Hlavní informace

Easy Project je pro naši firmu velmi užitečný. Hlavní funkce fungují výborně, německý překlad by mohl být mírně vylepšen. Celkově se jedná o kvalitní produkt za velmi dostupnou cenu. 

Easy Project Client -  Jann-Philip Wedemeyer
Jann-Philip Wedemeyer
Process Manager
FuG GmbH

Pracuji s Easy Projectem již nějakou dobu a brzy do něj budeme migrovat veškeré firemní projektu. Nové verze software vždy přinesou užitečné funkce. Také jsme velmi spokojeni s podporou. 

Easy Project Client -  Christopher Caruk
Christopher Caruk
CTO
Pegasus Consultancy Services

Easy Project používáme na mnoho různých projektů - provozní, finanční, vývoj software a například i BI. Systém je velmi flexibilní - dá se snadno nastavit. Jsme zároveň velmi spokojeni se službami, implementací i podporou. Easy Project dal managementu přehled o projektech, který tady chyběl. Easy Project bychom si vybrali znovu.

Easy Project pro University -  Judy Ratliff
Judy Ratliff
Project Manager
University of Tennessee

V RTL Radio Berlín používáme Easy Project na vytížení zdrojů (Resource management), který je propojen s docházkou. Řídíme s ním všechny IT a software projekty a používáme ho i na Help Desk. Vybrali jsme si ho pro jeho komplexnost – je to skvělé "all-in-one" řešení. 

Easy Project v médiích -  Timo Muller
Timo Muller
CIO
RTL Radio Deutschland GmbH

Easy Project zjednodušil naši práci s projekty. Jsme celkově spokojeni a oceňujeme, že se jedná o Open Source software. 

Easy Project Client - Elmar Branch
Elmar Branch
Managing Director
Minkenberg Medien GmbH

Konečně pracujeme přehledně a organizovaně. Easy Project nám pomohl s řízením projektů a implementací SCRUMu, který je pro nás nejužitečnější funkcí. 

Easy Project klient -  Wilfred IJsveld
Wilfred IJsveld
CEO
Pygmalion

Hledali jsme projektový software pro naše IT oddělení. Hlavními požadavky bylo plánování vytížení zdrojů a help desk pro issue tracking. Easy Project nabídl veškerou požadovanou funkcionalitu, velmi modulární nastavení a celkem jednoduché zavedení do provozu. Pracoval jsem s různými projektovými nástroji (teamwork, Jira, Attask) a Easy Project nabízí lepší funkce za zlomek ceny. Doporučuji toto řešení především pro IT firmy  a IT oddělení. Zároveň doporučuji využít implementačních služeb nabízených firmou Easy Software.

Easy Project klient -  Paul Pieters
Paul Pieters
IT Manager
Syntra AB

Easy Project splnil všechny naše požadavky na řízení projektů. Produkt obsahuje opravdu všechny potřebné funkce při velmi příznivé ceně vzhledem ke konkurenci. Celkově jsme s Easy Projectem spokojeni a vybrali bychom si jej znovu. 

Easy Project Client -  Vladimir Zharov
Vladimir Zharov
Senior Consultant
Awara IT Solutions

Používáme Easy Project jako Helpdesk systém pro řízení uživatelských požadavků. Díky automatizaci šetříme mnoho času.

Easy Project Client -  Stefan Winterberg
Stefan Winterberg
Head of IT
Netstal-Maschinen AG

Hlavní výhodu Easy Project vidíme v integraci jednotlivých modulů pro řízení projektů. Easy Project využíváme hlavně pro Agile a správu projektových dokumentů. Řízení zdrojů (Resource Management) a výpočet ceny projektů nám umožnily nahradit Excel. Dále využíváme i Help Desk.

Easy Project Client -  Sakshi Solanki
Sakshi Solanki
projektový manager
Crisil

Easy Project nám přinesl kontrolu nad projekty. Jsme nyní efektivnější při jejich plánování i revizi a máme vhled, který nám před tím chyběl. Také jsme velmi spokojeni s podporou, která nám pomohla s nastavením systému pro naše detailní potřeby. 

Easy Project Client -  David R. Grow
David R. Grow
CEO
CompliancePoint, Inc.

Easy Project jsme implementovali abychom získali kontrolu nad našimi projekty. Jsme s ním spokojeni. Využíváme především kontrolu nákladů projektu a řízení zdrojů. Zároveň s v něm spravujeme klientské požadavky přes Help Desk. 

Easy Project Client - Cyril Lécot
Cyril Lécot
Operations Manager
Netquarks

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace