetích stran.

Společnost Mautic přináší moderní řešení pro automatizaci marketingu, jímž umožňuje týmům vytvářet efektivní, personalizované digitální zážitky, díky nimž se návštěvníci/uživatelé/zákazníci budou více zajímat o váš projekt a značku.


Kvalifikace leadů

Chcete vědět, kdo navštěvuje vaše webové stránky? Chtěli byste zjistit, kdo je potenciálním VIP zákazníkem a kdo je jen leadem druhé kategorie? S Leadfeeder je to snadné.

Mám zájem o řešení

Leadfeeder identifikuje návštěvníky webových stránek (které firmy a lidé navštěvují vaši webovou stránku (odvětví, výdělky, počet zaměstnanců, země atd.) a ukáže vám, co hledají. To znamená, že můžete jednoduše filtrovat požadované leady (potenciální zákazníky) a nejprve sledovat ty nejvíce relevantní. Nebo můžete nastavit filtry a odeslat VIP zákazníky přímo do CRM modulu Easy Project. Leadfeeder také automaticky aktualizuje vaše CRM, když se lead vrátí na vaše webové stránky.

Toto řešení pro sledování je klíčem pro moderní marketingové a prodejní týmy.


Generování leadů

Konvertujte návštěvníky svých webových stránek na potenciální zákazníky (leady). Jak? Musíte je přitáhnout! Kromě vynikajícího obsahu a designu uživatelé v dnešní době také hodnotí interaktivní obsah. A právě to pro vás Calculoid může udělat.

Mám zájem o řešení

S nástrojem Calculoid můžete snadno vytvářet interaktivní kalkulačky (finance, návratnost investic, zdraví, platba, kotace atd.) a vložit je na své webové stránky. Jakmile uživatel vyplní formulář na vašem webu, vyplněné údaje jsou okamžitě odeslány do vašeho Easy Project, kde se vytvoří lead připravený k okamžitému následování.

Kalkulačky lze vložit na libovolnou online stránku a snadno propojit s vaším informačním systémem pomocí webhooků REST API.


Řešení e-commerce

Konvertujte návštěvníky svých webových stránek na platící zákazníky. Easy Project je plně integrován s nástrojem Calculoid, který umožňuje platby Stripe (Visa, MasterCard) a Paypal.

Mám zájem o řešení

S nástrojem Calculoid můžete snadno vytvořit kalkulačku cen a plateb pro své produkty nebo služby a umístit takovou kalkulačku kdekoliv na webu. Jakmile uživatelé vypočítají cenu a odešlou platbu, jsou přesměrováni na platební bránu a objednávka se automaticky uloží do vašeho Easy Project - do požadovaného projektu, se správným typem úkolu, stavem, prioritou, řešitelem nebo jiným vlastním polem.

Pomocí nástroje Calculoid můžete tudíž zefektivnit svůj prodejní proces pomocí samoobslužných cenových kalkulaček a online plateb.


Panel obchodního manažera

Nástěnka obchodního manažera vám pomůže připomenout nadcházející schůzky, vyřešit okamžité problémy a sledovat výkon týmu. Zbavte se chaosu při používání mnoha různých aplikací a místo toho dělejte vše v Easy Project.

Klíčové funkce:

 • Kalendář schůzek

 • Měřítko výkonnosti týmu

 • Záložka Detailní rozpis výkonnosti týmu

 • Záložka Přehled distribuce leadů

 • Záložka Kontakty


Panel obchodního konzultanta

Nechte Easy Project, aby se postaral o organizaci vašich kontaktů a schůzek, zatímco se soustředíte na svou hlavní odpovědnost: pomáhat potenciálním klientům a dosahovat svých obchodních čísel.

Klíčové funkce: 

 • Kalendář schůzek

 • Měřítko osobní výkonnosti

 • Záložka Leady & příležitosti

 • Záložka Přehled osobních výkonů

 • Záložka Kontakty


Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace