Hlavní informace

Filip je náš kapitán. Jeho vášeň spočívá v budování skvělého týmu, jehož cílem a potenciálem je růst. V Easy se snaží tvořit prostředí orientované na lidi, kteří tvrdě pracují na vývoji nejlepšího systému projektového řízení na světě. Mezi jeho povinnosti a současně i radosti se řadí strategie, lidé, finance a rozvoj celosvětové serverové infrastruktury s naším DevOps týmem. Přesto je vždy připraven pomoci s jakýmkoli problémem našeho klienta, pracovníka či dodavatele. Filip je držitelem diplomu v oblasti řízení telekomunikací a zakladatelem Nadačního fondu pro rozvoj plného vědomí.

Easy Project - Filip Morávek

Ondřej je zkušený produktový a marketingový ředitel. Vystudoval inženýrství v Praze a obchodní technologie ve švédském Halmstadu. Mluví anglicky a rusky a vedle Easy Software se stará o svou rodinu a zahradu.

Easy Project - Ondřej Šťovíček

Stáňa je nejzkušenějším konzultantem našeho týmu s téměř desetiletou praxí. Má zkušenosti s implementací ve firmách všech tvarů a velikostí. Stáňa má zkušenosti s akademickou, neziskovou a podnikovou sférou, má vynikající analytické dovednosti a je autorkou odborných publikací, včetně projektového řízení podle IPMA.

Hovoří: CZ, EN
Expert na obory: řízení projektů podle IPMA/PMI

Easy Project - Stáňa Šálková Nechvílová

Ondřej je náš obchodní ředitel na českém, slovenském a polském trhu. Vede tým prodejců, kteří se v daném regionu starají o klienty a osobně má na starost větší klienty a podporuje rozvoj svého týmu. Je držitelem diplomu v oblasti řízení podniku a IT bezpečnosti a je odborníkem na komunikaci a hloubkové posouzení potřeb klientů.

Ondřej Šustr - Easy Software

Libuše pracuje jako asistentka našeho skvělého obchodního týmu od roku 2017. Náplní její práce je komunikace s klienty po e-mailu a telefonu. Na práci v Easy Software se jí líbí především možnost být v kontaktu s klienty z různých odvětví. Ráda se učí cizí jazyky a poznává nové věci.

Libuše Kálová - Easy Software

Dušan je zkušený obchodní ředitel a marketingový profesionál s 18 lety praxe v oblasti řízení prodeje, marketingu a rozvoje obchodních a distribučních kanálů v předních ICT společnostech (IBM, Cisco, Hewlett-Packard, Xerox, Comparex, DNS/Microsoft LSPs). Je ženatý a má 2 děti, takže jeho hlavním koníčkem je samozřejmě rodina. Mezi další záliby patří všechny aktivity na čerstvém vzduchu, hlavně horské kolo, lyže, plavání, ale i horská turistika nebo skok s padákem.

Dušan Kolínek - Easy Software

Ludmila je konzultant s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti marketingových operací a prodeje. Po ukončení studia ekonomie a managementu získala zkušenosti s řešeními SAP CRM, Jira a MS Office. Ve spolupráci s programátory ráda vymýšlí nové funkce a dodává řešení, které nejlépe vyhovuje potřebám klienta. Svůj volný čas ráda tráví na venkově nebo se účastní hudebních koncertů a moderních uměleckých galerií.

Hovoří: EN, DE, CZ
Expert na pluginy: CRM
Expert na obory: vývoj software

Easy Project - Ludmila Čarková

Robert je vedoucím týmu zákaznické podpory Easy Project. Ve firmě působí již od raných fází, zná každé zákoutí našeho softwaru. K denním povinnostem Roberta se řadí podpora klientů, stejně jako řízení kvality a správa vydávání nových verzí. Robert je členem Mensy Česká republika a nadšencem do lyžování a hor.

Easy Project - Robert Kováčik

Jan je náš odborník na mezinárodní management s magisterským vzděláním v příbuzném oboru. Specializuje se na výrobní společnosti a má cenné zkušenosti s implementací základních funkcí správy projektů, vizualizací dat a stanovením ukazatelů výkonnosti.

