Hlavní informace

Ondřej je zkušený produktový a marketingový ředitel. Vystudoval inženýrství v Praze a obchodní technologie ve švédském Halmstadu. Mluví anglicky a rusky a vedle Easy Software se stará o svou rodinu a zahradu.

Easy Project - Ondřej Šťovíček

Filip je náš kapitán. Jeho vášeň spočívá v budování skvělého týmu, jehož cílem a potenciálem je růst. V Easy se snaží tvořit prostředí orientované na lidi, kteří tvrdě pracují na vývoji nejlepšího systému projektového řízení na světě. Mezi jeho povinnosti a současně i radosti se řadí strategie, lidé, finance a rozvoj celosvětové serverové infrastruktury s naším DevOps týmem. Přesto je vždy připraven pomoci s jakýmkoli problémem našeho klienta, pracovníka či dodavatele. Filip je držitelem diplomu v oblasti řízení telekomunikací a zakladatelem Nadačního fondu pro rozvoj plného vědomí.

Easy Project - Filip Morávek

Stáňa je nejzkušenějším konzultantem našeho týmu s téměř desetiletou praxí. Má zkušenosti s implementací ve firmách všech tvarů a velikostí. Stáňa má zkušenosti s akademickou, neziskovou a podnikovou sférou, má vynikající analytické dovednosti a je autorkou odborných publikací, včetně projektového řízení podle IPMA.

Hovoří: CZ, EN
Expert na obory: řízení projektů podle IPMA/PMI

Easy Project - Stáňa Šálková Nechvílová

Jaroslav je našim obchodním ředitelem a partnerem společnosti Easy Software od srpna roku 2015. Rád řídí tým skvělých prodejních talentů a přenáší naše obchodní oddělení přes každou výzvu mezinárodního prodeje. Motivují jej žasnoucí tváře našich klientů a náš neustále se rozvíjející produkt. Jaroslav opravdu miluje společnost Easy Software a její kreativní a otevřené prostředí. Kromě toho je Jaroslav amatérským kuchařem, golfovým hráčem a hrdým otcem.

Jaroslav Lizner

Ondřej je náš obchodní ředitel na českém, slovenském a polském trhu. Vede tým prodejců, kteří se v daném regionu starají o klienty a osobně má na starost větší klienty a podporuje rozvoj svého týmu. Je držitelem diplomu v oblasti řízení podniku a IT bezpečnosti a je odborníkem na komunikaci a hloubkové posouzení potřeb klientů.

Ondřej Šustr - Easy Software

Libuše pracuje jako asistentka našeho skvělého obchodního týmu od roku 2017. Náplní její práce je komunikace s klienty po e-mailu a telefonu. Na práci v Easy Software se jí líbí především možnost být v kontaktu s klienty z různých odvětví. Ráda se učí cizí jazyky a poznává nové věci.

Libuše Kálová - Easy Software

Honza pracuje na tom, abychom všichni v Easy Software byli úspěšní a spokojení, pracovali ve zdravém, podporujícím a příznivém prostředí, a naší společnosti se díky tomu dařilo. Mimo práci se Honza věnuje své rodině, osobnímu rozvoji a tai chi.

Jan Čermák - Easy Software

Yevgeniya působí jako obchodní zástupce v Easy od roku 2018. Vystudovala mezinárodní obchod a logistiku na Vysoké škole ekonomické a zároveň získala pracovní zkušenosti jak v oblasti prodeje, tak v zadávání veřejných zakázek. Ráda je součástí obchodního týmu, spolupracuje na dosažení nejlepších výsledků a společného úspěchu. Má radost, když je zákazník spokojen s výsledky spolupráce. Ve svém volném čase ráda dělá tai ji a jógu, chodí na dlouhé procházky v přírodě a cestuje.

Yevgeniya Kaluzhna - Easy Software Ltd.

Vladimír je zkušený specialista zákaznické podpory, pečuje o tikety a konverzace s klienty přes Zopim, Intercom a Livechat, a kromě angličtiny vám pomůže i ve španělštině. Kromě toho, že je oddaným členem týmu Help Desk, se Vladimír zajímá o knihy a videohry.

