Hlavní informace

Filip je náš kapitán. Jeho vášeň spočívá v budování skvělého týmu, jehož cílem a potenciálem je růst. V Easy se snaží tvořit prostředí orientované na lidi, kteří tvrdě pracují na vývoji nejlepšího systému projektového řízení na světě. Mezi jeho povinnosti a současně i radosti se řadí strategie, lidé, finance a rozvoj celosvětové serverové infrastruktury s naším DevOps týmem. Přesto je vždy připraven pomoci s jakýmkoli problémem našeho klienta, pracovníka či dodavatele. Filip je držitelem diplomu v oblasti řízení telekomunikací a zakladatelem Nadačního fondu pro rozvoj plného vědomí.

Easy Project - Filip Morávek

Jaroslav je našim obchodním ředitelem a partnerem společnosti Easy Software od srpna roku 2015. Rád řídí tým skvělých prodejních talentů a přenáší naše obchodní oddělení přes každou výzvu mezinárodního prodeje. Motivují jej žasnoucí tváře našich klientů a náš neustále se rozvíjející produkt. Jaroslav opravdu miluje společnost Easy Software a její kreativní a otevřené prostředí. Kromě toho je Jaroslav amatérským kuchařem, golfovým hráčem a hrdým otcem.

Jaroslav Lizner

Honza pracuje na tom, abychom všichni v Easy Software byli úspěšní a spokojení, pracovali ve zdravém, podporujícím a příznivém prostředí, a naší společnosti se díky tomu dařilo. Mimo práci se Honza věnuje své rodině, osobnímu rozvoji a tai chi.

Jan Čermák - Easy Software

Ondřej je zkušený produktový a marketingový ředitel. Vystudoval inženýrství v Praze a obchodní technologie ve švédském Halmstadu. Mluví anglicky a rusky a vedle Easy Software se stará o svou rodinu a zahradu.

Easy Project - Ondřej Šťovíček

Kateřina se stará o celý náš obchodní tým pro mezinárodní trh. V minulosti pracovala nejen na obchodních pozicích, ale věnovala i HR, práce s lidmi ji baví. Ve volném čase se věnuje hlavně rodině a sportu.

Kateřina Kováč - Easy Software

Ondřej je náš obchodní ředitel na českém, slovenském a polském trhu. Vede tým prodejců, kteří se v daném regionu starají o klienty a osobně má na starost větší klienty a podporuje rozvoj svého týmu. Je držitelem diplomu v oblasti řízení podniku a IT bezpečnosti a je odborníkem na komunikaci a hloubkové posouzení potřeb klientů.

Ondřej Šustr - Easy Software

Vít pracuje jako obchodník pro Českou republiku. Pochází ze Zlína a vystudoval obor Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. V minulosti pracoval jako obchodní zástupce ve společnosti CALL zaměřující se na prodej bezkontaktních technologií. Mezi jeho mimopracovní aktivity patří hlavně sport (lední hokej, tenis, badminton, nohejbal) a videohry.

Vít Malínek - Easy Software

Přemysl rozvíjí v Easy obchod na českém trhu. Vystudoval obor Matematické metody v ekomii na VŠE v Praze a má téměř 5 let zkušeností z B2B prodeje IT řešení IceWarp a CleverAnalytics. Volný čas nejraději tráví hraním fotbalu, badmintonu a deskových her, nebo se svou lepší polovičkou, fenkou Ginny a s přáteli v hospodě.

Přemysl Vodička - Easy Software

Vítek má na starosti obchod v ČR. Díky svému analytickému uvažování, které využil v minulosti mimo jiné jako profesionální pokerový hráč, je v kombinaci se silně prozákaznickou orientací schopen detailně pochopit potřeby zákazníka a nacházet nejlepší řešení pro obě strany. Ve světě obchodu se úspěšně pohybuje více než pět let, drtivou většinu volného času pak tráví na golfu.

Vít Matějka - Easy Software

Anton je zkušený obchodní manažer s 13letou působností v IT byznysu. Pracoval pro partnery nadnárodních společností Microsoft, Dell, Vmware, EMC. Jako country sales manager v Easy Software má na starosti rozvoj produktu, prodej, budování partnerské sítě a rozšíření povědomí na slovenském trhu. V soukromí se věnuje cestování a procestoval již desítky zemí včetně několika exotických.

Ing. Anton Kečkéš

Stefaan je konzultant prodeje s dlouholetými zkušenostmi a stará se o oblast DACH. Jeho rozsáhlé obchodní zkušenosti v regionu střední a východní Evropy mu umožňují úspěšně porozumět a rozvíjet obchodní vztahy mezi západem a východem.

Stefaan Verhulst

Richard je součástí našeho obchodního týmu pro mezinárodní trh. Vystudoval podnikovou informatiku, zkusil si práci v korporátu, podnikání a naposledy vedl customer care oddělení v Le Premier. Ve volném čase rád cestuje, sportuje nebo vaří na všechny způsoby.

Richard Vodolan - Easy Software

Richard-Maurice je zkušený obchodník v oblasti IT, kdy IT obchodem se zabýval v několika firmách v regionu DACH. Pochází z Hamburku, ale od roku 2014 žije v Praze. Mezi jeho koníčky patří cyklistika a wakeboarding.

 

Richard-Maurice Sievers

Lukáš je náš regionální manažer pro oblast USA/CA/UK, čehož si nesmírně váží, neboť mu dovoluje pokračovat v učení se novým věcem. Navzdory absolvování oboru daňové problematiky měl vždy pocit, že jeho vášeň k jazykům a cestovatelská osobnost má lepší uplatnění. Je nadšen, že pomáhá uživatelům najít cestu k lepší vnitřní spolupráci. Mezi jeho zájmy patří Stephen King, cestování, Biffy Clyro, Walter Bishop.

Ing. Lukáš Hubka

Roman je zkušený konzultant a obchodník s odbornými znalostmi v oblasti řešení cloud & lean managementu. Má velký zájem o nové technologie a související služby. Svůj volný čas Roman tráví praktikováním bojového umění a vysokoškolským studiem obchodní administrace.

Roman Olejnikov

Armen je náš zkušený obchodní zástupce pro Španělsko, Portugalsko a Itálii. Má zkušenosti z velkých korporací a středně velkých společností, které mu umožňují porozumět a rozvíjet obchodní vztahy. Je vášnivý fotbalista a má rád i jiné týmové sportovní hry.

Armen Karapetjan - Easy Software

Péter jako vývojář získal velké množství zkušeností v mezinárodní společnosti. Je odpovědný především za podporu klientů z Maďarska. Svůj volný čas tráví na kole nebo v posilovně CrossFit.

Ing. Péter Herczeg

Wojciech je zkušený obchodní, který je součástí našeho skvělého prodejního týmu. Je původem z Polska (Krakow), v Praze sídlí od roku 2009. Jako obchodník působil ve společnostech Interoute (britský/americký trh) a Oracle (polský trh). Jeho největší vášeň je hudba, počínaje klasikou, přes Jazz, Funk, brzký Hip Hop až po většinu žánrů elektronické hudby. Od 19 let je DJ žánru drum and bass. Kromě toho miluje čtení knih, procházky se svými dvěma psy, cestování a snowboarding.

Wojciech Kowalski - Easy Software

Jakub je členem našeho prodejního týmu. Je absolventem Univerzity Karlovy v Praze. Byl profesionálním hráčem volejbalu ve Francii a Německu, kde se naučil místní jazyky. Pracoval také jako učitel, což mu pomohlo rozvíjet vynikající komunikační, prezentační a tréninkové dovednosti. Svůj volný čas se Jakub snaží strávit s rodinou venku.

Ing. Jakub Rybníček

Barbora vypomáhá našemu obchodnímu týmu s veškerou administrativou. Po VŠ odjela pracovat do Anglie na 2,5 roku a poté pracovala v Bohemia Jihlava, a.s. Moc ráda cestuje, podniká výlety, tráví čas s rodinou a přáteli. Kromě cestování ráda peče, čte si a podniká různé sportovní aktivity.

Bc. Barbora Nováková

Jan je obchodní zástupce pro Německo. Ve své profesní dráze se věnuje business developmentu v IT. Staví na individuálním přístupu ke klientům a budování dlouhodobých vztahů. Vystudoval v Praze a Berlíně, kde žije od roku 2014. Ve volném čase vesluje po berlínských jezerech a lektoruje pro neziskový sektor.

Jan Vařák - Easy Software Ltd.

Milena pracuje jako koordinator prodeje pro náš obchodní tým. Absolvovala bakalářské studium oboru Komunikace a tvůrčí psaní na Univerzitě Johna Cabota v italském Římě. V minulosti pracovala v OSN, přední komunikační agentuře se sídlem v Londýně a také v technologickém startupu v jihoafrickém Kapském Městě. Cestování je její největší vášní, navštívila více než 30 zemí a žila v 7. Má ráda venkovní sporty, kreslení, malování a hudbu. Když nepracuje, obvykle šplhá po horách, sjíždí řeky na kajaku nebo skáče bungee jumping z mostů!

Bc. Milena Rivola

Petr je zodpovědný za prodej a rozvoj Calculoidu. Petr se zajímá o trendy v IT, zajímá ho hlavně umělá inteligence, strojové učení nebo IoT. Mezi jeho koníčky patří auta, parní lokomotivy a politika. Aktivně hraje fotbal jako brankář.

Petr Pavliš

Alexander pracuje jako obchodní zástupce v Easy od roku 2018. Dříve pracoval pro společnost Airbus v Toulouse/Francie v oddělení lidských zdrojů a následně pro Cisco v Praze, kde působil jako obchodník a následně pomáhal vybudovat komerční trh v Německu. Poté měl krátkou exkurzi do společnosti Oracle. Jeho pravým koníčkem je jídlo a pití a je také velkým fanouškem "wine&dine", což znamená, že se uklidňuje dobrými víny a vynikajícím jídlem (proto je velkým fanouškem italské a francouzské kuchyně). Kromě toho také rád provozuje pěší turistiku do Alp v Rakousku a/nebo jen relaxuje a plave v překrásných rakouských jezerech.

Alexander Stöger - Easy Software

Jan Řeřicha vede implementační tým nastavující Easy Project po celém světě a koordinuje portfolio implementačních projektů, včetně implementací probíhajících přes partnery. Implementoval Easy Project téměř ve stovce firem a mohl tak obdivovat pestré přístupy k projektovém řízení i vedení týmů.
Specializuje se na výrobní společnosti a vizualizaci dat, zejména ukazatele výkonnosti. Miluje managerské dashboardy s grafy a budíky!

Easy Project - Jan Řeřicha

Roman má více než šest let zkušeností v oblasti konzultací a implementací. Zaměřuje se především na oblasti energetiky a utilit, výzkumu a vývoje a přírodních věd. V minulosti se rovněž podílel na několika mezinárodních projektech. Roman má magisterský titul v oblasti numerického modelování. Má rád cestování a kávu.

Hovoří: EN, CZ
Expert na pluginy: Řízení zdrojů, Rozpočty, CRM, Help Desk
Expert na obory: vývoj SW, poradenství, energetika, utility, přírodní vědy, výzkum a vývoj

Roman Šigut - Easy Software

Dagmar získala rozsáhlé zkušenosti s řízením projektů ve finančních institucích. Během doktorského studia se stala expertem v oblasti analýzy a syntézy dat. Nyní se specializuje na řešení pro IT společnosti a výzkumné instituce. Ráda studuje specifické požadavky a navrhuje efektivní řešení pro klienty.

Hovoří: EN, ESP, CZ
Expert na obory: bankovnictví, neziskové organizace, služby (obchod)
Export na pluginy: Gantt, WBS, Řízení zdrojů, Finance, CRM, Scrum

 

Easy Project - Dagmar Kušnírová

Tereza vystudovala magisterský obor Evropská agrární diplomacie na ČZU Praha. V rámci programu Erasmus absolvovala dva semestry v Berlíně. Její pracovní zkušenosti zahrnují 2 roky v SAPu (nejdříve Data Protection tým, následně Procurement Operations tým) a 5 měsíců v SAP Concur na pozici Mobile Application Analyst. Nyní je součástí našeho zkušeného implementačního týmu. Ve volném čase hodně sportuje (brazilian jiu jitsu, kickbox, aerial hoop, aerial silks, squash) a cestuje.

