Nasazení Easy Projectu

Easy Project nabízí všechny nejaktuálnější metody nasazení. Nejoblíbenějším, nejrychlejším a nejsnadnějším způsobem je nasazení Easy Projectu v cloudu, dále existuje varianta privátního cloudu pro vyšší bezpečnost, výkon a stabilitu a posledním řešením je nasazení na vlastní server.

Vše o privátním cloudu Easy Project

Privátní cloud je určen pro klienty, kteří potřebují špičkovou bezpečnost, rychlost a dostupnost aplikace Easy Project. Privátní cloud poskytuje klientům funkce vlastního dedikovaného serveru při současné úspoře jejich interních IT zdrojů. Je vždy nasazen do nejbližší geolokace pro maximální konektivitu a rychlost.

Vše o globálním cloudu Easy Project

Easy Project cloud je nejlepším řešením pro hosting vašeho Easy Projectu. 20+ lokalit na celém světě zajišťuje nejlepší konektivitu a výkon. Cloud zahrnuje aplikaci Easy Project 11, která je nejnovější aktualizací Easy Project a přináší nejlepší uživatelskou zkušenost a správu projektů.

Vše o privátním serveru Easy Project

Serverové řešení je určeno pro váš vlastní server (hostujete software). Zakoupením tohoto řešení získáte instalovatelný software + zdrojový kód. Řešení serveru obsahuje tři měsíce bezplatných aktualizací. Aktualizace jsou k dispozici ke stažení v klientské zóně, ke které získáte přístup po zakoupení. Další aktualizace jsou placené.

Založte si Easy Project zdarma na 30 dní

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy