Agilní vývoj a řízení v Easy Projectu - funkce

Moderní doba vyžaduje flexibilitu a rychlou adaptaci, čehož lze snadno dosáhnout pomocí agilního řízení. Easy Project představuje použitelné řešení pro všechny agilní metodiky včetně Scrum, Kanban, nebo kombinace obou. Agilní řízení zajišťuje úzkou spolupráci a rychlou adaptaci i v pozdních fázích projektů, aby bylo dosaženo spokojenosti zákazníků. Agilní řízení v Easy Projectu, které je využíváno v mnoha IT oblastech po celém světě, je ideální pro všechny organizace orientované na zákazníky, které usilují o efektivní doručení produktu.

Dashboard sprintů

Sledujte průběh sprintu efektivně pomocí panelu sprintů. Zahájili jste sprint s velkými plány. Stačí se jednou podívat na panel a ujistit se, že váš tým je na správné cestě, aby dodal to, k čemu se zavázal. Přepínejte mezi panely Scrum a Kanban podle svých potřeb.

Easy Project – Sprint Dashboard

Agilní dashboard pro Scrum

Agile Board umožňuje agilní vývoj v souladu s metodikou Scrum. Libovolné úkoly můžete přesunout z projektového backlogu do sprintu a dle potřeby je nechat automaticky měnit svůj stav i řešitele podle toho, v jaké fázi řešení se právě nacházejí. Účelem tohoto rozšíření je pomoci s implementací agilní metodiky ve vaší společnosti.

Easy Project – Agile Board for Scrum

Kanban – osobní a týmové dashboardy

Získejte přehled o práci, která má být provedena, a současném stavu úkolů s osobními a týmovými nástěnkami Kanban. Jednoduše je přidejte na osobní nebo týmové panely. Použitím drag & drop aktualizujte úkoly, aniž panel opustíte.

Kanban – personal & team boards

Backlogy pro organizaci agilních projektů

Vytvoření týdenního backlogu s Easy Project je snadné a zabere jen pár minut. Jednoduše sestavte produktový backlog pomocí drag & drop z nástěnky úkolů a poté během porady vytvořte týdenní backlog sprintu.

Easy Project – Backlogs for the organization of agile projects

Založte si Easy Project zdarma na 30 dní

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy