Hlavní informace

Easy Project v současnosti řídí projekty ve stovkách organizací po celém světě. Díky pokročilým manažerským funkcím je využitelný v různých odvětvích, přičemž je udržena jednoduchost pro řadové uživatele. V mnoha společnostech funguje jako komplexní informační systém pro řízení celé firmy.


Vyjádření uživatelů Easy Projectu:

Největším benefitem je pro nás provázanost jednotlivých modulů, která umožňuje pružněji reagovat na měnící se podmínky při agilním vývoji. Nyní víme, kdo na čem pracuje, jak dlouho mu to trvá, proč se něco nestíhá, kde máme volnou kapacitu a kde naopak. Získáváme tak relevatní data s dobrou vypovídající schopností, což samozřejmě zefektivňuje naše projekty.

CEO Become s.r.o. (Robert Zavacký) doporučil projektový software Easy Project

K řízení projektů jsme používali standartně MS Project, ale problém byl, že jsme informace o projektech nesdíleli online. Po impelementaci Easy Projectu došlo k výraznému zefektivnění IT procesů a čas zaměstnanců je nyní lépe využíván.

Jan Krejci - Pripadova studie efektivnejsiho projektoveho rizeni diky Easy Projectu

Easy Project naplnil naše hlavní očekávání. Plánování projektů a související procesy jsou hladší a při zachování ostatních systémů. Hlavní výhodou pro nás byla integrace se současnými systémy. 

Petr Foltýn

Easy Project nám opravdu pomohl. Plánování kapacit našich pracovníků je snadnější díky vytížení zdrojů. Využíváme i rozpočty projektů pro sledování nákladů a příjmů projektů.

Paul Lendrates

Easy Project zásadně ulevil naší podpoře, která je nyní mnohem hladší. Jedná se o klíčový prvek pro náš úspěch. Gratuluji ke skvělému produktu a děkuji!

Malcolm Mead

Easy Project používáme již 6 let a nedovedu si bez něj naši firmu představit. Manažeři oceňují přehled o termínech a informace o ziskovosti projektů. Pracovníci sdílené dokumenty a každodenní organizaci práce."

Ondřej Hlaváček

S Easy Projectem jsme naprosto spokojeni. Poskytuje nám všechny informace, které při řízení projektů potřebujeme. Osobně si myslím, že se jedná o velmi dobrý software.

Vladimir Zarov

Easy Project zjednodušil řízení našich projektů. Dokonce jsme si sami do softwaru udělali pár úprav a jsme s ním celkově velmi spokojeni.

Elmar Branch

Systém jsme pořídili pro kontrolu a řízení webových projektů. Oceňujeme především přehled o termínech, kontrolu nákladů, vytížení zdrojů a komunikaci s klienty.

Cyril Lécot

Další informace

Přesvědčte se sami:

Efektivnější projekty

Snadné ovládání

Rychlejší týmová spolupráce

Vyzkoušejte
TRIAL ZDARMA

žádné platební údaje
bez závazku
bez instalace

Co je vlastně Easy Project?

Easy Project je software pro komplexní řízení projektů s rozšířeními pro řízení zdrojů, financí a zákazníků. Funguje v cloudu nebo na vašem serveru, to vše s profesionální implementací a osobní podporou.

CIOreview Stamp Easy Redmine Top 20 Open Source Provider

IPMA PMI compatible software Easy Project.png

*SHINE Consulting s.r.o. má akreditován tréninkový program Řízení projektů v praxi
u Společnosti pro projektové řízení dle mezinárodního standardu IPMA
a je rovněž členem programu PMI R.E.P. Registered Education Provider.
**The PMI Registered Education Provider logo je registrovaná značka Project Management Institute, Inc.

iOS ANdroid compatible Easy Redmine

Easy Project používají stovky organizací po celém světě, v Česku třeba tyto:

Reference Easy Project loga klientu 1

Reference Easy Project loga klientu 2

xReference Easy Project loga klientu 2017 compres

Vyzkoušejte Zdarmana 14 dní

.easyproject.cz

všechny funkce, video tutoriály, znalosti