Řízení klientských projektů v reklamní agentuře Minkenberg Medien

Obor:

reklamní agentura

Zaměstnanci:

20+

Původní aplikace:

vlastní aplikace

Implementace:

2014

Reklamní agentura Minkenberg Medien GmbH se specializuje převážně na zakázky v digitálním prostředí, kde se požadavky klientů zpravidla rychle mění. Elmar Branch, CEO společnosti, nám sdělil, že Easy Project pomáhá agentuře řídit vše ku spokojenosti těch nejdůležitějších, tedy klientů. 

Původní stav

Firma původně používala software na projektové řízení, který si sama vytvořila. Jednalo se o jednoduchý systém zahrnující vytváření úkolů, jejich sdružování pod projekty a některé další základní funkce. Poté, co již základní funkce nedostačovaly potřebám agentury, začal management společnosti hledat sofistikovanější projektové řešení.

Požadavky na projektové řešení

"Ve firmě musíme projekty "vidět z úhlu 360 stupňů", abychom mohli zákazníkům doručovat služby prvotřídní kvality. Projekty se totiž často mění kvůli průběžným požadavkům zákazníka. Změny musí být jasně definovány, komunikace s klientem musí být rychlá, jasná a k věci. Vše musí probíhat rychle, hladce a správně."

Elmar Branch, CEO, Minkenberg Medien GmbH, Germany

Výběr projektového softwaru

Elmar Branch, CEO společnosti, nám prozradil, že si s výběrem dal důkladnou práci:

"Během měsíce jsem prozkoumal něco mezi 30–40 na trhu dostupnými produkty, nevím zcela přesně, ale nebylo to nic jednoduchého. Zjistil jsem, že většině řešení chybí minimálně 20–30 % námi požadované funkcionality. Po prvním kole jsem měl však jasno o tom, že nový nástroj musí perfektně zvládat práci s tickety, jelikož ta je pro správné řízení klientských projektů klíčová."

Proč byl vybrán právě Easy Project?

"Easy Project mě přesvědčil svou rychlostí a jednoduchostí při práci s tickety, projekty i úkoly. Oproti ostatním softwarům v něm lze vytvořit ticket intuitivně a na pár kliknutí."

Zhodnocení přínosu

"Na Easy Projectu nejvíce oceňuji jeho práci s tickety. Když edituji ticket, tak jsem schopen aktualizovat jeho stav, sledovat čas nebo třeba upravit zadání a komentář a to vše na jeden zátah."

"Mohu říci, že díky Easy Projectu se můžeme lépe rozhodovat. Do digitální podoby nyní zaznamenáváme více relavantních dat, které nám umožňují měření a analyzování a tím pádem i efektivnější rozhodování."

Použité Pluginy

  • Mzdové a fakturační výkazy
  • CRM řízení obchodu
  • Kontakty
  • Rozpočty projektů a cash-flow
  • Kalkulace projektů a cenové nabídky

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.