Hlavní informace

Standardizované řízení projektů v odvětví IT služeb – Seidor Consulting

Seidor Consulting je nadnárodní technologická poradenská společnost, která poskytuje širokou škálu služeb včetně vývoje a údržby aplikací, infrastruktury a outsourcingu IT.


Řízení projektového portfolia pomocí Easy Projectu ve finančnictví – AXA Česká republika a Slovensko

Skupina AXA v České republice a na Slovensku poskytuje produkty a služby v oblasti životního a neživotního pojištění, důchodového zabezpečení a investičních podílových fondů. Má 1,5 milionů klientů, 523 zaměstnanců a spravuje aktiva ve výši 5,3 miliardy EUR.


Řízení projektového portfolia pomocí Easy Projectu v energetice – innogy Česká republika

Podnikání innogy se soustředí na dodávky zemního plynu, elektřiny a tepla zákazníkům, kombinovanou výrobu tepla a elektřiny v teplárenských provozech a řešení pro čistou mobilitu.


Realizace dodávek Smart Home řešení se zlepšila díky softwaru pro správu projektů

myComfort - malá česká obchodní společnost, která poskytuje koncovým uživatelům i firemním partnerům integraci a implementaci řešení a technologií Smart Home.


Kompletní řízení životního cyklu projektů v bankovním sektoru - PPF Banka

Před implementací Easy Projectu PPF Banka využívala klasické nástroje Microsoft Office, jako je MS Excel (pro sledování milníků, úkolů, rozpočtu a zdrojů), MS PowerPoint (tvorba prezentací o stavu projektu) a také MS Project (sledování milníků a projektového plánu).


Inovace v řízení projektů s podporou Easy Projectu - JIRI models

Česká společnost se sídlem v Písku. Firma se zaměřuje na publikační a merchandisingové produkty, většinou zábavné a kreativní knihy s populárními dětskými motivy. Již řadu let spolupracuje s domácími i předními zahraničními poskytovateli licencí (Walt Disney, Star Wars, Hello Kitty, Krtek atd.).


Systém podpory těžkého strojírenství - Wirtgen America

Společnost Wirtgen America poskytuje služby ve více než 250 místech ve Spojených státech a Kanadě, které operativně zajišťuje 35 dealerů. Síť prodejců prodává a dodává stavební stroje zahrnující tradiční výrobky značek: WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, KLEEMANN a BENNINGHOVEN.


Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.


Řízení komunikačních rozhraní v sektoru veřejné dopravy - Odense Letbane

Odense Letbane (Light Rail) je plánovaný tramvajový systém ve městě Odense v Dánsku. V rámci tohoto projektu se očekává, že do roku 2020 bude postavena první lehká tramvajová trať o délce 14,5 km. Na výsledku projektu se podílí různí dodavatelé. Kvůli koordinaci jejich činností bude v rámci projektu použito tzv. řízení komunikačních rozhraní.


Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.


Easy Project pro reportování pracovní doby

MARSHALL CAVENDISH EDUCATION (MC Education) je přední poskytovatel e-learningových řešení a služeb v Singapuru. Easy Project pomáhá efektivněji řídit společnost (zejména časové reporty) a předcházet konkurenci.


JSC OmskElectro - řešení pro údržbu klientů

JSC OmskElectro je státní poskytovatel elektrické energie, který dohlíží na regionální elektrickou síť a příslušné služby v celém regionu Omsk. Easy Project pomáhá zlepšit jejich podnikání - nepřetržitě.


Transporeon – efektivní řízení zdrojů v logistice

Skupina TRANSPOREON poskytuje 3 SaaS řešení, která v současnosti propojují více než 1 000 přepravců, 45 000 dopravců a 100 000 uživatelů ve více než 85 zemích. Easy Project skupině umožňuje efektivnější řízení zdrojů.


ESONIC – propojení Easy Projectu se stávajícími nástroji (Flexibee ABRA, ISO)

ESONIC a.s. je česká společnost zabývající se oblastí průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních celků. Za účelem zefektivnění externího i interního řízení se společnost rozhodla sáhnout po softwaru na projektové a procesní řízení.


Česká televize - řízení projektů v oddělení Nových médií (rozhovor)

Českou televizi asi není třeba představovat. Televizní stanice vysílající již od r. 1992 se před několika roky naplno pustila také do internetových aktivit. Oddělení Nových médií se rychle rozrostlo na cca 100 zaměstnanců a původní řešení pro řízení projektů se začalo jevit jako nedostatečné...


Výběr vhodného projektového softwaru (rozhovor se CEO společnosti Become s.r.o.)

Firma Become s.r.o. je dynamickou firmou zaměřující se na podnikové informační technologie.Vyzpovídali jsem Roberta Zavackého, výkonného ředitele této slovenské firmy, ohledně procesu výběru softwaru na projektové řízení a důvodů pro volbu Easy Projectu.


FG Forrest - řešení pro efektivní projektové řízení

Společnost FG Forrest má za 18 let své existence na kontě stovky úspěšně realizovaných projektů v oblasti webdesignu a digitálních médií. Easy Project používá především pro efektivní řízení zdrojů a projektů. Zaměstnanci si pochvalují rovněž plně funkční integraci s původním IS.


Řízení klientských projektů v reklamní agentuře Minkenberg Medien

Reklamní agentura Minkenberg Medien GmbH se specializuje převážně na zakázky v digitálním prostředí, kde se požadavky klientů zpravidla rychle mění. Elmar Branch, CEO společnosti, nám sdělil, že Easy Project pomáhá agentuře řídit vše ku spokojenosti těch nejdůležitějších, tedy klientů. 

 


Ministerstvo Dopravy – řízení kanceláře ministra

Implementace Easy Projectu pro kabinet ministra dopravy. Řízení chodu kanceláře ministra – řízení projektů prolínajících se napříč podřízenými organizacemi, zjednodušení zadávání úkolů ze schůzek (odstranění množství nepřehledných textových dokumentů), koordinace chodu kabinetu.


Krajský úřad, obecní úřad – řízení projektů

Statutární město Chomutov implementovalo Easy Project pro řízení EU projektů a investičních akcí. Cílem bylo získat přehled nad probíhajícími projekty, koordinovat je a monitorovat jejich průběh. 


Air Technology - technologické celky, stavby

Společnost Air Technology vyvíjí svoji činnost v oblasti návrhů a stavby vzduchotechnických, chladících a elektrotechnických zařízení. Easy Project využívá v komplexní implementaci pro řízení stavebních projektů, montáží, servisu, řízení administrativy a marketingu. Easy Project je napojen na ERP systém SAP.


Cemex – řízení IT projektů

Nadnárodní společnost Cemex působící v oblasti stavebnictví a výroby stavebních materiálů využívá Easy Project pro řízení IT projektů.


Xella CZ – výrobce stavebních materiálů Ytong

Nadnárodní výrobce stavebních materiálů Ytong využívá Easy Project primárně pro řízení dlouhodobých projektů marketingu a IT. Plánování marketingových akcí a IT rozvoje.


Řízení projektů ve výrobní firmě Hobra-Školník

Hobra-Školník je východočeská společnost vyrábějící a dodávající průmyslové filtrační a izolační technologie do celé Evropy. Easy Project pořídila v rámci operačního programu IT ve firmách a využívá ho pro vývoj nových produktů, výzkumné projekty, marketing, prodej.


KERATECH, řízení projektů ve strojírenství

KERATECH je moderním podnikem s vlastní výrobní základnou, založeným na bázi strojírenského závodu a na výrobě ohnivzdorných materiálů. Easy Project používají pro sledování zakázek pro klienty a správu kontaktů.


Projektil – řízení projektů v architektonickém ateliéru

Architektonický ateliér Projektil je předním českým dodavatelem architektonických služeb, vítěž Grand Prix. Easy Project využívá pro monitoring odpracového času na projektech a jejich jednotlivých fázích.


Inteli – projekty dodávky a instalace AV techniky

Přední český dodavatel audiovizuální techniky. Výhradní distributor předních světových značek AV techniky. Easy Project využívá pro řízení projektů instalací, řízení interních rozvojových projektů, marketingu, obchodu a administrativy.


Pharma Future – řízení projektů ve farmacii

Společnost Pharma Future Ltd. se zabývá výzkumem a vývojem řady unikátních medicinálních, zdravotních a nutričních produktů. Easy Project využívá v komplexní implementaci pro koordinaci a řízení výzkumných a vývojových projektů a při procesu uvádění produktu na trh.


Elektrowin a.s. - řízení projektů a organizace

ELEKTROWIN a.s. provozuje kolektivní systém pro zpětný odběr, oddělený sběr, zpracování, využití a odstranění elektrozařízení a elektroodpadu.  Easy Project používá pro zpřehlednění běžného řízení organizace a řízení projektů.


Boomerang Publishing – řízení projektů v produkční společnosti

Mediální společnost Boomerang Publishing Easy Project využívá v celé jeho šíři – od plánování projektů přes vytížení zdrojů, oběh faktur, tvorbu objednávek a především pro sledování finanční rentability jednotlivých projektů. V Easy Projectu mají založeno více než 5000 aktivních projektů.


DIGITECH ČR – řízení projektů v softwarové firmě

Společnost DIGITECH ČR působí na trhu přes 15 let a je dodavatelem informačních technologií pro oblast logistiky a distribuce. Easy Project využívá pro řízení implementačních projektů a řízení Helpdesku.


Awara – řízení IT projektů

Awara IT Solutions je jedním z předních poskytovatelů IT služeb a řešení pro efektivní podnikání v Rusku. Kromě toho slouží zákazníkům ze Skandinávie a Západní Evropy. Easy Project implementovali pro spojení podpory s řízením projektů.


PeckaDesign – řízení projektů webdesignu

"V PeckaDesign tvoříme webová řešení na míru. Tahle práce nás baví. Již 10 let udržujeme u vašich projektů tu nejvyšší kvalitu zpracování". Na řízení projektů v Easy Projectu přešli z Basecampu, který již svojí jednoduchostí nedostačoval.


BOHEMIA ENERGY - řízení interních požadavků

Společnost Bohemia Energy je největší alternativní dodavatel elektřiny a plynu v České republice. K 31. 12. 2013 získala Bohemia Energy přes 500 000 zákazníků. Easy Project používá pro řízení servisních projektů a požadavků interních zákazníků.


Komplexní software pro řízení projektů ve společnosti Banzai

Na konci roku jsme pro Banzai, předního italského provozovatele e-shopů, implementovali funkcemi nabitý Easy Project pro komplexní řízení projektů a úkolů ve firmě. Podívejte se, jak spolupráce probíhala a probíhá.

 


Internet Projekt, a.s. – řízení projektů v IT firmě

Internet Projekt, a.s. vytváří internetové portály a aplikace. Je jednou z největších českých webových firem. Easy Project implementovali především pro sledování úkolů na projektech a zlepšení servisních projektů.


Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace