Nová mobilní aplikace Easy Projectu je tady! Objevte 3 TOP funkce, které využijete každý den

3/24/2021
4 minutes
Lukáš Beňa

Přivítejte nový styl řízení vašich projektů! S novou mobilní Easy Project aplikací budete trávit méně času za počítačem. Vytvářejte nové úkoly odkudkoliv, přidávejte rychlé komentáře, když zrovna dostanete skvělý nápad, a trackujte svůj čas pomocí pár kliknutí. Pojďme si teď aplikaci blíže představit!

Vyzkoušet Easy Project aplikaci

V dnešní době potřebují být projektoví manažeři mobilní – a jejich nástroje pro řízení projektů taky. Buďme ale upřímní – vytváření Ganttových diagramů a kilometr dlouhých myšlenkových map není zrovna to, co chcete dělat na svém chytrém telefonu.

S naší novou aplikací jsme tedy nepřišli proto, abychom stlačili všechny funkce Easy Projectu do obrazovky vašeho mobilu. Podívejme se teď, jak funguje a kdy vám může pomoci!

Vše, co lze zvládnout jednoduše i na mobilu, vybavíte místo sezení za počítačem pomocí aplikace.

  • Vytvářejte a přiřazujte nové úkoly ať už dostanete skvělý nápad kdekoliv
  • Odpovídejte rychlými komentáři, aby se věci na vašich úkolech stále hýbaly
  • Mějte své projekty a úkoly pod kontrolou na pár kliknutí i z mobilu
  • Trackujte odpracovaný čas a mějte o něm přehled díky chytrým statistikám


“Být skvělým projektovým manažerem
neznamená nutně mít s sebou pořád laptop.”


Nová mobilní aplikace Easy Projectu je tady! Objevte 3 TOP funkce, které využijete každý den


1. Řízení úkolů

Meeting právě končí a máte kupu poznámek pro vás projekt. Na papíře, ovšem. Udělejte si kafe, jděte na vzduch a tam si poznámky díky aplikaci pohodlně naklikejte do systému. A pokud mezitím dostanete revoluční nápad týkající se jiného úkolu, můžete jej rychle vyhledat a okomentovat nebo změnit jeho prioritu.


2. Lepší přehled o vašich projektech odkudkoli

Vědět, jak jsou na tom vaše projekty je důležitý – ale opravdu pro to potřebujete nosit s sebou laptop (nebo dokonce jít do kanceláře)? S aplikací Easy Project můžete prohledávat a filtrovat projekty, sledovat jejich strukturu a stav – a to je hodně dobrý základ pro plánování vaší agendy. Porovnejte projekty vedle sebe a spravujte své priority pro aktuální den nebo týden.


3. Sledujte svůj čas na projektech

Někdy jednoduše není čas sledovat čas. Když jdete z práce domů (i kdyby to znamenalo z pracovny do obýváku), otevřít time tracker a začít zapisovat, kolik času jste čím strávili, je to poslední, do čeho se vám chce pustit. Udělejte to třeba v metru. Nebo ve vaně!

Get it on Google Play   Download on the App Store

Shrnutí

Kvalitní mobilní aplikace pro řízení projektů bude brzy nevyhnutelnou součástí vybavení každého projektového manažera. Hlavním benefitem nové nativní mobilní Easy Project aplikace je ušetřit vám čas a umožnit vám pracovat odkudkoli. Protože věříme, že základní úkoly se lépe a rychleji provádějí na pár kliků.

Méně času stráveného řízením projektů za počítačem? Easy.

Spravujte své úkoly, mějte přehled o projektech a trackujte čas z jediné aplikace pro iOS a Android.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.