Integrace řízení projektů

Easy Project přináší kompletní a efektivní způsoby integrace na další software a systémy. Základem je komplexní REST API, dále napojení na integrační platformu Zapier, standardizované importy z MS Projectu, Excelu, Jiry a další známých software. Máte li zájem o integraci Easy Projectu, požádejte nás o konzultaci.

Mám zájem o integraci

Integrace

Integrace pomocí Zapier

Zajímá vás, jak integrovat Easy Project se systémy třetích stran? Díky platformě Zapier je to prostě jednoduché. Přečtěte si více v tomto článku.

Easy Project 10 - Integration using Zapier

Outlook plugin

Synchronizujte svá data v Easy Project s aplikací Microsoft Outlook - rychle a snadno. Šetřete čas díky obousměrné synchronizaci kalendářů, kontaktů, úkolů, CRM případů, docházky a dalších dat v reálném čase.

Easy Project 10 - Outlook plugin

Synchronizace kalendářů a kontaktů

Jednoduše synchronizujte své kalendáře a kontakty v Easy Project s libovolnou službou kompatibilní s CalDAV či CardDAV, jako je například Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird, Apple iOS a Google Android OS! Šetřete čas díky obousměrné synchronizaci dat v reálném čase.

Easy Project 10 - Synchronization of calendars and contacts

Import dat ve formátu XML/CSV

Již žádné přepínání mezi aplikacemi, když potřebujete otevřít či upravit data na různých místech. Od této chvíle můžete mít všechna data pouze v jedné aplikaci. Importér XML/CSV umožňuje převést libovolná existující data v kompatibilním formátu do Easy Project.

Easy Project – Data import in XML/CSV format

Import dat z aplikace Redmine

Easy Project je plně kompatibilní s projektovým nástrojem Redmine. Pokud chystáte upgrade z Redmine na Easy Project, není nic jednoduššího než vzít kompletní starou databázi, včetně informací o všech projektech, úkolech a jiných entitách, a migrovat ji do naší aplikace.

Easy Project 10 - Data import from Redmine

Standardizované importy

Import dat z aplikace Microsoft Project

Pokud jste používali Microsoft Project před přechodem na Easy Project, pravděpodobně máte mnoho dat, která potřebujete přenést. Můžete tak učinit velmi snadno! Tento nástroj umožňuje import projektů a úkolů vytvořených v Microsoft Project do naší aplikace.

Easy Project – Data import from Microsoft Project

Import dat z aplikace Microsoft Excel

Importujte svá data do Easy Project přímo ze souboru ve formátu Microsoft Excel. Můžete tak snadno migrovat celé projekty, úkoly a podúkoly v jednom kroku, včetně automatického namapování migrovaných dat na existující atributy v Easy Project.

Easy Project – Data import from Microsoft Excel

Import dat z aplikace Jira

Importér Jira je velmi užitečný nástroj, když se chystáte převést jakákoli data z vašeho stávajícího projektového systému Jira do Easy Project. Stačí jen příslušná data exportovat ze systému Jira a následně se řídit našimi jednoduchými pokyny pro import souboru.

Easy Project – Data import from Jira

Import dat z aplikace Asana

Pokud chcete migrovat své projekty a úkoly z aplikace Asana do Easy Project, není nic jednoduššího než použít tento importér. Nejprve exportujte zvolená data z Asana a poté nahrajte exportovaný datový soubor do naší aplikace. Následujte několik jednoduchých pokynů k importu.

Easy Project – Data import from Asana

Založte si Easy Project zdarma na 30 dní

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy