Reference uživatelů na Easy Project

JANN-PHILIP WEDEMEYER

Process Manager
FuG GmbH
Easy Project je pro naši firmu velmi užitečný. Hlavní funkce fungují výborně, německý překlad by mohl být mírně vylepšen. Celkově se jedná o kvalitní produkt za velmi dostupnou cenu.

CHRISTOPHER CARUK

CTO
Pegasus Consultancy Services
Pracuji s Easy Projectem již nějakou dobu a brzy do něj budeme migrovat veškeré firemní projektu. Nové verze software vždy přinesou užitečné funkce. Také jsme velmi spokojeni s podporou.

JUDY RATLIFF

Project Manager
University of Tennessee
Easy Project používáme na mnoho různých projektů - provozní, finanční, vývoj software a například i BI. Systém je velmi flexibilní - dá se snadno nastavit. Jsme zároveň velmi spokojeni se službami, implementací i podporou. Easy Project dal managementu přehled o projektech, který tady chyběl. Easy Project bychom si vybrali znovu.

TIMO MULLER

Chief Information Officer GmbH
RTL Radio Deutschland
V RTL Radio Berlín používáme Easy Project na vytížení zdrojů (Resource management), který je propojen s docházkou. Řídíme s ním všechny IT a software projekty a používáme ho i na Help Desk. Vybrali jsme si ho pro jeho komplexnost – je to skvělé "all-in-one" řešení.

ELMAR BRANCH

Managing Director
Minkenberg Medien GmbH
Easy Project zjednodušil naši práci s projekty. Jsme celkově spokojeni a oceňujeme, že se jedná o Open Source software.

WILFRED IJSVELD

CEO
Pygmalion
Konečně pracujeme přehledně a organizovaně. Easy Project nám pomohl s řízením projektů a implementací SCRUMu, který je pro nás nejužitečnější funkcí.

PAUL PIETERS

IT Manager
Syntra AB
Hledali jsme projektový software pro naše IT oddělení. Hlavními požadavky bylo plánování vytížení zdrojů a help desk pro issue tracking. Easy Project nabídl veškerou požadovanou funkcionalitu, velmi modulární nastavení a celkem jednoduché zavedení do provozu. Pracoval jsem s různými projektovými nástroji (teamwork, Jira, Attask) a Easy Project nabízí lepší funkce za zlomek ceny. Doporučuji toto řešení především pro IT firmy a IT oddělení. Zároveň doporučuji využít implementačních služeb nabízených firmou Easy Software.

VLADIMIR ZHAROV

Senior Consultant
Awara IT Solutions
Easy Project splnil všechny naše požadavky na řízení projektů. Produkt obsahuje opravdu všechny potřebné funkce při velmi příznivé ceně vzhledem ke konkurenci. Celkově jsme s Easy Projectem spokojeni a vybrali bychom si jej znovu.

STEFAN WINTERBERG

Head of IT
Netstal-Maschinen AG
Používáme Easy Project jako Helpdesk systém pro řízení uživatelských požadavků. Díky automatizaci šetříme mnoho času.

SAKSHI SOLANKI

projektový manager
Crisil
Hlavní výhodu Easy Project vidíme v integraci jednotlivých modulů pro řízení projektů. Easy Project využíváme hlavně pro Agile a správu projektových dokumentů. Řízení zdrojů (Resource Management) a výpočet ceny projektů nám umožnily nahradit Excel. Dále využíváme i Help Desk.

DAVID R. GROW

Manager
CompliancePoint, Inc.
Easy Project nám přinesl kontrolu nad projekty. Jsme nyní efektivnější při jejich plánování i revizi a máme vhled, který nám před tím chyběl. Také jsme velmi spokojeni s podporou, která nám pomohla s nastavením systému pro naše detailní potřeby.

CYRIL LÉCOT

Operations Manager
Netquarks
Easy Project jsme implementovali abychom získali kontrolu nad našimi projekty. Jsme s ním spokojeni. Využíváme především kontrolu nákladů projektu a řízení zdrojů. Zároveň s v něm spravujeme klientské požadavky přes Help Desk.

Založte si Easy Project zdarma na 30 dní

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy