Jak může Easy Project pomoci vašemu vývojářskému týmu

11/15/2022
6 minutes
Jakub Ryba
Každý tým zabývající se vývojem softwaru potřebuje k optimálnímu fungování organizaci a systematický přístup k projektu. Proto mohou nástroje pro řízení projektů, jako je Easy Project, výrazně ovlivnit kvalitu práce těchto týmů.

Easy Project nabízí projektovému týmu neomezené množství funkcí a nástrojů, které mají pozitivní vliv na efektivitu projektu.

Vzhledem k tomu, že vývoj softwaru vyžaduje, aby vývojáři vystačili s omezeným dodacím časem a rychlým pracovním tempem, může se Easy Project stát zásadní platformou pro jejich práci. Mezi hlavní úkoly projektového manažera patří sledování problémů a co nejlepší plánování projektů pro tým. Easy Project je ideální platformou, která podporuje hladší průběh práce v týmu vývojářů softwaru.

Přestože je Easy Project dokonale vhodný pro týmy vyvíjející software, je díky své open-source povaze a rozmanitosti funkcí a možností skvělý i pro vývojáře, kteří software nevyvíjejí. Dalo by se říci, že Easy Project je komplexní nástroj, který pomůže projektovým manažerům z jakéhokoli oboru.


Využijte výhod funkce Agile

Easy Project nabízí úžasnou funkci Agile, která vývojářům softwaru nabízí rozvržení projektů a úkolů, které zvyšuje rychlost dodávek. Pomocí agilní metody vývoje softwaru může tým dosáhnout uspokojivých výsledků pro klienty. Agilní metoda pomáhá softwarovým týmům dosáhnout jejich základního cíle, kterým je splnění požadavků klienta v termínu dodání. Ve srovnání s vodopádem používá Agile rozhraní, které má lepší možnosti komunikace a uživatelsky přívětivý pohled.

Pomocí Agile mohou uživatelé rozdělit projekt na menší části. To má obrovský vliv na výkonnost týmu. Když se projekt rozdělí na menší úkoly, může jej tým vývojářů realizovat přesněji a rychleji. Agilní nástěnka zobrazuje jednotlivé úkoly na agilní nástěnce. Uživatelé si ji mohou zcela přizpůsobit. Díky funkci Agile je provádění projektu pro tým softwarových vývojářů nastavitelné a přehledné.

Nástěnka úkolů navíc zajišťuje skvělou dostupnost úkolů a jejich dokonalé přiřazení každému členovi týmu. Každý jednotlivec si tedy může úkoly prohlédnout, zjistit, kdo má za jejich splnění zodpovědnost, a do kdy je musí splnit. Agile také umožňuje okamžité přizpůsobení, takže případné nesrovnalosti v úkolech jsou okamžitě upravitelné.

Nástěnka úkolů také umožňuje uživatelům zapnout plánovač sprintů. Vývojový tým tak může vytvářet rozdělení sprintů nebo jejich verze. Agilní nástěnka úkolů navíc pomáhá uživatelům sledovat průběh daných úkolů, přidávat k nim aktualizace a komentáře a také sledovat čas konkrétního projektu.

Využití funkce Help Desk pro lepší zákaznickou podporu

Funkce Help Desk je klíčová pro dobrou odezvu zákaznické podpory týmu vyvíjejícího software. Poté, co týmy vývojářů dokončí svůj projekt, je možné, že v projektu bude třeba odladit chyby a provést opravy. Kromě toho mohou vývojáři rovněž dostávat dotazy související s projektem.

Funkce Help Desk systému Easy Project zabraňuje tomu, aby se vývojovému týmu začaly hromadit dotazy. Navíc umožňuje rychlé a přesné odpovědi klientům. Nabízí sofistikované funkce, které zlepšují služby zákazníkům softwarové společnosti. Funkce Help Desk poskytuje alternativu k e-mailům pro požadavky a opravy. Uchovává všechny důležité zprávy od klientů na jednom místě.

Další funkcí Help Desku je automatizace výkonů týmu, která vám umožní lépe pochopit, jak dobře tým pracuje. To může softwarovému týmu pomoci zjistit jeho slabé stránky a společně je využít.

Funkce třídění e-mailů v rámci služby Help Desk umožní vývojářům mnohem rychleji a bezpečněji odpovídat na dotazy klientů. Help Desk umožňuje přiřadit zprávy konkrétním členům vývojového týmu. Tím je zajištěno, že se zpráva klienta dostane k příslušné osobě. Kromě toho také poskytuje uživatelům hotové odpovědi. To pomáhá vývojářům rychleji reagovat na časté dotazy.

Celkově Easy Project nabízí fantastické funkce a nástroje, které zlepší výkonnost zákaznických služeb společnosti. Zákaznická podpora je ideálním aspektem, který může zvýšit pověst každé konkrétní společnosti.

Výhody platformy s otevřeným zdrojovým kódem

Vývojářům softwaru nabízí platforma s otevřeným zdrojovým kódem, jako je Easy Project, více svobody. Otevřený kód znamená, že vývojář může upravit kód softwaru podle svých preferencí. Easy Project poskytuje uživatelsky přívětivé a otevřené prostředí pro tým vývojářů. Kromě toho také umožňuje bezpečnější a jistější uživatelské rozhraní.

Vzhledem k tomu, že vývojáři mohou měnit kódování nástroje Easy Project, má to velký vliv na jeho zabezpečení. Vývojáři mohou snadno identifikovat a opravit chyby okamžitě po jejich objevení. V konečném důsledku to sníží pravděpodobnost ohrožení provozu a podpoří plynulý pracovní proces bez přerušení.


Nesvazuje vývojářský tým

Otevřený kód softwaru Easy Project znamená, že tým vývojářů nemusí čekat na žádné aktualizace nebo opravy chyb. Easy Project poskytuje vývojářům softwaru volnost při provádění jakýchkoli změn. K tomu vývojáři softwaru využívají také snadný proces instalace softwaru Easy Project.

Díky množství funkcí a rozšíření také zbavuje vývojářský tým jakýchkoli omezení. Díky Easy Projectu se navíc vývojáři nemusí potýkat s žádnými zbytečnými aktualizacemi a opravami. Jednoduché a snadné uspořádání Easy Projectu poskytuje vývojářům softwaru odpovídající a vhodnou platformu.


Závěr

Práce vývojáře patří k nejtěžším na světě. Musí dodávat komplexní projekty, které splňují potřeby klienta. Vyžaduje to od nich spoustu tvrdé práce, znalostí a vytrvalosti. Nemluvě o rostoucím tlaku na dodržování termínů, kterému vývojáři denně čelí. Mít k dispozici nástroj, jako je Easy Project, nabízí vývojářům úlevu a pomáhá úspěšné realizaci jejich úkolů pro klienty. Nástroj poskytuje spoustu funkcí, které vývojářům výrazně usnadňují práci.

Plně vybavený software pro moderního projektového manažera? Easy.

Mějte všechny důležité nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.