Hlavní informace

Výhody používání Easy Projectu pro poskytovatele veřejných služeb

Poskytovatelé veřejných služeb a statků mají v ekonomice zvláštní místo. Produkují zboží a služby, které mají být využívány veřejností, aniž by byl z jejich používání kdokoli vyloučen, což výrazně zvyšuje velikost jejich řešení.

Výhody používání Easy Projectu pro poskytovatele veřejných služeb

 

Kanalizační systém ve městě nebyl vystaven pro jednu osobu, ale pro všechny obyvatele daného města. Poskytovatelé těchto služeb tak musejí řídit projekty velkého rozsahu. Takto rozsáhlé projekty vyžadují bezchybné plánování, správu a provádění. Easy Project, jak název napovídá, usnadňuje poskytovatelům veřejných služeb a statků správu těchto rozsáhlých a složitých projektů.

 

Struktura rozdělení práce (WBS)

 

Velký projekt je jako obrovský kámen, kterou lidé nedokáží zvednout, pokud jej nerozbijí na mnoho malých kousků. Easy Project zjednodušuje projekty tím, že umožňuje použití nástroje pro strukturu rozdělení práce WBS (Work Breakdown Structure). WBS rozdělí projekt na mnoho malých částí, z nichž každá jednotlivě je zvládnutelná.

 

Manažeři u poskytovatelů veřejných statků a služeb mohou využít nástroj WBS k přístupu Scrum, s jehož pomocí zvládnou i ty nejsložitější projekty. Easy Project je jedinečný v tom, že spojuje všechny nástroje a přístupy PM, jako je WBS, KanbanScrum a další a nespoléhá pouze na jeden z nich.

 

Vizualizace součástí projektu

 

Rozdělení úkolu na několik malých částí je pouze první polovinou úkolu. Důležitější je přiřadit úkoly správným lidem a poskytnout jim nástroje k monitorování jejich pokroku.

 

A právě zde vstupuje do hry Easy Project. Kombinuje sílu nástroje WBS a Ganttových diagramů. Ganttovy diagramy převádějí úkoly projektu do vizuálního formátu, který následně pomáhá efektivně sledovat průběh plnění jednotlivých úkolů.

 

 

Nejdokonalejší upgrade pro řízení projektů? Easy.

Získejte nový Easy Project 11 se svěžím moderním rozhraním, maximalizovaným výkonem a nativní mobilní aplikací.

 

Objevte Easy Project

 

 

 

Easy Project
 

 

Definování rolí

 

Je-li projekt tak velký, že k jeho dokončení je zapotřebí stovek lidí, může být vytvoření úkolu a přiřazení rolí náročné. I když není nemožné definovat role stovek lidí a přiřadit stovky úkolů správným lidem, jde o velmi časově náročný proces.

 

Easy Project nabízí předdefinované panely nástrojů a předinstalované globální role. Tyto role jsou společné pro většinu projektů, a proto není nutné je vytvářet od nuly. Easy Project pomocí těchto předdefinovaných rolí výrazně zkracuje délku plánování projektu.

 

Zajištění kompatibility s mobilními zařízeními

 

Pokud se na projektu podílí mnoho různých aktérů v různých rolích, někteří pracovníci možná budou muset pracovat z kanceláře, zatímco jiní budou muset vykonávat své povinnosti v terénu. Easy Project je optimalizován pro mobilní zařízení a zajišťuje přístup k úkolům, rolím a sestavám na cestách. Tato mobilní optimalizace umožňuje správu pracovníků pracujících mimo kancelář. Manažeři navíc nemusí být na svých počítačích, aby mohli sledovat průběh projektu, přiřazovat role a generovat zprávy o výkonu.

 

Easy Project je bohatý na funkce, které zjednodušují správu projektů a zároveň umožňují plné využití zdrojů, které má organizace k dispozici. Podniky z celého světa rychle přijímají přístup Scrum k řízení svých projektů. Easy Project je však stále o krok napřed před přístupem Scrum, protože usnadňuje osvědčené postupy pro správu projektů pomocí široké škály nástrojů PM, které nejsou k dispozici na většině ostatních platforem pro správu projektů.

 

Autor: Anna Ogunnusi

 

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace

×

Ikona Email 1

Chcete více článků ze světa řízení projektů?
Odebírejte naše novinky a nenechte si ujít ty nejlepší.

 

Tipy, příběhy a novinky pro snadnější řízení projektů.
Jednou za čas ve vašem inboxu.