Hovoří: EN, RU, CZ
Expert na pluginy: Grafy, Agile, Finance
Expert na obory: vzdělávání, architektura/konstrukce, výroba/produkce, automobilový průmysl

Easy Project - Jan Řeřicha

Gabriela je náš odborník na řízení projektů v oboru inženýrství a softwarového vývoje. Má dobré znalosti v technikách správy projektů IPMA/PMI a zajímá se i o agilní techniky. Ráda pomáhá klientům s integrací různých softwarů v jejich firmách.

Hovoří: EN, ESP, CZ
Expert na pluginy: Gantt, Řízení zdrojů, WBS, importy. Help Desk
Expert na obory: architektura/konstrukce, vývoj softwaru, vzdělávání, státní správa

Gabriela Hynková - Easy Software

Eliška je našim konzultantem s rozsáhlými zkušenostmi, které nasbírala na různých kontinentech a firmách. Má akademické i praktické zkušenosti s řízením projektů. Eliška spolupracuje s nevládními organizacemi a výrobními podniky a má bohaté zkušenosti s řízením zdrojů a financí.

Hovoří: EN, ESP, CZ
Expert na pluginy: Agile, Finance a reportování, Řízení zdrojů, částečně API
Expert na obory: vývoj software, poradenství a outsourcing, veřejný sektor, neziskové organizace, vzdělávání, služby (cestovní ruch, pohostinství...)

Eliška Kadubcová - Easy Software

Dagmar získala rozsáhlé zkušenosti s řízením projektů ve finančních institucích. Během doktorského studia se stala expertem v oblasti analýzy a syntézy dat. Nyní se specializuje na řešení pro IT společnosti a výzkumné instituce. Ráda studuje specifické požadavky a navrhuje efektivní řešení pro klienty.

Hovoří: EN, ESP, CZ
Expert na obory: bankovnictví, neziskové organizace, služby (obchod)
Export na pluginy: Gantt, WBS, Řízení zdrojů, Finance, CRM, Scrum

Easy Project - Dagmar Kušnírová

Karel má magisterský titul v oboru ekonomie a management, spolu s desetiletou praxí v oblasti hudebních práv. Vyniká analytickými dovednostmi, vždy se zaměřuje na pochopení potřeb klienta a poskytování nejlepšího možného řešení.

Hovoří: EN, CZ
Expert na obory: vývoj software, vzdělávání, neziskové organizace

Karel Fořt - Easy Software

Alexander pracuje jako obchodní zástupce v Easy od roku 2018. Dříve pracoval pro společnost Airbus v Toulouse/Francie v oddělení lidských zdrojů a následně pro Cisco v Praze, kde působil jako obchodník a následně pomáhal vybudovat komerční trh v Německu. Poté měl krátkou exkurzi do společnosti Oracle. Jeho pravým koníčkem je jídlo a pití a je také velkým fanouškem "wine&dine", což znamená, že se uklidňuje dobrými víny a vynikajícím jídlem (proto je velkým fanouškem italské a francouzské kuchyně). Kromě toho také rád provozuje pěší turistiku do Alp v Rakousku a/nebo jen relaxuje a plave v překrásných rakouských jezerech.

Alexander Stöger - Easy Software

Lilia je jedním z našich nejzkušenějších konzultantů. Má důkladnou znalost všech složitých nastavení a často slouží jako náš interní konzultant. Lilia je držitelem diplomu v oblasti IT a v současné době se více zaměřuje na zakázkový vývoj.

Hovoří: EN, RU, CZ
Expert na obory: vývoj, výroba, finance
Expert na pluginy: Agile, Scrum, CRM, Help Desk, Resource Management, Finance, Gantt, Znalostní báze, WBS, Repozitáře, Grafy

Lilia Schmidt - Easy Software

Roman je zkušený konzultant a obchodník s odbornými znalostmi v oblasti řešení cloud & lean managementu. Má velký zájem o nové technologie a související služby. Svůj volný čas Roman tráví praktikováním bojového umění a vysokoškolským studiem obchodní administrace.