Easy Project - Vladimír Švarc

Wojciech nastoupil do Easy v roce 2018 jako obchodní zástupce našeho skvělého prodejního týmu. Je původem z Polska (Krakow), v Praze sídlí od roku 2009. Před nástupem do Easy Software byl obchodníkem ve společnosti Interoute (britský/americký trh) a prodejcem databázové technologie společnosti Oracle (na polském trhu). Jeho největší vášeň je hudba, počínaje klasikou, přes Jazz, Funk, brzký Hip Hop až po většinu žánrů elektronické hudby. Od 19 let je DJ žánru drum and bass. Kromě toho miluje čtení knih, procházky se svými dvěma psy, cestování a snowboarding.

Wojciech Kowalski - Easy Software

Milena se připojila k Easy v roce 2018 na pozici konzultanta. Absolvovala bakalářské studium oboru Komunikace a tvůrčí psaní na Univerzitě Johna Cabota v italském Římě. V minulosti pracovala v OSN, přední komunikační agentuře se sídlem v Londýně a také v technologickém startupu v jihoafrickém Kapském Městě. Cestování je její největší vášní, navštívila více než 30 zemí a žila v 7. Má ráda venkovní sporty, kreslení, malování a hudbu. Když nepracuje, obvykle šplhá po horách, sjíždí řeky na kajaku nebo skáče bungee jumping z mostů!

Bc. Milena Rivola

Vendula je odborník na počítačové systémy a pracuje jako specialistka zákaznické podpory s detailními znalostmi funkcí WBS a Gantt. Kromě řešení požadavků klientů prostřednictvím Help Desk, Zopim a Intercom se také specializuje na testování a zajištění toho, aby uživatelé dostávali software bez chyb. Vendula preferuje trávení volného času cestováním a čtením knih.

Easy Project - Vendula Kreuzová

Dominika je jedním z našich nejzkušenějších specialistů zákaznické podpory s více než 6 lety zkušeností v podpůrné pozici. Kromě zpracování lístků Dominika průběžně aktualizuje náš changelog (přehled změn v nových verzích softwaru) a účastní se týdenních setkání s vývojovým týmem, aby zajistila rychlou opravu hlášených chyb. Ve svém volném čase dává přednost malování a hraní videoher.

Easy Project - Dominika Petzova

Marek je posila našeho support oddělení. V minulosti pracoval na různých pozicích jako např. hotelový recepční nebo technik instalující bezpečností systémy a datové sítě. Mezi jeho záliby patří na prvním místě sport, má rád hokej, basketbal, box, street workout. Od letošního roku hraje závodně hokejbal. Mezi jeho další koníčky patří četba, poker, ale také teraristika (chová samičku chameleona). Má rád dobrou společnost a zábavu.

Marek Polončák - Easy Software Ltd.

Lukáš je náš regionální manažer pro oblast USA/CA/UK, čehož si nesmírně váží, neboť mu dovoluje pokračovat v učení se novým věcem. Navzdory absolvování oboru daňové problematiky měl vždy pocit, že jeho vášeň k jazykům a cestovatelská osobnost má lepší uplatnění. Je nadšen, že pomáhá uživatelům najít cestu k lepší vnitřní spolupráci. Mezi jeho zájmy patří Stephen King, cestování, Biffy Clyro, Walter Bishop.

Ing. Lukáš Hubka

Boris je naším specialistou zákaznické podpory se zvláštním zřetelem na spokojenost klientů. Má zkušenosti na různých pozicích, včetně obchodu, avšak věří, že nakonec se našel jako oddaný člen týmu péče o zákazníky. Svůj volný čas Boris tráví aktivně a miluje všechny druhy sportů.

Easy Project - Boris Vyparina

Péter jako vývojář získal velké množství zkušeností v mezinárodní společnosti. Je odpovědný především za podporu klientů z Maďarska. Svůj volný čas tráví na kole nebo v posilovně CrossFit.

Ing. Péter Herczeg

Jakub je členem našeho prodejního týmu. Je absolventem Univerzity Karlovy v Praze. Byl profesionálním hráčem volejbalu ve Francii a Německu, kde se naučil místní jazyky. Pracoval také jako učitel, což mu pomohlo rozvíjet vynikající komunikační, prezentační a tréninkové dovednosti. Svůj volný čas se Jakub snaží strávit s rodinou venku.

Ing. Jakub Rybníček

Miloslava nastoupila jako konzultant do Easy v roce 2018. Ve své práci zúročuje své předchozí zkušenosti a dovednosti z rolí relationship managera, risk managera i konzultanta. Volný čas věnuje svým přátelům a rodině, deskovým hrám, inspirativním přednáškám, cestování a sportovním aktivitám – badmintonu, plavání, jízdě na kole, turistice, jízdě na inline bruslích a lyžování.

Miloslava Zámišová - Easy Software

Hedviga je konzultant pro prodej, vedle toho je také zodpovědná za školení našich nových členů obchodního týmu a organizaci webových seminářů. Je absolventkou Univerzity Komenského v Bratislavě v oboru Mezinárodní management a mluví slovensky, česky, anglicky a francouzsky. Je také vedoucím administrátorem projektového softwaru, který poskytuje zákazníkům od roku 2014. Její záliby jsou velmi kreativní - háčkování, vaření a všechny druhy hlavolamů.

Mgr. Hedviga Cebová

Ludmila je konzultant s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti marketingových operací a prodeje. Po ukončení studia ekonomie a managementu získala zkušenosti s řešeními SAP CRM, Jira a MS Office. Ve spolupráci s programátory ráda vymýšlí nové funkce a dodává řešení, které nejlépe vyhovuje potřebám klienta. Svůj volný čas ráda tráví na venkově nebo se účastní hudebních koncertů a moderních uměleckých galerií.

Hovoří: EN, DE, CZ
Expert na pluginy: CRM
Expert na obory: vývoj software

Easy Project - Ludmila Pípalová

Robert je vedoucím týmu zákaznické podpory Easy Project. Ve firmě působí již od raných fází, zná každé zákoutí našeho softwaru. K denním povinnostem Roberta se řadí podpora klientů, stejně jako řízení kvality a správa vydávání nových verzí. Robert je členem Mensy Česká republika a nadšencem do lyžování a hor.

Easy Project - Robert Kováčik

Jan je náš odborník na mezinárodní management s magisterským vzděláním v příbuzném oboru. Specializuje se na výrobní společnosti a má cenné zkušenosti s implementací základních funkcí správy projektů, vizualizací dat a stanovením ukazatelů výkonnosti.

Hovoří: EN, RU, CZ
Expert na pluginy: Grafy, Agile, Finance
Expert na obory: vzdělávání, architektura/konstrukce, výroba/produkce, automobilový průmysl

Easy Project - Jan Řeřicha

Gabriela je náš odborník na řízení projektů v oboru inženýrství a softwarového vývoje. Má dobré znalosti v technikách správy projektů IPMA/PMI a zajímá se i o agilní techniky. Ráda pomáhá klientům s integrací různých softwarů v jejich firmách.

Hovoří: EN, ESP, CZ
Expert na pluginy: Gantt, Řízení zdrojů, WBS, importy. Help Desk
Expert na obory: architektura/konstrukce, vývoj softwaru, vzdělávání, státní správa

Gabriela Hynková - Easy Software

Eliška je našim konzultantem s rozsáhlými zkušenostmi, které nasbírala na různých kontinentech a firmách. Má akademické i praktické zkušenosti s řízením projektů. Eliška spolupracuje s nevládními organizacemi a výrobními podniky a má bohaté zkušenosti s řízením zdrojů a financí.

Hovoří: EN, ESP, CZ
Expert na pluginy: Agile, Finance a reportování, Řízení zdrojů, částečně API
Expert na obory: vývoj software, poradenství a outsourcing, veřejný sektor, neziskové organizace, vzdělávání, služby (cestovní ruch, pohostinství...)

Eliška Kadubcová - Easy Software

Stefaan je konzultant prodeje s dlouholetými zkušenostmi a stará se o oblast DACH. Jeho rozsáhlé obchodní zkušenosti v regionu střední a východní Evropy mu umožňují úspěšně porozumět a rozvíjet obchodní vztahy mezi západem a východem.

Stefaan Verhulst

Adolf je členem našeho týmu Help Desk se specializací na prodej svázaný s podporou, protože má zkušenosti z obchodního oddělení. Dále se stará o klientské tikety a konverzace prostřednictvím Zopim a Intercom, především v angličtině. Ve volném čase si užívá svého pejska, hraje poker a videohry.

Bc. Adolf Mayer

Dagmar získala rozsáhlé zkušenosti s řízením projektů ve finančních institucích. Během doktorského studia se stala expertem v oblasti analýzy a syntézy dat. Nyní se specializuje na řešení pro IT společnosti a výzkumné instituce. Ráda studuje specifické požadavky a navrhuje efektivní řešení pro klienty.

Hovoří: EN, ESP, CZ
Expert na obory: bankovnictví, neziskové organizace, služby (obchod)
Export na pluginy: Gantt, WBS, Řízení zdrojů, Finance, CRM, Scrum

Easy Project - Dagmar Kušnírová

Roman má více než pět let zkušeností v konzultacích a rolích orientovaných na klienta. Zaměřuje se především na oblasti energetiky a utilit, výzkumu a vývoje a životních věd. V minulosti se rovněž podílel na několika mezinárodních projektech. Roman má magisterský titul v oblasti numerického modelování.

Hovoří: EN, CZ
Expert na pluginy: WBS, Agile, CRM
Expert na obory: vývoj softwaru, poradenství, energetika, utility, vědy o živé přírodě, výzkum a vývoj

Roman Šigut - Easy Software

Alexander pracuje jako obchodní zástupce v Easy od roku 2018. Dříve pracoval pro společnost Airbus v Toulouse/Francie v oddělení lidských zdrojů a následně pro Cisco v Praze, kde působil jako obchodník a následně pomáhal vybudovat komerční trh v Německu. Poté měl krátkou exkurzi do společnosti Oracle. Jeho pravým koníčkem je jídlo a pití a je také velkým fanouškem "wine&dine", což znamená, že se uklidňuje dobrými víny a vynikajícím jídlem (proto je velkým fanouškem italské a francouzské kuchyně). Kromě toho také rád provozuje pěší turistiku do Alp v Rakousku a/nebo jen relaxuje a plave v překrásných rakouských jezerech.

Alexander Stöger - Easy Software

Lilia je jedním z našich nejzkušenějších konzultantů. Má důkladnou znalost všech složitých nastavení a často slouží jako náš interní konzultant. Lilia je držitelem diplomu v oblasti IT a v současné době se více zaměřuje na zakázkový vývoj.

Hovoří: EN, RU, CZ
Expert na obory: vývoj, výroba, finance
Expert na pluginy: Agile, Scrum, CRM, Help Desk, Resource Management, Finance, Gantt, Znalostní báze, WBS, Repozitáře, Grafy

Lilia Schmidt - Easy Software

Armen je náš zkušený obchodní zástupce pro Španělsko, Portugalsko a Itálii. Má zkušenosti z velkých korporací a středně velkých společností, které mu umožňují porozumět a rozvíjet obchodní vztahy. Je vášnivý fotbalista a má rád i jiné týmové sportovní hry.

Armen Karapetjan - Easy Software

Roman je zkušený konzultant a obchodník s odbornými znalostmi v oblasti řešení cloud & lean managementu. Má velký zájem o nové technologie a související služby. Svůj volný čas Roman tráví praktikováním bojového umění a vysokoškolským studiem obchodní administrace.

Roman Olejnikov

David je zkušený projektový manažer s certifikací PMP (PMI) a PRINCE2. Má desetileté zkušenosti projektového manažera na různých interních i klientských projektech především v oblasti ICT.

Hovoří: EN, ESP, CZ
Expert na obory: Marketing, Telco, Služby

David Pavlíček - Easy Software

Josef pracuje v Easy jako front-end vývojář od roku 2007. Miluje svou ženu, své děti a seriál Červený trpaslík.

Josef Břehovský

Barbora je od roku 2018 posilou obchodního týmu Easy. Po VŠ odjela pracovat do Anglie na 2,5 roku a poté pracovala v Bohemia Jihlava, a.s. Moc ráda cestuje, podniká výlety, tráví čas s rodinou a přáteli. Kromě cestování ráda peče, čte si a podniká různé sportovní aktivity.

Bc. Barbora Nováková

Anna nastoupila v roce 2018 do našeho skvělého marketingového Easy týmu jako Onboarding Specialist. Má zkušenosti z oblasti zákaznického servisu, marketingu a prodeje. Po několika letech v Anglii se vrátila do Prahy. Ve volném čase se společně s manželem ráda věnuje sportu a chodí na dlouhé procházky s fenkou Ayo. Její další zálibou je vaření a pečení.

Anna Ogunnusi - Easy Software

Jakub je vášnivým marketingovým manažerem, pracuje na nových, progresivních a strategických marketingových koncepcích. Poté, co absolvoval Vysokou školu ekonomickou, získal marketingové zkušenosti v různých společnostech a připojil se k Easy Software počátkem roku 2015. Mezi jeho cíle v Easy Software patří co nejhladší komunikace s uživateli a bezproblémové zkušenosti s produktem. Je velkým fanouškem filmů, surfování všeho druhu a internetu věcí.

Ing. Jakub Ryba

Lukáš pečuje o kvalitní online obsah, komunikaci na sociálních sítích a znalostní bázi. Pracuje na poskytování komplexních příruček, které vás provedou funkcemi Easy Project. Má rozsáhlé zkušenosti s copywritingem, překládáním a public relations. Jeho osobní zájem o IT a spotřební elektroniku jej přivedl do Easy v roce 2016. Vedle práce je členem Mensy Česká republika a nadšencem do turistiky, filozofie, stolního tenisu a koček.

Lukáš Beňa

Pavel je vývojář Ruby On Rails s rozsáhlými zkušenostmi při ladění a plnění požadavků zákazníků na míru. Je velkým nadšencem kávy a ve svém volném čase miluje trampování.

Pavel Rosický

Constantin je vývojář RoR v Easy Software s důrazem na řešení požadavků klientů. Vedle vývoje v RoR se také specializuje na testování softwaru. Spolupracuje s profesionálním IT týmem, který ho inspiroval a motivoval k tomu, aby odváděl dobrou práci. Constantin je ve své práci velmi pilný a je připravený na jakoukoli výzvu, která mu pomůže se profesionálně rozvíjet.

Constantin Grosu

Ondřej je náš vývojář, rád se dozvídá o nových technologiích, které mu pomáhají při jeho osobním rozvoji. Hledá novou výzvu a rád pracuje na nových projektech, v nichž plně využívá svých dovedností.

Ondřej Pop

Petr u nás pracuje jako CTO a jeho poslání je jasné - dokonale funkční software. Milovník kvalitního jídla a piva.

Petr Pospíšil

Miloš je pracuje v Easy jako návrhář UX. Jeho hlavní zodpovědností je vaše vizuální uspokojení. Miluje design ve všech formách.

Ing. Miloš Vlach

Martina se v Easy od roku 2018 stará o finance a s nimi spojenou administrativu. Má bohaté zkušenosti v oblasti účetnictví a finanční administrativy v mezinárodních společnostech. Čísla jí prostě baví. Ve volném čase se věnuje rodině, tanci a ráda tvoří, např. čalounění nábytku, šití a jiné různé rukodělné práce.

Ing. Martina Zámečníková

Tereza je posilou našeho implementačního týmu od roku 2018. Do Easy přišla ze SAP Concur, kde se věnovala analýze mobilní aplikace. Ve volném čase sportuje (brazilian jiu jitsu, kickbox, aerial hoop, aerial silks, squash), cestuje, čte a jí. Vystudovala magisterský obor Evropská agrární diplomacie na ČZU Praha. V rámci programu Erasmus absolvovala dva semestry v Berlíně. Její pracovní zkušenosti zahrnují 2 roky v SAPu (nejdříve Data Protection tým, následně Procurement Operations tým) a 5 měsíců v SAP Concur na pozici Mobile Application Analyst.

Hovoří: EN, DE

Ing. Tereza Zoglauerová

Miroslav je posilou našeho frontend programátorského týmu. Pochází z Litvínova. Do Easy nastoupil v roce 2018 jako čerstvý absolvent Fakulty dopravní ČVUT. Praxi ve vývoji webů sbíral během studia tvořením vlastních projektů a také diplomovou prací. Mezi jeho koníčky patří jak programování webů, tak například také cestování či sportovní střelba.

Ing. Miroslav Krnáč

Ondřej je seniorní programátor společnosti Easy Software. Pracuje na vývoji vlastností a provádí přezkoumání kódu pro ostatní uživatele. Studoval na ČVUT v Praze a zná programovací jazyky Ruby, Python, Scala, HTML, JavaScript, C++, Rust, Bash, CSS a SQL. Je certifikován v Cisco CCNA a absolvoval školení pro řízení agend a řízení projektů.

Ing. Ondřej Moravčík

Pavel pracuje v Easy Software jako vývojář od roku 2015. Studoval na ČVUT v Praze, zná webové technologie AngularJS, PHP, MySQL, CSS a další. Má rád běh a fotografování.

Pavel Šíma

Viktor je zkušený webový vývojář, který se stará, že je vše správně propojeno mezi našimi webovými a jinými systémy. Má rád jízdu na kole, přírodu a sleduje nejnovější trendy v oblasti techniky.

Viktor Jelínek

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace