Šablony projektů v Easy Projectu

Máte opakující se typ projektu? S Easy Projectem můžete vytvářet šablony z existujícího projektu, které budou zahrnovat úkoly, milníky, týmy, dokumenty atd., nebo si jej můžete vytvořit od začátku. Šablony vám ušetří spoustu času a mohou být v průběhu času zlepšovány, aby bylo zajištěno lepší doručování projektů. S Easy Projectem nabízíme také seznam šablon projektů pro typické firemní procesy, jako jsou lidské zdroje, zákaznická podpora, strategie či řízení událostí, což vám ušetří čas a poskytne vám strukturu projektů odvozenou z osvědčených postupů.

Produkční šablony

Easy Project vám nabízí řadu profesionálních šablon, které vám pomohou posunout vaše plánování a realizaci projektů na zcela novou úroveň. Na základě nejlepších postupů řízení a znalostí našich odborníků z různých odvětví vám tyto profesionální šablony ušetří čas a zajistí pevnou páteř projektového plánování.

Easy Project – Production Templates

Strategické šablony projektu

Vytvořte most mezi ambicemi vrcholového managementu a každodenními aktivitami pomocí strategických šablon Easy Project. S pevnými strukturami vašich projektů, které jsou založené na nejlepších postupech PM, zjednodušíte strategický rozhodovací proces a také proces utváření projektové strategie.

Easy Project – Strategic Project Templates

Šablony pro vývoj produktů

Máme řešení pro každý vývojový model. S našimi vývojovými šablonami vám nebude chybět žádný zásadní krok v procesu vývoje produktu a budete schopni posoudit, který modul vyhovuje vaší firmě nejlépe. To vše díky dostupnosti různých šablon, které si můžete zdarma vyzkoušet v rámci řešení Easy Project.

Easy Project – Product Development Templates

Šablony HR projektů

Chcete-li zjednodušit proces vytváření, zavádění a dohled nad nařízeními upravujícími chování a procesy zaměstnanců, jako je nábor, péče o zaměstnance, pohovory, školení a motivace, předkládáme vám šablony HR projektů, které zajistí, že struktura vašich HR projektů je založena na nejlepších postupech projektového řízení.

Easy Project – HR Project Templates

Šablony Back office

Šablony Easy Project Back office vám umožňují hladce spustit administrativní úkoly, definovat proces ve firmě a udržet si kontrolu nad kvalitou.

Easy Project – Back office templates

Založte si Easy Project zdarma na 30 dní

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy