Nejdůležitější funkce Easy Projectu, které potřebujete

3/29/2022
7 minutes
Lukáš Beňa

Easy Project je flexibilní a časově úsporný nástroj pro správu projektů. Tato webová aplikace pomáhá také se sledováním úkolů. Pomocí Easy Projectu můžete spravovat více projektů, sledovat své zaměstnance a monitorovat jejich každodenní výkon.

Máte také přístup k dalším nástrojům, jako je rozpočtování, správa zdrojů, týmová spolupráce a podpora vzdělávání a učení. Hlavní výhodou používání Easy Projectu je to, že se jedná o aplikaci s otevřeným zdrojovým kódem, což vám umožňuje prohlížet a upravovat zdrojový kód. Zde jsou některé z výhod, které vysvětlují, jak zásadní je Easy Project pro řízení firemních projektů.


1. Řízení více projektů

Pomocí nástroje pro správu projektů, jako je Easy Project, můžete sledovat více projektů a přiřazovat je různým uživatelům. Můžete vytvářet, zobrazovat a upravovat všechny podrobnosti o projektu a zdrojích i předchozí historii projektu. Tím se snižuje riziko neefektivity a chyb. Při správě projektu prostřednictvím Easy Projectu procházejí všechny projekty zjednodušeným procesem, počínaje vytvořením projektu až po jeho dokončení.

Projekty budou vašim zaměstnancům přidělovány podle priority. Budou tak motivováni k včasnému dokončení naléhavých projektů. Easy Project vám také umožňuje sledovat plánování a řízení zdrojů spolu s řízením projektů. Easy Project pomáhá v odpovědnosti a zaměření se na projekty, čímž šetří mnoho času a úsilí ze strany managementu.


2. Sledování úkolů

K hlavním přednostem Easy Projectu patří sledování úkolů a řízení projektů. Tato funkce zvyšuje efektivitu týmu a umožňuje plynulejší správu úkolů. Díky tomuto systému mohou týmy zvýrazňovat úkoly a zvýšit přesnost pomocí podrobných pokynů. Systém sledování úkolů je systémem pro řízení projektů na jednom místě. To znamená, že zaměstnanci provádějí všechny úkoly prostřednictvím centrálního místa.

To umožňuje lepší spolupráci a rychlou správu úkolů, i když zaměstnanci pracují na různých místech. Díky efektivitě při řešení problémů a plnění úkolů tak zlepšíte služby zákazníkům. Systém tak zajistí, že žádný úkol nezůstane nedokončený. Místo toho mohou týmy řešit mnoho problémů v reálném čase. Když týmy pracují podle plánu, zvyšují produkci a efektivitu a zároveň se dopouštějí minimálního množství chyb.


3. Podpora pro více uživatelů, rolí a odpovědností

Pokud má každý uživatel přidělenu jinou odpovědnost a roli, je pracovní proces efektivnější. Správné plánování a systém mohou pomoci všem zaměstnancům měřit a zvyšovat produktivitu. Každý zaměstnanec může pracovat ve svém systému. Projekty a aktualizace jsou navíc viditelné pouze pro management a pověřené osoby, což zvyšuje důvěrnost a ochranu při práci.


4. Sledování času

Easy Project také umožňuje sledovat časovou náročnost projektů a úkolů, což zvyšuje ziskovost podniku. Správa času pomáhá vyjasnit cíle a zvýšit soustředění zaměstnanců na úkoly a projekty. Díky jasným cílům a správným pracovním schématům zaměstnanci zvyšují svou produktivitu. Zaměstnanci projeví plné nasazení ke své práci a výkonnosti. Díky řízení času lze snadno delegovat pracovní zátěž a stanovit priority budoucích projektů podle možností týmu.


5. Uživatelská pole

Uživatelská pole vám pomohou spravovat jedinečné informace nebo podrobné údaje, které potřebujete do projektu přidat. S přidělenými rolemi může uživatelská pole přidávat pouze management. Můžete například přidat sloupec s rozpočtem nebo další pokyny ke každému projektu, aby zaměstnanci mohli pracovat včas, bez chyb a rozptylování. Práce tak bude jednoznačně rozdělena podle priorit, protože zaměstnanci budou vědět, jak mohou úkoly plnit. Uživatelská pole můžete použít pro nejrůznější účely podle svých potřeb.


6. Podpora celé řady funkcí

Easy Project vám umožňuje vybrat si různé funkce, abyste mohli svůj výkon pozvednout na vyšší úroveň. Široká škála funkcí vám při používání Easy Projectu poskytne různé možnosti pro vaše podnikání. Tyto funkce vám ušetří spoustu času a peněz. Místo nákupu různých aplikací pro provádění dalších úkolů můžete jednoduše přidat funkci do Easy Projectu a realizovat daný úkol.


7. Webová aplikace

Webové aplikace, jako je Easy Project, pomáhají vám i vašim zaměstnancům zvýšit efektivitu a zároveň šetří čas při zpracování projektů, protože jsou přístupné kdykoli a odkudkoli. I když jsou vaši zaměstnanci z jakéhokoli důvodu pryč nebo chtějí pracovat z domova, mohou pracovat a plnit své úkoly, takže pokrok probíhá podle plánu.

Vzhledem k tomu, že stále více podniků přechází při plnění úkolů na webové aplikace, zajišťuje Easy Project jejich lepší zabezpečení. Aplikace s otevřeným zdrojovým kódem je snadno přístupná a použitelná, je flexibilní a snadno se udržuje.


8. Kalendář a Ganttův diagram

Nástroj Kalendář v Easy Projectu vám pomůže plánovat a sledovat složité a kritické projekty. I když jste vy i vaši zaměstnanci zavaleni projekty a úkoly, můžete je spravovat prostřednictvím kalendáře. Navíc můžete okamžitě sdílet aktualizace se svými zaměstnanci tím, že je přidáte do kalendáře. Tím se eliminuje zmatek a bude zajištěno soustředění zaměstnanců. Easy Project také umožňuje okamžité otevření úkolů a projektů prostřednictvím kalendáře.

Díky Ganttově diagramu máte přehled o všech projektech a výkonnosti týmu. Díky skvělé vizualizaci a přehledným grafům můžete snadno přistupovat k datům a měřit dobu trvání úkolů a výkonnost zaměstnanců. Pomáhá také předcházet přetížení zdrojů. Řízení projektů je tak snadné, protože Ganttův diagram za vás měří průběh plnění jednotlivých úkolů. Díky větší přehlednosti řízení můžete také řídit svůj čas a soustředit se na jiné činnosti, čímž se zvýší produktivita.


Závěr

Tato uživatelsky přívětivá platforma vám umožní nejen sledovat čas a řídit projekty, ale můžete využívat i další převratné funkce. Celkově budou mít zaměstnanci organizace i její vyšší management lepší zkušenosti s interakcí s projekty a úkoly. Nejen proto, že je tato aplikace přizpůsobitelná, ale umožňuje provádět i různé další činnosti.

Plně vybavený software pro moderního projektového manažera? Easy.

Mějte všechny důležité nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.