Hovoří: EN, DE

Ing. Tereza Zoglauerová

Dalibor absolvoval VŠE v oboru Informační management s vedlejší specializací Personální management. Jako IT konzultant pracuje několik let a v minulosti se věnoval i poradenství v oblasti Office 365. Má rád práci, která má pro zákazníka smysl a především přínos. Baví ho analýza a návrh technologického řešení v oblasti IT a byznys procesů. To vše ve spolupráci se skvělým kolektivem, díky kterému se může dále rozvíjet. Ve volném čase se věnuje nejvíce fotbalu, poté snowboardingu a dalším sportovním aktivitám. Rád také čte články v odborné oblasti nebo osobního rozvoje.

Hovoří: CZ, EN

Expert na pluginy: Gantt, WBS, Finance, Importy

Expert na obory: informační systémy, poradenství, analýza, lidské zdroje, vzdělávání, BI

Ing. Dalibor Vašek - Easy Software

David je zkušený projektový manažer s certifikací PMP (PMI) a PRINCE2. Má desetileté zkušenosti projektového manažera na různých interních i klientských projektech především v oblasti ICT.

Hovoří: EN, ESP, CZ

Expert na obory: Marketing, Telco, Služby

David Pavlíček - Easy Software

Roman má dlouhodobé zkušenosti v konzultacích a projektovém řízení v mezinárodním prostředí. Působil v akademické sféře na Akademii věd, kde spolupracoval a řídil projekty společně s vědci z celého světa. Poté v komerční sféře v nadnárodních bankách a pojišťovnách.

Roman má magisterský titul v oblasti Informačních technologií a managementu.

Hovoří: EN, CZ

Roman Kytka - Easy Software

Martina má několikaleté zkušenosti s práci s klienty na různých pozicích v oblasti IT a sales ve vícero krajinách. Jeji proklientský přístup a otvorená komunikace ji umožnují nacházet účelné řešení na požadavky zákazníků. V Easyprojecte je nadšenec do WBS a Ganttu.

Hovoří: SK, CZ EN, DE

Martina Letavajová - Easy Software

Magda má několikaleté zkušenosti v oblasti IT, kdy si prošla celou řadou firem a vystřídala několik pozic. Pracovala pro CSC Computer Sciences jako Service Desk Ambassador pro severoamerický trh, v SAP Concur, měla na starosti implementaci a podporu webových služeb pro trh EMEA/APAC a implementaci ERP integrace skrze Concur API a Dell Boomi middleware. Pracovala pro BearingPoint jako Business konzultant, kde implementovala software SAP Concur převážně pro evropské klienty. Za zmínku stojí například německý BOSCH packaging, maďarský MOL nebo české Kiwi.

Ve svém volném čase se ráda věnuju zájmovým aktivitám pro děti (vedení sportovního kroužku a organizačních aktivit v TJ Sokol Hanspaulka a učení nedělní školy v ČCE Dejvicích).

Hovoří: CZ, DE, EN

Magdalena Hellerová - Easy Software

Robert vede tým zákaznické podpory Easy Project. Ve firmě působí již od raných fází a zná každé zákoutí našeho softwaru. Má zodpovědnost za řízení kvality a správu vydávání nových verzí. Robert je členem Mensy Česká republika a nadšencem do lyžování a hor.

Easy Project - Robert Kováčik

Boris je naším specialistou zákaznické podpory se zvláštním zřetelem na spokojenost klientů. Má zkušenosti na různých pozicích, včetně obchodu, avšak věří, že nakonec se našel jako oddaný člen týmu péče o zákazníky. Svůj volný čas Boris tráví aktivně a miluje všechny druhy sportů.

Easy Project - Boris Vyparina

Vendula je odborník na počítačové systémy a pracuje jako specialistka zákaznické podpory s detailními znalostmi funkcí WBS a Gantt. Kromě řešení požadavků klientů prostřednictvím Help Desk, Zopim a Intercom se také specializuje na testování a zajištění toho, aby uživatelé dostávali software bez chyb. Vendula preferuje trávení volného času cestováním a čtením knih.

Easy Project - Vendula Kreuzová

Vladimír je zkušený specialista zákaznické podpory, pečuje o tikety a konverzace s klienty přes Zopim, Intercom a Livechat, a kromě angličtiny vám pomůže i ve španělštině. Kromě toho, že je oddaným členem týmu Help Desk, se Vladimír zajímá o knihy a videohry.

Easy Project - Vladimír Švarc

Dominika je jedním z našich nejzkušenějších specialistů zákaznické podpory s více než 6 lety zkušeností v podpůrné pozici. Kromě zpracování lístků Dominika průběžně aktualizuje náš changelog (přehled změn v nových verzích softwaru) a účastní se týdenních setkání s vývojovým týmem, aby zajistila rychlou opravu hlášených chyb. Ve svém volném čase dává přednost malování a hraní videoher.

Easy Project - Dominika Petzova

Marek je posila našeho support oddělení. V minulosti pracoval na různých pozicích jako např. hotelový recepční nebo technik instalující bezpečností systémy a datové sítě. Mezi jeho záliby patří na prvním místě sport, má rád hokej, basketbal, box, street workout. Od letošního roku hraje závodně hokejbal. Mezi jeho další koníčky patří četba, poker, ale také teraristika (chová samičku chameleona). Má rád dobrou společnost a zábavu.

Marek Polončák - Easy Software Ltd.

Veronika je specialista na zákaznickou podporu. Baví ji nacházet řešení problémů našich zakázníků tak, aby mohli naše aplikace využívat v plné šíři. V minulosti působila v obchodě a marketingu. Do práce jezdí na kole a nebo vlakem. volný čas traví s jejími dvěma psy a přítelem. Neustále pracuje na osobním rozvoji a každý den se snaží naučit něco nového. 

Veronika Harrison

Josef pracuje v Easy jako front-end vývojář od roku 2007. Miluje svou ženu, své děti a seriál Červený trpaslík.

Josef Břehovský

Anna je náš specialita na zákaznického servis, marketing a prodej. Po několika letech v Anglii se vrátila do Prahy. Ve volném čase se společně s manželem ráda věnuje sportu a chodí na dlouhé procházky s fenkou Ayo. Její další zálibou je vaření a pečení.

Anna Ogunnusi - Easy Software

Daniil je náš specialista zákaznických služeb - vždy připravený pomoci klientům. Zajímá se o svět informačních technologií a nyní se věnuje druhému ročníku studia v oblasti systémového inženýrství a informatiky. Ve svém volném čase miluje hraní šachů, čte knihy nebo hraje počítačové hry.

Daniil Denezhkin - Easy Software

Jakub je vášnivým marketingovým manažerem, pracuje na nových, progresivních a strategických marketingových koncepcích. Absolvoval Vysokou školu ekonomickou a po té získal marketingové zkušenosti v různých společnostech. Je velkým fanouškem filmů, surfování všeho druhu a internetu věcí.

Ing. Jakub Ryba

Stáňa je nejzkušenějším konzultantem našeho týmu s téměř desetiletou praxí. Má zkušenosti s implementací ve firmách všech tvarů a velikostí. Stáňa má zkušenosti s akademickou, neziskovou a podnikovou sférou, má vynikající analytické dovednosti a je autorkou odborných publikací, včetně projektového řízení podle IPMA.Easy Project - Stáňa Šálková Nechvílová

Petr u nás pracuje jako CTO a jeho poslání je jasné - dokonale funkční software. Milovník kvalitního jídla a piva.

Petr Pospíšil

Lukáš je seniorní vývojář s ohromujícím rozsahem dovedností. Miluje Star Wars a peče nádherné muffiny - ty nejlepší v celé Říši.

Lukáš Pokorný

Gabriela je náš SCRUM master a odborník na řízení projektů v oboru inženýrství a softwarového vývoje. Má dobré znalosti v technikách správy projektů IPMA/PMI a zajímá se i o agilní techniky. 

 

Gabriela Hynková - Easy Software

Pavel je vývojář Ruby On Rails s rozsáhlými zkušenostmi při ladění a plnění požadavků zákazníků na míru. Je velkým nadšencem kávy a ve svém volném čase miluje trampování.

Pavel Rosický

Jiří je náš programátor, který se stará o ladění a vývoj nových funkcí. Je držitelem titulu v oboru IT, konkrétně webových technologií a zná jazyky Ruby, Ruby on Rails, CSS, Javascript, Jquery, Pascal, HTML.

Ing. Jiří Bruk

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace