Hlavní informace

Filip je náš kapitán. Jeho vášeň spočívá v budování skvělého týmu, jehož cílem a potenciálem je růst. V Easy se snaží tvořit prostředí orientované na lidi, kteří tvrdě pracují na vývoji nejlepšího systému projektového řízení na světě. Mezi jeho povinnosti a současně i radosti se řadí strategie, lidé, finance a rozvoj celosvětové serverové infrastruktury s naším DevOps týmem. Přesto je vždy připraven pomoci s jakýmkoli problémem našeho klienta, pracovníka či dodavatele. Filip je držitelem diplomu v oblasti řízení telekomunikací a zakladatelem Nadačního fondu pro rozvoj plného vědomí.

Easy Software - Filip Morávek

Jaroslav je obchodním ředitelem a partnerem společnosti Easy Software od srpna roku 2015. Rád řídí tým skvělých prodejních talentů a přenáší naše obchodní oddělení přes každou výzvu mezinárodního prodeje. Motivují jej žasnoucí tváře našich klientů a náš neustále se rozvíjející produkt. Jaroslav si nejvíce na Easy Software cení její kreativní a otevřené prostředí. Kromě toho je Jaroslav amatérským kuchařem, golfovým hráčem a hrdým otcem.

Jaroslav Lizner - Easy Software

Kateřina se stará o celý náš obchodní tým pro mezinárodní trh. V minulosti pracovala nejen na obchodních pozicích, ale věnovala se i HR a práce s lidmi ji baví. Ve volném čase se věnuje hlavně rodině a sportu.

Kateřina Kadlečková - Easy Software

Wojciech je zkušený obchodník, který je součástí našeho skvělého prodejního týmu. Je původem z Polska (Krakow), v Praze sídlí od roku 2009. Jako obchodník působil ve společnostech Interoute (britský / americký trh) a Oracle (polský trh). Jeho největší vášeň je hudba. Kromě toho miluje čtení knih, procházky se svými dvěma psy, cestování a snowboarding.

Wojciech Kowalski - Easy Software

Jakub je absolventem Univerzity Karlovy v Praze. Byl profesionálním hráčem volejbalu ve Francii a Německu, kde vytříbil svoje jazykové znalosti. Pracoval také jako učitel, což mu pomohlo rozvíjet vynikající komunikační, prezentační a tréninkové dovednosti. Svůj volný čas se Jakub snaží strávit s rodinou venku.

Jakub Rybníček - Easy Software

Alonso vystudoval MBA na City University of Seatle. Pracoval jako sales consultant pro regiony (LATAM, EMEA, JAPAC). Ve svém volném čase sportuje, chodí do posilovny a je nadšen pro každou fyzickou aktivitu.

Alonso Hilgert - Easy Software

Přemysl je zodpovědný za rozvoj obchodu na českém trhu. Vystudoval obor Matematické metody v ekonomii na VŠE v Praze a má téměř 7 let zkušeností z B2B prodeje IT řešení IceWarp a CleverAnalytics. Volný čas nejraději tráví hraním fotbalu, badmintonu a deskových her, nebo se svou lepší polovičkou, fenkou Ginny a s přáteli v hospodě.

Přemysl Vodička - Easy Software

Vít vystudoval obor Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. V minulosti pracoval jako obchodní zástupce ve společnosti CALL zaměřující se na prodej bezkontaktních technologií. Mezi jeho mimopracovní aktivity patří hlavně sport (lední hokej, tenis, badminton, nohejbal) a videohry.

Vít Malínek - Easy Software

Anton se pohybuje v IT byznysu déle než 13 let. Pracoval pro partnery nadnárodních společností – Microsoft, Dell, Vmware, EMC. Jako country sales manager má na starosti rozvoj produktu, prodej, budování partnerské sítě a rozšiřování povědomí na slovenském trhu. Ve svém volném čase se věnuje cestování a procestoval již desítky zemí včetně několika exotických.

Easy Software - Anton Keckes

Lukáš má na starosti oblasti USA/CA/UK, čehož si nesmírně váží, neboť mu dovoluje pokračovat v učení se novým věcem. Navzdory absolvování oboru daňové problematiky měl vždy pocit, že jeho vášeň k jazykům a cestovatelská duše má lepší uplatnění. Je nadšen, že pomáhá uživatelům najít cestu k lepší vnitřní spolupráci. Mezi jeho zájmy patří četba knih od Stephen Kinga, cestování, Biffy Clyro a Walter Bishop.