Roman Olejnikov - Easy Software

Anna nastoupila v roce 2018 do našeho skvělého marketingového Easy týmu jako Onboarding Specialist. Má zkušenosti z oblasti zákaznického servisu, marketingu a prodeje. Po několika letech v Anglii se vrátila do Prahy. Ve volném čase se společně s manželem ráda věnuje sportu a chodí na dlouhé procházky s fenkou Ayo. Její další zálibou je vaření a pečení.

Anna Ogunnusi - Easy Software

David je zkušený projektový manažer s certifikací PMP (PMI) a PRINCE2. Má desetileté zkušenosti projektového manažera na různých interních i klientských projektech především v oblasti ICT.

Hovoří: EN, ESP, CZ
Expert na obory: Marketing, Telco, Služby

David Pavlíček - Easy Software

Wojciech nastoupil do Easy v roce 2018 jako obchodní zástupce našeho skvělého prodejního týmu. Je původem z Polska (Krakow), v Praze sídlí od roku 2009. Před nástupem do Easy Software byl obchodníkem ve společnosti Interoute (britský/americký trh) a prodejcem databázové technologie společnosti Oracle (na polském trhu). Jeho největší vášeň je hudba, počínaje klasikou, přes Jazz, Funk, brzký Hip Hop až po většinu žánrů elektronické hudby. Od 19 let je DJ žánru drum and bass. Kromě toho miluje čtení knih, procházky se svými dvěma psy, cestování a snowboarding.

Wojciech Kowalski - Easy Software

Boris je naším specialistou zákaznické podpory se zvláštním zřetelem na spokojenost klientů. Má zkušenosti na různých pozicích, včetně obchodu, avšak věří, že nakonec se našel jako oddaný člen týmu péče o zákazníky. Svůj volný čas Boris tráví aktivně a miluje všechny druhy sportů.

Easy Project - Boris Vyparina

Dominika je jedním z našich nejzkušenějších specialistů zákaznické podpory s více než 6 lety zkušeností v podpůrné pozici. Kromě zpracování lístků Dominika průběžně aktualizuje náš changelog (přehled změn v nových verzích softwaru) a účastní se týdenních setkání s vývojovým týmem, aby zajistila rychlou opravu hlášených chyb. Ve svém volném čase dává přednost malování a hraní videoher.

Easy Project - Dominika Petzova

Vladimír je zkušený specialista zákaznické podpory, pečuje o lístky a konverzace s klienty přes Zopim, Intercom a Livechat, a kromě angličtiny vám pomůže i ve španělštině. Kromě toho, že je oddaným členem týmu Help Desk, se Vladimír zajímá o knihy a videohry.

Easy Project - Vladimír Švarc

Vendula je odborník na počítačové systémy a pracuje jako specialistka zákaznické podpory s detailními znalostmi funkcí WBS a Gantt. Kromě řešení požadavků klientů prostřednictvím Help Desk, Zopim a Intercom se také specializuje na testování a zajištění toho, aby uživatelé dostávali software bez chyb. Vendula preferuje trávení volného času cestováním a čtením knih.

Easy Project - Vendula Kreuzová

Yevgeniya působí jako obchodní zástupce v Easy od roku 2018. Vystudovala mezinárodní obchod a logistiku na Vysoké škole ekonomické a zároveň získala pracovní zkušenosti jak v oblasti prodeje, tak v zadávání veřejných zakázek. Ráda je součástí obchodního týmu, spolupracuje na dosažení nejlepších výsledků a společného úspěchu. Má radost, když je zákazník spokojen s výsledky spolupráce. Ve svém volném čase ráda dělá tai ji a jógu, chodí na dlouhé procházky v přírodě a cestuje.

Yevgeniya Kaluzhna - Easy Software Ltd.

Lukáš pečuje o kvalitní online obsah, komunikaci na sociálních sítích a znalostní bázi. Pracuje na poskytování komplexních příruček, které vás provedou funkcemi Easy Project. Má rozsáhlé zkušenosti s copywritingem, překládáním a public relations. Jeho osobní zájem o IT a spotřební elektroniku jej přivedl do Easy v roce 2016. Vedle práce je členem Mensy Česká republika a nadšencem do turistiky, filozofie, stolního tenisu a koček.

Easy Project - Lukáš Beňa

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace