Jak efektivně využívat systém Easy Project ve vašem podnikání

8/2/2022
7 minutes
Lukáš Beňa

Easy Project vám pomůže sledovat projekty a zvýšit efektivitu vašeho podnikání. Pomocí tohoto softwaru můžete provádět různé činnosti ke zefektivnění vašich obchodních aktivit. Když máte tým, o který se musíte starat, potřebujete sledovat jeho výkonnost, udržovat si přehled o projektech a zajistit si bezproblémovou komunikaci.

K tomu je třeba navrhnout správný postup pro provádění každé činnosti. To může být velmi náročné, pokud nepoužíváte nástroj pro spolupráci. Tyto nástroje zvyšují efektivitu a pomáhají dosahovat lepších výsledků. Mnoho majitelů firem, kteří používají Easy Project, si však neuvědomuje, jak mohou tento nástroj pro řízení projektů využít naplno. Níže uvádíme pár tipů, které vám pomohou využít lépe systém Easy Project. Pevně věříme, že se vám naše řešení vyplatí a urychlí růst vaší firmy.


1. Balík funkcí pro řízení projektů

Easy Project je aplikace s otevřeným zdrojovým kódem, která umožňuje využívat řadu funkcí a provádět různé akce. Existuje mnoho důvodů, proč firmy opouštějí konkurenční software pro správu a přecházejí na Easy Project. Jedním z důvodů této migrace je zvyšující se cena různých pluginů v jiných aplikacích. Například při používání aplikace Jira si musíte každý plugin koupit zvlášť. V Easy Projectu si jednoduše vyberete jednu ze tří verzí s různými integrovanými funkcemi, takže můžete provádět maximum úkolů prostřednictvím jediné platformy.


2. Zabezpečení na vysoké úrovni díky Easy Projectu

Easy Project nabízí svým uživatelům maximální zabezpečení. Pomocí Easy Projectu můžete upgradovat na vyšší level bezpečnosti a zabezpečit svůj nástroj před jakýmkoli narušením dat a podvody. Níže uvádíme některé z bezpečnostních funkcí, které Easy Project nabízí:

  • Přísné zásady ochrany osobních údajů
  • Aktivní brána firewall
  • Účinné šifrování dat
  • Každý klient získává individuální clustery
  • Pravidelné zálohování
  • Vysoce kvalitní funkce

Easy Project průběžně zajišťuje pravidelné aktualizace svých funkcí, takže se nemusíte obávat narušení bezpečnosti. Kompromisy v oblasti zabezpečení mohou být pro firmu fatální. Proto zajišťuje maximální zabezpečení. Nabídne vám také možnosti dvoufázového přihlášení, které vás ochrání před problémy s interními hackery.


3. Smlouva s poskytovatelem služeb Easy Project

Zakoupením Easy Projectu si nás najímáte jako poskytovatele služeb a podepisujete s námi smlouvu SLA. Budeme vás podporovat ve vašich potřebách a požadavcích a pomůžeme vám maximalizovat využití Easy Projectu všemi možnými způsoby. Pomůžeme vám zkrátit dobu odezvy a zvýšit výkonnostní standardy. Všechny tyto služby a kroky mají za cíl zlepšit výkonnost zaměstnanců. Stručně řečeno, navrhneme pro vás nástroj Easy Project na míru a pomůžeme vám pochopit všechny pokročilé i drobné funkce tohoto softwaru.


4. Přizpůsobení nástroje

Easy Project není jen obyčejný nástroj pro správu projektů, ale flexibilní, přizpůsobitelný software, který vyhovuje vašemu týmu a požadavkům. Protože se jedná o aplikaci s otevřeným zdrojovým kódem, můžete si stáhnout zdrojový kód a vytvářet změny softwaru podle svých potřeb. Nejde o funkci, ale službu, kterou může Easy Project nabídnout. Předpokládejme, že řídíte velkou organizaci s různými odděleními. Tento software si můžete přizpůsobit podle požadavků a potřeb jednotlivých oddělení.


5. Měření výkonu vašeho týmu

Easy Project vám pomůže měřit, jak dobře vaši zaměstnanci pracují. To vám pomůže při školeních zaměstnanců. Když budete sledovat denní výkony svých zaměstnanců, můžete vyhodnotit ty nejlepší a nejhorší. Dozvíte se tak, s jakými problémy se potýkají nejméně výkonní zaměstnanci, a pomůžete jim zlepšit výkonnost. Řídíte čas pro jednotlivé projekty a zjišťujete, které projekty zabírají více času než jiné.


6. Definujte role a odpovědnosti uživatelů

Pomocí aplikace Easy Project můžete definovat role jednotlivých zaměstnanců podle jejich oficiálního zařazení. Rovněž můžete nastavit odpovědnosti jednotlivých zaměstnanců podle jejich rolí a úkolů. Zaměstnanci si tak mohou zobrazovat pouze projekty, na kterých musí pracovat. Tím se zvýší fokus každého zaměstnance, neboť se soustředí pouze na projekty, které mu přidělíte.


Další funkce

Zpočátku je Easy Project nástrojem pro správu projektů, ale tento software nabízí i další pokročilé funkce. Níže jsou uvedeny některé z úkolů, které můžete provádět pomocí Easy Projectu díky integraci různých funkcí s tímto softwarem.


1. Řízení financí

Pomocí tohoto nástroje můžete rovněž zaznamenávat a sledovat výdaje a finance své firmy. Pokud máte Easy Project, nemusíte pro činnosti související s účetnictvím stahovat další software. Easy Project vám umožní zadávat vaše finanční aktivity. Kromě toho můžete díky různým funkcím také vytvářet odhady rozpočtů pro své klienty jedním kliknutím. Svým klientům můžete také okamžitě odeslat e-mail s různými zprávami a dokumenty jako přílohami.


2. Produktový management

Aplikace Easy Project také umožňuje vytvářet, spravovat a upravovat produkty. To vám pomůže sledovat váš inventář. Můžete nejen sledovat inventář, ale provádět všechny činnosti od naskladnění až po prodej a dodání. Současně můžete také spravovat ceny pro každý inventář. To znamená efektivní správu produktů a cen, která neobsahuje chyby.


3. Správa dokumentů

Easy Project nabízí také správu dokumentů, což je zajímavá funkce, která pomáhá s uspořádáním dokumentů. Pomocí tohoto nástroje můžete dokumenty nejen spravovat, ale také je vytvářet. Pomocí nástroje Easy Project tak máte perfektní přehled o všech svých hodnotných dokumentech. Nejlepší na tom je, že k těmto dokumentům můžete přistupovat odkudkoli a z jakéhokoli zařízení, protože Easy Project podporuje cloudovou databázi.


4. Řízení lidských zdrojů

Easy Project můžete navrhnout také pro řízení lidských zdrojů a podobné úkoly. Vaše HR týmy mohou například vytvářet profily jednotlivých zaměstnanců. Tyto profily budou obsahovat jejich osobní údaje, výkonnost, pracovní dobu a jejich role a odpovědnosti.


Závěr

Vzhledem k tomu, že Easy Project je platforma s otevřeným zdrojovým kódem, můžete si stáhnout zdrojový kód a přizpůsobit si tento nástroj podle svých potřeb. Nemáte-li po ruce žádný profesionální IT tým pro vlastní design všech výše uvedených úkolů a činností podle vašich potřeb, neváhejte nás kdykoli kontaktovat se svými požadavky. Aplikaci upravíme podle vašich představ a pomůžeme vám i vašim zaměstnancům nástroj do hloubky pochopit.

Plně vybavený software pro moderního projektového manažera? Easy.

Mějte všechny důležité nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.