Lukáš Hubka - Easy Software

Armen je náš zkušený obchodní zástupce pro Španělsko, Portugalsko a Itálii. Během své dosavadní profesní kariéry posbíral zkušenosti z velkých korporací a středně velkých společností, které mu umožňují porozumět a rozvíjet obchodní vztahy. Je vášnivý fotbalista a má rád i jiné týmové sportovní hry.

Armen Karapetjan - Easy Software

Roman je zkušený konzultant a obchodník s odbornými znalostmi v oblasti řešení cloud & lean managementu. Má velký zájem o nové technologie a související služby. Svůj volný čas Roman tráví praktikováním bojového umění a vysokoškolským studiem obchodní administrace.

Roman Olejnikov - Easy Software

Péter jako vývojář získal velké množství zkušeností v mezinárodní společnosti. Je odpovědný především za podporu klientů z Maďarska. Svůj volný čas tráví na kole nebo v posilovně CrossFit.

Péter Herczeg - Easy Software

Kristóf má znalosti s používáním různých obchodních nástrojů – Mini CRM, Salesforce a další CRM software. Momentálně je zodpovědný za key-account management, customer relations a Easy Software Channel Partner program in Maďarsku. Ve svém volném čase rád cestuje, vaří a hraje deskové hry a video hry.

 

Kristóf Adorján  - Easy Software

Barbora vypomáhá našemu obchodnímu týmu s veškerou administrativou. Po VŠ odjela pracovat do Anglie na 2,5 roku a poté pracovala v Bohemia Jihlava, a.s. Moc ráda cestuje, podniká výlety, tráví čas s rodinou a přáteli. Kromě cestování ráda peče, čte si a věnuje se rozličným sportovním aktivitám.

Barbora Nováková - Easy Software

Vede implementační tým nastavující systém po celém světě a koordinuje portfolio implementačních projektů, včetně implementací probíhajících přes partnery. Implementoval systém téměř ve stovce firem a mohl tak obdivovat pestré přístupy k projektovém řízení i vedení týmů.

Easy Project - Jan Rericha

Roman má více než šest let zkušeností v oblasti konzultací a implementací. Zaměřuje se především na oblasti energetiky a utilit, výzkumu a vývoje a přírodních věd. V minulosti se rovněž podílel na několika mezinárodních projektech. Roman získal magisterský titul v oblasti numerického modelování. Rád cestuje a pije kávu.

Roman Sigut - Easy Software

Dagmar získala zkušenosti s řízením projektů ve finančních institucích. Nyní se specializuje na implementace pro IT společnosti, výzkumné instituce a architektonické kanceláře. Ráda přináší řešení na míru dle specifických potřeb konkrétního zákazníka.

Easy Software - Dagmar Kušnírová

David je zkušený projektový manažer s certifikací PMP (PMI) a PRINCE2. Má více jak desetileté zkušenosti projektového manažera na různých interních i klientských projektech především v oblasti ICT.

David Pavlíček - Easy Software

Dalibor absolvoval Vysokou školu ekonomickou v oboru Informační management s vedlejší specializací Personální management. Dříve pracoval jako IT konzultant pro Microsoft Office 365. Baví ho analýza a návrh technologického řešení v oblasti IT a byznys procesů. Ve volném čase se věnuje nejvíce fotbalu, poté snowboardingu a dalším sportovním aktivitám. Rád také čte články v odborné oblasti nebo osobního rozvoje.

 

Dalibor Vašek - Easy Software

Roman má dlouhodobé zkušenosti v konzultacích a projektovém řízení v mezinárodním prostředí. Působil v akademické sféře na Akademii věd, kde spolupracoval a řídil projekty společně s vědci z celého světa. Poté v komerční sféře v nadnárodních bankách a pojišťovnách.

Roman Kytka - Easy Software

Magda má více než pět let zkušeností v oblasti IT. Pracovala v několika mezinárodních společnostech, kde se specializovala na softwarovou implementaci, integraci a poradenství. Její holistický přístup kombinující technické znalosti s orientací na zákazníka zajišťuje efektivní a úspěšnou implementaci.

Magdalena Hellerová - Easy Software

Krisztina získala magisterský titul na Corvinus University of Budapest a pokračovala ve studiu PhD. v oboru Strategie a projektový management. V minulosti pracovala několik let jako konzultantka projektového managementu, controllingu a risk managementu. Ve svém volném čase chodí ráda na výšlapy do přírody a hraje deskové hry.

Krisztina Tomcsanyi - Easy Software

Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti marketingových operací a prodeje. Po ukončení studia ekonomie a managementu získala zkušenosti s řešeními SAP CRM, Jira a MS Office. Ve spolupráci s programátory ráda vymýšlí nové funkce a dodává řešení, které nejlépe vyhovuje potřebám klienta. Svůj volný čas ráda tráví na venkově nebo se účastní hudebních koncertů a výstav moderního umění.

Ludmila Pípalová - Easy Software

Robert vede tým zákaznické podpory a zná každé zákoutí našeho softwaru. Má zodpovědnost za řízení kvality a správu vydávání nových verzí. Robert je členem Mensy Česká republika a nadšencem lyžování a horské turistiky.

Easy Project - Robert Kovacik

Dominika je jedním z našich nejzkušenějších specialistů zákaznické podpory s více než 9 lety zkušeností v podpůrné pozici. Kromě zpracování ticketů Dominika průběžně aktualizuje náš changelog (přehled změn v nových verzích softwaru) a účastní se týdenních setkání s vývojovým týmem, aby zajistila rychlou opravu hlášených chyb. Ve svém volném čase dává přednost malování a hraní videoher.

Easy Software - Dominika Šedivá

Vladimír je zkušený specialista zákaznické podpory, pečuje o tikety a konverzace s klienty přes Zopim, Intercom a Livechat, a kromě angličtiny vám pomůže i ve španělštině. Kromě toho, že je oddaným členem týmu Help Desk, se Vladimír zajímá o knihy a videohry.

Easy Software - Vladimir Svarc

Baví ji nacházet řešení problémů našich zákazníků tak, aby mohli naše aplikace využívat v plné šíři. V minulosti působila v obchodě a marketingu. Do práce jezdí na kole anebo vlakem, volný čas tráví se dvěma psy a přítelem. Neustále pracuje na osobním rozvoji a každý den se snaží naučit něco nového. 

Veronika Harrison - Easy Software

Vendula je odborník na počítačové systémy a pracuje jako specialistka zákaznické podpory s detailními znalostmi funkcí WBS a Gantt. Kromě řešení požadavků klientů prostřednictvím Help Desk, Zopim a Intercom se také specializuje na testování a zajištění toho, aby uživatelé dostávali software bez chyb. Vendula preferuje trávení volného času cestováním a čtením knih.

 Easy Software - Vendula Kreuzová

V minulosti pracoval na pozici support specialisty, jelikož ho vždy bavilo přicházet na to, „jak věci fungují“ nadchl se pro roli testera. Nejraději tráví svůj volný čas cestováním, četbou nebo jen tak venku na procházce. Mezi jeho koníčky rovněž patří setkávání se s novými lidmi, diskuze o filozofii, praktikování jógy a bojová umění.

Kirill Ponomarev - Easy Software

Boris je naším specialistou zákaznické podpory se zvláštním zřetelem na spokojenost klientů. Má zkušenosti z různých pozic, včetně obchodu, avšak věří, že konečně našel své místo jako oddaný člen týmu péče o zákazníky. Svůj volný čas Boris tráví aktivně a miluje všechny druhy sportů.

Easy Project - Boris Vyparina

Jakub je vášnivým marketingovým manažerem, pracuje na nových, progresivních a strategických marketingových koncepcích. Absolvoval Vysokou školu ekonomickou a poté získal marketingové zkušenosti v různých společnostech. Je velkým fanouškem filmů a surfování.

Jakub Ryba - Easy Software

Josef je dlouhodobým spolupracovníkem a působí jako front-end vývojář a Senior Web Developer. Miluje svou ženu, své děti a seriál Červený trpaslík.

Josef Břehovský - Easy Software

Jan je zkušený odborník odpovědný za integraci softwaru prostřednictvím platformy Zapier a optimalizaci procesů zaměřených na elektronický obchod. Vystudoval magisterské studium v oboru ekonomie a informatiky se zaměřením na analýzu procesů informačního systému. Ve svém volném čase se zajímá o webové technologie, hraje jako DJ, vyrábí dřevěný nábytek a chodí do přírody.

Jan Pavera - Easy Software

Honza je datově orientovaný digitální markeťák, který má zkušenosti ze svého vlastního e-commerce podnikání, freelancování i z práce v agentuře. Ačkoliv vystudoval práva na Karlově univerzitě, rozhodl se vydat novým směrem, když objevil své nadšení pro marketing a budování digitálních byznysů. Je také vášnivým sportovcem, milovníkem hor a rád se učí nové věci.

Easy Software - Jan Pop

Anna je naše specialistka na zákaznický servis, marketing a prodej. Po několika letech strávených v Anglii se vrátila do Prahy. Ve volném čase se společně s manželem ráda věnuje sportu a chodí na dlouhé procházky s fenkou Ayo. Její další zálibou je vaření a pečení.

Anna Ogunnusi - Easy Software

Seniorní grafický designer, copywriter a vizionář. Rozvíjí kreativní myšlenky a pojmy. Jeho nejsilnější dovedností je schopnost poslouchat zákazníky a porozumět jejich potřebám. Během svých 20 let praxe pracoval na různých produktech a aktivitách, jako jsou webové stránky, reklama, knihy, časopisy, produktový design, výstavy, firemní komunikační mix a firemní identita.

Jan Vedra - Easy Software

Petr pracuje jako CTO a jeho poslání je jasné - dokonale funkční software. Milovník kvalitního jídla a piva.

Petr Pospíšil - Easy Software

Constantin je vývojář RoR, který klade důraz na řešení požadavků klientů. Vedle vývoje v RoR se také specializuje na testování softwaru. Spolupracuje s profesionálním IT týmem, který ho neustále inspiruje a motivuje k tomu, aby odváděl dobrou práci. Constantin je ve své práci velmi pilný a je připravený na jakoukoli výzvu, která mu pomůže se profesionálně rozvíjet.

Easy Software - Constantin Grosu

Dominik, se většinou stará o Ruby back-end. Je zodpovědný za ladění a opravy kódů založených na vyhodnocovacích zprávách k opravám kódování. Dominik je dlouhodobý spolupracovník, takže zná všechna silná i slabá místa našeho produktu. Ve volném čase rád řeší záhady.

Easy Software - Dominik Pralovski

Jiří je programátor, který se stará o ladění a vývoj nových funkcí. Je držitelem titulu v oboru IT, konkrétně webových technologií a zná jazyky Ruby, Ruby on Rails, CSS, Javascript, Jquery, Pascal, HTML.

Jiří Bruk - Easy Software

Ondřej se rád dozvídá o nových technologiích, které mu pomáhají při jeho osobním rozvoji. Hledá novou výzvu a rád pracuje na nových projektech, v nichž plně využívá svých dovedností.

Ondřej Pop - Easy Software

Pavel je vývojář Ruby on Rails s rozsáhlými zkušenostmi při ladění a plnění požadavků zákazníků na míru. Je velkým nadšencem kávy a ve svém volném čase miluje trampování.

Pavel Rosický - Easy Software

Martin programuje v jazyce Ruby. Úspěšně dokončil bakalářský program na ČVUT FEL a nyní pokračuje na magistra. Ve svém volném čase hraje video hry a ping-pong.

Martin Krupa - Easy Software

Maya se ráda pohybuje v komunitě Ruby, programuje v Ruby a užívá se si svět takový, jaký je. Zejména se cítí užitečná, když můžem lidem okolo sebe pomoci a ví, že to, co dělá má smysl a přesah.

 

Maya Terzieva - Easy Software

Spolumajitel a vedoucí Front-End vývoje. Zběhlý ve vizuální komunikaci a s více než 15-ti lety zkušeností s designem a vývojem uživatelských rozhraní, Miloš je zodpovědný za to jak naše eplikace vypadají a jak se používají. Mimo práci v Easy věnuje svůj čas rodině jako otec a Praze 6 jako neuvolněný zastupitel. Pokud nějaký čas zbývá, vystupuje jako DJ a VJ nebo sbírá Magic the Gathering.

 

Miloš Vlach - Easy Software

Veronika je vývojářka v jazyce CSS/Sass. Vystudovala IT obor na Vysoké škole báňské. Několik let pracovala v Seznam.cz, pro který pracovala jako kalibrátor, tzn. hodnotila webové stránky a další internetové služby. Mezi její zájmy patří videohry, kreslení, tvorba webů, četba a kočky.

Veronika Dombajová - Easy Software

Tomáš započal svoji pracovní kariéru v logistice. Avšak brzy poznal, že je zrozený vývojář aplikací. Po pár pokusech s různými programovacími jazyky se našel ve front-end vývoji. Mimo programování tráví čas s pejskem, dvěma kocoury, motorkou nebo nad dobrým seriálem nebo videohrou.

Tomas Richtr - Easy Software

Martin má za úkol JavaScript maintenance. Studoval obor programování a ovládá následující jazyky: C#, PHP, JavaScript, .NET, SQL, HTML, CSS. Mezi koníčky patří řešení hlavolamů, trampování, hraní deskových her, práce ve výškách a hraní počítačových her. 

Martin Zitny - Easy Software

Pavel je vyvojář se specializací na webové technologie AngularJS, PHP, MySQL, CSS a další. Má rád běh a fotografování.

Pavel Sima - Easy Software

Gabriela je náš SCRUM master a odborník na řízení projektů v oboru inženýrství a softwarového vývoje. Má dobré znalosti v technikách správy projektů IPMA / PMI a zajímá se i o agilní techniky. 

Gabriela Hynkova - Easy Software

Marek má sice hlavu v oblacích, ale stojí pevně nohama na zemi. Rád automatizuje rutinní procesy, aby ušetřil čas, peníze a poskytl lidem prostor pro jiné a zajímavější výzvy. Žije minimalismus a Kaizen, rád poznává nové lidi a místa, tančí Bachatu, dělá Wing Chun kung-fu a miluje nezávislost, svobodu a přírodu.

Marek Sirovy - Easy Software

Jakub se zabýval hlavně monitoringem aplikací a síťové dostupnosti poboček. Nyní se pohybuje v agilnějším prostředí. Jakuba baví výlety, beachvolejbal, deskovky a posezení s přáteli.

Jakub Vodicka - Easy Software

Honza pracuje na tom, abychom všichni v Easy Software byli úspěšní a spokojení, pracovali ve zdravém, podporujícím a příznivém prostředí, a naší společnosti se díky tomu dařilo. Mimo práci se Honza věnuje své rodině, osobnímu rozvoji a tai chi.

Jan Čermák - Easy Software

Petra vystudovala obor cestovní ruch a ekonomie na Vysoké škole obchodní v Praze. Přichází po sedmiletém působení v enviromentálním hotelu, kde pracovala na různých pozicích. Ve svém volném čase ráda cestuje, má slabost pro Island, zajímá se o kávovou kulturu a hraje tenis.

Petra Chrzová - Easy Software

Gabriela pracuje jako finanční specialistka. Je odpovědná za fakturaci, platby, kontrolu, reportování a účetní schvalovací proces. Vystudovala magisterský obor ekonomie a management a má bohaté zkušenosti z několika bank. Hovoří česky a anglicky. Gabriela se snadno přizpůsobuje změnám a vyniká v komunikaci. Je certifikována Českou národní bankou v oblasti pojišťovnictví a kapitálového trhu.

Gabriela Jannová - Easy Software

Martina se stará o finance a s nimi spojenou administrativu. Má bohaté zkušenosti v oblasti účetnictví a finanční administrativy z mezinárodních společností. Čísla ji prostě baví. Ve volném čase se věnuje rodině, tanci a ráda tvoří, např. čalounění nábytku, šití a jiné různé rukodělné práce.

Martina Zámečníková - Easy Software

Lucie vystudovala Fakultu financí a účetnictví na VŠE, následně pracovala v J&T jako Analytik kreditního rizika, hlavní ekonom v příspěvkové organizaci a založila startup Slackline academy. V Easy se stará o finanční administrativu.

Lucie Benešová - Easy Software

Držitelka bakalářského titulu v oboru ekonomie a společně s dalšími potřebnými dovednostmi, jako jsou účetní základy, rychlé psaní na počítači, dobrá znalost balíčku MS Office, zejména aplikace Excel. Svůj volný čas tráví na golfu nebo se svými přáteli, potrpí si na dobré jídlo a pití.

 

Lucie Weissgärberová - Easy Software

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace