Jak vám Easy Project pomůže poskytovat dlouhodobě lepší zákaznické služby

Datum:9/28/2021
Délka:4 minutes
Autor:Anna Ogunnusi
Sdílet:

Pokud jste poskytovatelem služeb, musí pro vás být zákaznická zkušenost jednou z největších výzev. Zákazníci většinou neváhají s přechodem z produktu A na produkt B, ale v případě služeb někdy váhají.

Jakmile narazí u vašich služeb na nějaký problém. kontaktují vás, aby zjistili příčinu problému nebo našli okamžité řešení. Jakákoli opožděná reakce může zákazníky rozzuřit a ohrozit reputaci vaší společnosti.

Jak se ale ujistit, že budete vždy poskytovat perfektní služby, budete mít vše pod kontrolou a vaši zákazníci od vás vždy dostanou to nejlepší? Používejte Easy Project.

 

Efektivní správa zákazníků

První věcí, kterou musíte udělat k zajištění spokojenosti zákazníků, je usnadnit a zefektivnit komunikaci. Easy Project nabízí dedikovaný modul CRM, který je neocenitelným přínosem pro společnosti, které poskytují služby a jimž jejich klienti často telefonují.

Tento modul uspořádává kontakty do logický řad, podporuje vynikající správu potenciálních zákazníků (leadů) a dokonce nabízí i řešení pro fakturaci. Software obsahuje vyhrazené osobní panely pro marketéry, manažery prodeje, obchodní konzultanty atd., aby mohli všichni spravovat své zákazníky co nejefektivněji.

 

Rychlé řešení problémů

Rychlé řešení problémů je nedílnou součástí úspěšného podnikání ve službách. Easy Project nabízí organizacím robustní HelpDesk, tj. řešení technické podpory, které jim umožní rychle a efektivně spravovat jejich problémy.

Manažer helpdesku může využívat ovládací panel, poskytující úplnou kontrolu nad přiřazováním úkolů, řešením tiketů a správou zdrojů.

K dispozici je dokonce i sekce zpráv, v níž se mohou manažeři dozvědět, jak efektivně jsou problémy řešeny. Společnosti mohou určit slabá místa ve svých službách a zlepšovat se tím, že zrealizují potřebné kroky uvedené ve zprávách o výkonnosti.

 

Správná správa zdrojů

Rychlost dokončení projektů závisí na efektivním přiřazení zdrojů. Projekty s nedostatečným zajištěním nebo nadměrným zajištěním jsou pro každou organizaci problémem. Nerovnováha ve správě zdrojů je jasným ukazatelem nedostatečného výkonu.

Máte přístup k panelu zdrojů v Easy Projectu, který vám poskytuje úplný náhled na všechny pracovníky, jimž byly přiřazeny úkoly. Musíte zajistit, aby pracovníkovi nebylo přirazeno méně práce, než jakou má kapacitu, ale zároveň se také musíte vyvarovat přetížení, abyste se vyhnuli kompromisům v kvalitě.

 

Zjednodušená správa projektů

Pokud vaše podnikání roste a zaznamenáváte rostoucí příliv klientů, budete muset spravovat mnoho projektů současně a přitom zajistit stabilní kvalitu a výsledky. Easy Project vám nabízí WBS a Ganttovy diagramy, takže můžete své projekty zjednodušit bez ohledu na jejich velikost.

Žádný projekt není příliš velký, pokud jej rozdělíte na malé součásti, přiřadíte správné role správným lidem, dosáhnete vyváženého řízení zdrojů a vizuálně sledujete průběh plnění každého úkolu.

 

Závěr

Easy Project je jednou z funkčně nejbohatších platforem pro správu projektů, které jsou dnes k dispozici. Je to jedno z řešení, v němž lze každý den objevit něco nového a užitečného.

Řešení pro celou organizaci usnadňuje komunikaci, zefektivňuje pracovní postupy a posouvá správu zdrojů a projektů na zcela novou úroveň. Úspěšná implementace komplexního řešení může být pro podniky rozhodujícím faktorem.

Plně vybavený software pro moderního projektového manažera? Easy.

Mějte všechny důležité nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

Založte si Easy Project zdarma na 30 dní

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy