5 nejlepších řešení, která může poskytnout Easy Project

6/7/2022
7 minutes
Jakub Ryba

V tomto příspěvku se setkáte s některými z běžných problémů, se kterými se potýká téměř každá firma. Budeme se věnovat rovněž tomu, jak Easy Project tyto problémy řeší pomocí jednoduchých a praktických nástrojů.

1. Řízení projektů

Každá firma musí řídit své úkoly a projekty. Abyste však vše zvládli, musíte řídit a organizovat celý proces. Bez řízení projektů bude váš tým náchylný k chybám a časově náročným problémům. Tradičně lidé řídili úkoly pomocí metod využívajících papíru a tužky. To však nezřídka v týmu způsobovalo mnoho chyb a zmatků.

Později umožnily pokročilé technologie zvýšit efektivitu a řízení času. Nástroje pro řízení projektů pomáhají týmům řídit, sledovat a upravovat jejich projekty v reálném čase.

Lidé znají Easy Project jako nástroj pro řízení projektů. Easy Project umožňuje spravovat více projektů najednou. Easy Project pomáhá snižovat chybovost a umožňuje zjednodušit obchodní proces prostřednictvím snadné a efektivní metody sledování aktivit.

Další výhodou Easy Projectu jako nástroje pro řízení projektů je možnost přiřazení projektů různým uživatelům prostřednictvím databáze uživatelů a definování jejich rolí a odpovědností. Uživatelé si tak mohou prohlížet pouze projekty, které jim byly přiřazeny.

Easy Project vám také umožní zefektivnit vaše podnikání. Můžete zlepšit a zkvalitnit spolupráci a komunikaci mezi týmy a řídit tak projekty podle určitého vzoru. Získáte aktuální reporty a přehledy, které vám pomohou činit lepší a dobře informovaná rozhodnutí. Prostřednictvím Easy Project můžete rovněž zlepšit zkušenosti svých zákazníků.


2. Sledování času

Řízení času pomáhá zvýšit produktivitu vaší firmy. Zachování efektivity projektů při řízení času přispívá k růstu podnikání. Pokud však firmy aktivně nesledují své projekty, zaměstnanci odkládají dokončení práce. Zpoždění může mít nejrůznější důvody. Možná mají uživatelé problém s prováděním některých projektů kvůli jejich složitosti.

Pokud sledujete čas, můžete identifikovat projekty, které mají zpoždění, a podpořit je v jejich včasném provedení. Projekty však nezvládnete přehledně sledovat ve chvíli, kdy provádíte řízení projektů a sledování času na mnoha různých projektech současně.

V tomto okamžiku přichází na řadu Easy Project, aby zachránil správce času před touto výzvou. Kromě řízení projektů můžete sledovat čas na jednotlivých projektech v reálném čase. Easy Project je navíc cloudová webová aplikace, takže se stačí připojit k libovolnému serveru. Potřebujete pouze zařízení s prohlížečem a můžete se ihned přihlásit do nástroje pro řízení projektů a analyzovat výkon každého uživatele.

Můžete také sledovat denní počet hodin pro každého zaměstnance v závislosti na jeho úkolech, náročnosti projektu atd. Easy Project vám také poskytuje časové výkazy a timesheety. Pomocí softwaru pro sledování času Easy Project můžete organizovat své každodenní úkoly a optimalizovat produktivitu firmy.


3. Řízení zdrojů

Řízení zdrojů zahrnuje funkce, na které se může každý uživatel spolehnout u každého projektu. Můžete tak maximalizovat efektivitu svých úkolů při řízení projektů. Můžete sledovat pracovní sílu, vybavení, nástroje, materiály a zásoby použité pro každý jednotlivý projekt a analyzovat, jak můžete své pracovní vytížení snížit.

Při přiřazování projektů a úkolů různým uživatelům ztrácíte přehled o svých zdrojích. Řízení zdrojů pomáhá předvídat, jaké zdroje budou pro budoucí úkoly potřeba. Můžete využívat tři techniky:

  • Alokace zdrojů
  • Vyrovnávání zdrojů
  • Zajištění hladkého chodu zdrojů

Také v Easy Projectu je samozřejmě k dispozici nástroj pro řízení zdrojů. Tento nástroj pro řízení projektů pomáhá předvídat budoucí zdroje pro zvýšení efektivity. To je výhodné při plánování projektů pro vaše zaměstnance. Můžete snížit rizika, náklady a předvídat případné budoucí problémy, se kterými se uživatelé mohou setkat.

Easy Project zaručuje transparentnost obchodních činností pomocí řízení zdrojů. Můžete také zajistit dostupnost zdrojů, když víte, jaké zdroje který projekt vyžaduje. Můžete tak zajistit dodatečné zdroje a vyhnout se zpoždění při dokončování projektu.

Stručně řečeno, používáte-li Easy Project jako nástroj pro řízení projektů, zvyšujete úspěšnost svého projektu.


4. HelpDesk

Máte problémy s uspořádáním informací, eliminací příruček a zefektivněním svých obchodních aktivit? Pak potřebujete software HelpDesk, který zefektivní vaši komunikaci a pracovní postupy, centralizuje informace a upozorňuje každého odpovědného zaměstnance.

Tím přispívá k produktivitě vašeho podnikání a poskytuje řešení mnoha běžných problémů. Všechny požadavky na IT můžete spravovat na jediné platformě, abyste se vyhnuli jakýmkoli zmatkům. Váš IT tým si tak sníží spotřebu času a rozdělí úkoly do kategorií podle priority.

Easy Project je nejen nástroj pro řízení projektů a sledování času, ale také HelpDesk software. Tento víceúčelový software vám pomůže zlepšit pracovní postupy a analyzovat trendy v oblasti IT.

Easy Project pomáhá uživatelům řešit problémy v kratším čase díky stanovení priorit úkolů. Manažeři mohou vytvářet přehledy HelpDesku a zobrazovat přehledné informace o úkolech s časem vytvoření a vyřešení.


5. Sledování úkolů

Další oblíbenou výhodou Easy Projectu je možnost sledování bugů a vytváření úkolů. Můžete také sledovat všechny úkoly a řídit pracovní postupy. Easy Project uchovává všechny vaše úkoly na jednom místě. Toto umístění můžete sdílet se svým týmem pro sledování úkolů.

Kromě toho můžete úkoly přidělovat svému týmu a vést jej k odpovědnosti sledováním času, který na jednotlivé úkoly potřebuje. Dalším důvodem, proč používat funkci sledování úkolů v Easy Projectu je přidělování práv a rolí jednotlivým uživatelům.

Každý člen týmu si tak může zobrazit pouze úkoly, ke kterým má právo. Můžete také sledovat úkoly, které jste vyřešili dříve. Pokud všechny úkoly sleduje pouze jedna osoba, může se stejně jako u tradičních metod dopustit různých chyb a lidských omylů.

Easy Project však nabízí všem zaměstnancům jednotnou platformu a zajišťuje tak jejich propojení. Všichni mohou prohlížet a upravovat projekty v závislosti na svých rolích definovaných administrátorem.


Závěr

Easy Project je oblíbeným nástrojem pro řízení projektů, protože řeší hlavní problémy, se kterými se potýká mnoho podniků. Tento software zefektivňuje podnikání a zvyšuje produktivitu. Díky minimalizaci chyb a času při maximalizaci efektivity můžete činit lepší rozhodnutí a zvýšit tak růst svého podnikání.

Plně vybavený software pro moderního projektového manažera? Easy.

Mějte všechny důležité nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.