Hlavní informace

Filip je náš kapitán. Jeho vášeň spočívá v budování skvělého týmu, jehož cílem a potenciálem je růst. V Easy se snaží tvořit prostředí orientované na lidi, kteří tvrdě pracují na vývoji nejlepšího systému projektového řízení na světě. Mezi jeho povinnosti a současně i radosti se řadí strategie, lidé, finance a rozvoj celosvětové serverové infrastruktury s naším DevOps týmem. Přesto je vždy připraven pomoci s jakýmkoli problémem našeho klienta, pracovníka či dodavatele. Filip je držitelem diplomu v oblasti řízení telekomunikací a zakladatelem Nadačního fondu pro rozvoj plného vědomí.

Easy Project - Filip Morávek

Ondřej je zkušený produktový a marketingový ředitel. Vystudoval inženýrství v Praze a obchodní technologie ve švédském Halmstadu. Mluví anglicky a rusky a vedle Easy Software se stará o svou rodinu a zahradu.

Easy Project - Ondřej Šťovíček

Stáňa je nejzkušenějším konzultantem Easy Project našeho týmu s téměř desetiletou praxí. Má zkušenosti s implementací ve firmách všech tvarů a velikostí. Stáňa má zkušenosti s akademickou, neziskovou a podnikovou sférou, má vynikající analytické dovednosti a je autorkou odborných publikací, včetně projektového řízení podle IPMA.

Jazyky: CZ, EN
EP expert na: Řízení projektů podle IPMA/PMI
Zaměření: Vedoucí týmu a péče o partnery

Easy Project - Stáňa Šálková Nechvílová

Klára je držitelem inženýrského titulu v oblasti IT. Má zvláštní zájem a hluboké znalosti v automobilovém a výrobním průmyslu, stejně jako v oblasti softwarového vývoje, a má bohaté zkušenosti s rozsáhlými podnikovými implementacemi. Je velmi analytická ve své práci a je skvělá, když rozebírá a vysvětluje jakoukoli složitou vlastnost.

Jazyky: EN, DE, RU, CZ
EP expert na: Easy Gantt, Vytížení zdrojů, CRM

Easy Project - Klára Zamazalová

Robert je vedoucím týmu zákaznické podpory Easy Project. Ve firmě působí již od raných fází, zná každé zákoutí našeho softwaru. K denním povinnostem Roberta se řadí podpora klientů, stejně jako řízení kvality a správa vydávání nových verzí. Robert je členem Mensy Česká republika a nadšencem do lyžování a hor.

Easy Project - Robert Kováčik

Gabriela je náš odborník na řízení projektů v oboru logistiky a inženýrství. Má rozsáhlou odbornou přípravu v technikách správy projektů IPMA/PMI a PRINCE2, a tak může klientům snadno pomáhat s jejich integrací do každodenního řízení. Gabriela má také rozsáhlé manažerské zkušenosti s nevládními organizacemi a vzdělávacím projektem.

Jazyky: EN, ESP, CZ
EP expert na: Help Desk a CRM

Gabriela Hynková - Easy Project

Eliška je našim konzultantem Easy Project s rozsáhlými zkušenostmi, které nasbírala na různých kontinentech a firmách. Má akademické i praktické zkušenosti s řízením projektů. Eliška spolupracuje s nevládními organizacemi a výrobními podniky a má bohaté zkušenosti s řízením zdrojů a financí.

Jazyky: EN, ESP, CZ
EP expert na: kontextová analýza a unikátní řešení


Dagmar získala rozsáhlé zkušenosti s řízením projektů ve finančních institucích. Během doktorského studia se stala expertem v oblasti analýzy a syntézy dat. Nyní se specializuje na řešení pro IT společnosti a výzkumné instituce. Ráda studuje specifické požadavky a navrhuje efektivní řešení pro klienty.

Jazyky: EN, ESP, CZ
EP expert na: projektové řízení a CRM

Easy Project - Dagmar Kušnírová

Lilia je jedním z našich nejzkušenějších poradců Easy Project. Má důkladnou znalost všech složitých nastavení a často slouží jako náš interní konzultant. Lilia je držitelem diplomu v oblasti IT a v současné době se více zaměřuje na zakázkový vývoj.

Jazyky: EN, RU, CZ
EP expert na: zakázkový vývoj

Easy Project - Lilia Schmidt

Jan je náš odborník na mezinárodní management s magisterským vzděláním v příbuzném oboru. Specializuje se na výrobní společnosti a má cenné zkušenosti s implementací základních funkcí správy projektů, vizualizací dat a stanovením ukazatelů výkonnosti.

Jazyky: EN, RU, CZ
EP expert na: projektové řízení a vizualizace dat

Easy Project - Jan Řeřicha

Lukáš pečuje o kvalitní online obsah, komunikaci na sociálních sítích a znalostní bázi. Pracuje na poskytování komplexních příruček, které vás provedou funkcemi Easy Project. Má rozsáhlé zkušenosti s copywritingem, překládáním a public relations. Jeho osobní zájem o IT a spotřební elektroniku jej přivedl do Easy v roce 2016. Vedle práce je členem Mensy Česká republika a nadšencem do turistiky, filozofie, stolního tenisu a koček.

Easy Project - Lukáš Beňa

Boris je naším specialistou zákaznické podpory se zvláštním zřetelem na spokojenost klientů. Má zkušenosti na různých pozicích, včetně obchodu, avšak věří, že nakonec se našel jako oddaný člen týmu péče o zákazníky. Svůj volný čas Boris tráví aktivně a miluje všechny druhy sportů.

Easy Project - Boris Vyparina

Dominika je jedním z našich nejzkušenějších specialistů zákaznické podpory s více než 6 lety zkušeností v podpůrné pozici. Kromě zpracování lístků Dominika průběžně aktualizuje náš changelog (přehled změn v nových verzích softwaru) a účastní se týdenních setkání s vývojovým týmem, aby zajistila rychlou opravu hlášených chyb. Ve svém volném čase dává přednost malování a hraní videoher.

Easy Project - Dominika Petzova

Vladimír je zkušený specialista zákaznické podpory, pečuje o lístky a konverzace s klienty přes Zopim, Intercom a Livechat, a kromě angličtiny vám pomůže i ve španělštině. Kromě toho, že je oddaným členem týmu Help Desk, se Vladimír zajímá o knihy a videohry.

Easy Project - Vladimír Švarc

Vendula je odborník na počítačové systémy a pracuje jako specialistka zákaznické podpory s detailními znalostmi funkcí WBS a Gantt. Kromě řešení požadavků klientů prostřednictvím Help Desk, Zopim a Intercom se také specializuje na testování a zajištění toho, aby uživatelé dostávali software bez chyb. Vendula preferuje trávení volného času cestováním a čtením knih.

Easy Project - Vendula Kreutzová

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace