TOP 4 benefity nového Easy Projectu 11 pro projektové manažery

5/25/2021
6 minutes
Jakub Ryba

Řízení projektů je všechno, jen ne procházka růžovým sadem – všude kolem samé otázky, komplikace a deadliny. Jenomže když projekt úspěšně odevzdáte, dostaví se pocit k nezaplacení. Jak si cestu k němu ulehčit a mnohokrát i zrychlit? Projektový manažer potřebuje na své straně partnera, na kterého se může během všech fází projektového řízení spolehnout.

Při řízení projektu někdy můžete nabít pocit, že potřebujete stále více nástrojů – to ale vede pouze k chaosu. Nejchytřejším řešením je mít veškeré potřebné nástroje v jednom softwaru – přesně jako v případě nového Easy Projectu 11. Podívejte se, které čtyři hlavní výhody vám přináší.


1. Pracovat v klidu a s přehledem díky propojeným nástrojům

Existuje mnoho různých nástrojů pro spolupráci týmů. A to je právě ten problém. Řekněme, že na vašem projektu pracuje 6 lidí, kteří pro svou práci používají tři čtyři nástroje (chat, nástroj pro rozpočet a finance, nástroj pro sledování času, excelovské tabulky atd.). I když samotné nástroje nemusí být špatné, už jenom jejich množství nakonec vede především k rozptylování a roztříštěné komunikaci, až se pak najednou snažíte kontrolovat chaos.

Aby se váš tým mohl lépe soustředit na svou práci, měli byste mít všechny potřebné nástroje pod jednou střechou. Proč? Minimalizujete tím čas strávený prohledáváním chatů a excel sheetů. Jak říka Filip, náš CEO: „Easy Project je jako sousedství bez plotů – všechny nástroje jsou vzájemně propojeny.“ Díky Easy Projectu 11 můžete vést svůj projekt od A do Z:


Brainstorming s WBS myšlenkovými mapami a propojené vytváření a přiřazování nových úkolů

Automatické vytvoření Ganttova diagramu na základě WBS.
Uvidíte sled kroků, které je třeba v rámci projektu provést.

Rozdělení potřebných zdrojů pomocí nástroje Správa zdrojů

Každodenní exekuce úkolů vašeho projektu prostřednictvím personalizovaného seznamu úkolů nebo Kanban či Scrum tabulemi

Zjistit více o Easy Projectu 11


2. Méně „kecání“, více výsledků

Dostávat notifikace o každém drobném kroku v rámci vašeho projektu vede k mikromanagementu. A to je přesně to, co nechcete dělat. Díky inteligentním upozorněním v Easy Projectu 11 se zbavíte plné schránky otravných notifikací a místo nich dostanete pravidelný přehled o tom, co se na projektu událo.

Dalším skvělým nástrojem k eliminaci počtu nežádoucích aktivit je Vyhledávání 2.0. Místo toho, abyste se prohrabávali ve spoustě dokumentů, nyní najdete všechno, co potřebujete, během několika sekund pomocí rozšíření pro fulltextové vyhledávání. Výsledky získáte na základě seskupení entit, a to i v uzavřených úkolech.

Pomocí personalizovaných dashboardů můžete přizpůsobit svoji „matici priorit“ tak, že uvidíte vše důležité hned na první pohled. Které úkoly běží hladce? Které, naopak, potřebují nakopnout? Kombinace inteligentních oznámení, rychlejšího vyhledávání a vašeho osobního řídicího panelu vám poskytne přehled téměř okamžitě.


3. Možnost řídit projekty odkudkoli

Někdy stačí rychle zkontrolovat stav vašich projektů nebo okomentovat úkol, jenomže... zrovna s sebou nemáte laptop! Žádný problém – s novou nativní mobilní aplikací Easy Project, zajistíte, aby vaše projekty nestáli na místě. Odkudkoliv.

Aplikace běží na Androidu i iOS a poskytne vám vše, co potřebujete k provádění základních, ale důležitých úkolů, ať už jste kdekoliv: Řízení úkolů, Přehled projektů a Sledování času. Podívejte se na 3 typické případy, kdy vám aplikace přijde opravu vhod.

Mobilní aplikace Easy Project

Mobilní aplikace Easy Project

Get it on Google Play   Get it on iTunes


„Moderní projektový manažer musí pracovat chytře
a být mobilní – především na to jsme brali ohled,
když jsme vytvářeli nejnovější verzi Easy Projectu.“


4. Spolupráce bez hranic

Práce s týmem na dálku je mnohem snazší, když je na ní váš software 100% připraven. Easy Project 11 funguje perfektně pro remote, in-house i kombinované týmy. Na spolupráci na dálku jsme byli připraveni dlouho před COVID-19 a nejnovější verze Easy Projectu těží ze všech našich znalostí.

Nezáleží na tom, zda jsou vaši freelanceři (nebo investoři) na míle vzdáleni. Easy Project 11 je místem, kde se všichni setkáte. A to nejenom při trackování pracovního času. A aby všichni mohli snadno vidět, jak se vašemu projektu vede, sdílejte s členy týmu myšlenkové WBS mapy a Ganttův diagram – díky mapám lépe pochopí vzájemnou souvislost jednotlivých tasků a Gantt jim poskytne přehled o časové posloupnosti prací na projektu.


Shrnutí

Moderní projektový manažer potřebuje moderní projektový software. Aby jeho práce mohla být rychlejší, jasnější, mobilní – a tedy zábavnější. S nejnovější verzí Easy Projectu, Easy Project 11, se můžete spolehnout, že pro všechny fáze řízení projektu budete vybaveni perfektními nástroji. Bez ohledu na to, kde se nacházejí členové vašeho týmu nebo jak velký je váš projekt. Dejte nám vědět o vašich zvláštních potřebách a vytvoříme balíček nejlepších funkcí pro váš další projekt.

Plně vybavený software pro moderního projektového manažera? Easy.

Mějte všechny důležité nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.