Případová studie: Jak pomohl růst společnosti Easy Software vytvořit špičkový nástroj pro agilní řízení zdrojů

10/18/2022
2 minutes
Jan Pavera

Přečtěte si příběh o tom, jak společnost Easy Software nepoužívala žádný nástroj pro řízení zdrojů, protože tradiční systém řízení zdrojů byl příliš detailní. Počet členů týmu se zvyšoval, počet externích členů rostl každým dnem, a tak si uvědomili, že zoufale potřebují nějaký nástroj. Nyní používají nový nástroj každý den.

Před Agilním řízením zdrojů jsme žádný nástroj pro řízení zdrojů nepoužívali. Proč? Klasický systém řízení zdrojů byl pro nás příliš podrobný, protože pracuje s hodinami jako měrnou jednotkou a je určen pro detailní řízení lidských zdrojů.

Každý tým si svou pracovní náplň řídil individuálně. Když nás bylo 50 nebo 60, nebyl to problém, ale pak jsme začali růst. Počet členů týmu se zvyšoval stejně jako počet externích členů a my jsme si uvědomili, že nutně potřebujeme nástroj. Tuto potřebu identifikoval náš CEO Filip Morávek a přišel s myšlenkou nástroje pro řízení zdrojů agilním způsobem.

Věděli jsme přesně, co od tohoto nástroje chceme – řízení zdrojů na globální úrovni, křišťálově čistý přehled o přidělování zdrojů na projektech, přehled členů týmu a mnoho dalšího.

Příběh o vývoji i implementaci si přečtěte zde. Chcete se dozvědět více o Agilním řízení zdrojů? Jak využíváme tuto funkci v Easy Software? Jak řídit zdroje agilním způsobem? Přehrajte si záznam webináře a vše se to dozvíte.

Přečtěte si případovou studii

nebo se podívejte na webinář

Plně vybavený software pro moderního projektového manažera? Easy.

Mějte všechny důležité nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.