Jak získat víc času na skutečnou práci

11/23/2021
4 minutes
Adéla Sýkorová
Desítky otevřených oken a celá řada různých uživatelských rozhraní. Spousta času stráveného přemítáním, v jakém okně vlastně člověk řeší daný task a v jaké aplikaci se k němu odehrává konverzace. Konstantní přepínání mezi nástroji navíc odvádí pozornost od toho, co je skutečně důležité.

Často se přidává i pocit ztráty kontroly nad jednotlivými procesy nebo frustrovaný tým, který nemá informace na jednom místě. Je jedno uspořádané firemní uživatelské rozhraní utopie? A jaké možnosti nabízí nový Easy Project 11+? Čtěte dál.

Většina společností disponuje různými odděleními s velmi konkrétními potřebami nebo nástroji, které nejsou vždy zcela kompatibilní. V reálném světě to potom často znamená používání celé řady aplikací současně. Od klasického e-mailu, MS Teams, Slacku, přes Salesforce, nebo Pipedrive až po nejrůznější nástroje projektového managementu. Pro nového člena týmu může být poměrně náročné zvyknout si na mnoho různých prostředí. A to nemluvíme o dublování úkolů, díky kterým je práce neefektivní, nebo o ztrátě informací, které zkrátka nelze udržet na jednom místě.

Problém vzniká, když se zavádějí nové a nové aplikace nebo nástroje, kterými nastavujeme právě vzniklé požadavky na pracovní proces, a neřešíme problematiku z nadhledu. Přes velký objem práce, kterou každý z nás musí každodenně odbavit, potom často ani nevidíme, že stávající řešení je krkolomné a už dávno není funkční. Neefektivně používané nástroje nás často stojí drahocenný čas a firmu peníze. Jak z toho začarovaného kruhu ven?


Zkuste pracovat chytřeji, ne usilovněji

Řešení je přitom jednoduché a není pro něj třeba pracovat usilovněji, ale chytřeji. Věnovat čas zmapování procesů a tomu, co vaše organizace skutečně potřebuje, se vám v dlouhodobém horizontu bezesporu vrátí. Odměnou bude spokojený tým a ušetřený čas, který po zvýšení efektivity v týmu získáte. Díky němu se konečně budete moci věnovat tomu, na čem skutečně záleží – vašim pracovním povinnostem.


Nezapomeňte, že méně je někdy více

Řešením je jeden projektový nástroj pod jednou střechou, který dokáže zabezpečit potřeby týmu komplexně a efektivně. Samozřejmostí by mělo být moderní a rychlé uživatelské rozhraní pro jednoduché ovládání a nativní mobilní aplikace pro kontrolu nad projekty odkudkoliv.


Řiďte projekty jednoduše

Nový Easy Project 11+ dokáže propojit B2B CRM, HelpDesk, fakturaci, HR systém i projektový management a ještě mnohem víc. Při používání takového softwaru se není třeba přihlašovat do různých aplikací a neustále překlikávat do rozdílných rozhraní. A co jednotlivé nástroje v nové verzi dokáží?


  • Myšlenkové mapy

Příprava projektu je stejně důležitá jako projekt samotný. Část chyb vzniká už v iniciační fázi, proto ji rozhodně nepodceňte. Proto nezapomeňte využít také nový modul myšlenkových map. Ty vám pomohou utřídit si myšlenky v předprojektové fázi a šance na hladký průběh projektu se s nimi zvyšuje. Můžete jej využít i pro brainstorming nebo tvorbu různých schémat.


  • B2B CRM

Řízení obchodu pro B2B firmy je nyní součástí naší all-in-one aplikace. Díky propojení s projektovým managementem můžete dosáhnout efektivnějšího řízení obchodu, které se promítne v příjmech vaší firmy a ocení ho i vaši obchodní partneři. Stačí ho vyzkoušet.


  • HelpDesk

Servis klientů na HelpDesku je nyní propojen s projektovým managementem (PM) i s řízením obchodu (CRM). Kromě stávajících interních uživatelů ve vaší firmě jsme HelpDesk rozšířili také o rozhraní pro vaše klienty. Ti skrze něj mohou zadávat i spravovat své požadavky. Navíc máte v rámci jedné licence neomezený počet externích uživatelů. Půdu pro spokojené zákazníky máte připravenou.


Upgrade pro nejdokonalejší řízení procesů je Easy

Zkuste se podívat na firemní procesy z nového úhlu pohledu. Možná potom zjistíte, že s jedním jediným nástrojem, který je schopen zabezpečit potřeby různých týmů, je najednou práce jednodušší, efektivnější a baví vás. Vyzkoušejte Easy Project 11+.

Plně vybavený software pro moderního projektového manažera? Easy.

Mějte všechny důležité nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.