Easy Project se spojuje s Integromatem a nabízí nespočet možností integrace

1/18/2022
6 minutes
Lukáš Beňa

Easy Project je intuitivní a jednoduchý nástroj pro správu projektů, který pomáhá sledovat pokrok vašich kolegů a pomáhá jim vizualizovat projekty. Skvělou zprávou pro týmy projektových manažerů však je, že Easy Project se nedávno integroval s Integromatem, což je další užitečná platforma.

Přečtěte si tedy více a zjistěte, jak Easy Project a Integromat pomáhají týmům projektového řízení řešit řadu problémů.


Co je to Easy Project?

Easy Project nabízí řešení pro řízení projektů pro střední a velké podniky. Umožňuje týmům spolupracovat a vykonávat další manažerské úkoly, například v oblasti IT, provozu a marketingu. Pokud chcete jedním řešením nahradit tabule, e-maily a tabulky, je pro vás Easy Project tou nejlepší volbou. S Easy Projectem můžete řídit a kontrolovat zodpovědnost a spravovat zdroje v reálném čase. Tato platforma vám pomůže zvládnout úkoly, které mohou uniknout i profesionálnímu a vysoce vyškolenému trenérovi pro řízení projektů.

Kromě řešení manažerských úkolů poskytuje Easy Project týmům také nástroje pro plánování. Mezi tyto nástroje patří projektový kalendář, Ganttovy diagramy a simulace zatížení zdrojů. Zaměstnanci mohou vytvářet a ukládat šablony projektů a používat je pro opakující se projekty. Kromě toho mohou týmy kategorizovat šablony pro různá oddělení, jako je marketing, IT a inženýrství.


Výhody Easy Projectu

Podívejme se, jak Easy Project pomáhá s následujícími základními úkoly řízení projektů:


1. Správa úkolů

Díky aplikaci Easy Project je správa úkolů jednodušší než dříve. Můžete vytvářet nové úkoly, sdílet je se zaměstnanci a provádět změny. Kromě toho můžete pro každý úkol uložit šablony a použít je později.


2. Řízení projektů

Tento nástroj pro řízení projektů nabízí široké spektrum funkcí pro týmy projektových manažerů, kteří tak mohou organizovat své úkoly. Díky tomu je plnění úkolů podle pokynů mnohem snazší.


3. Sledování času

Řízení času je důležitým aspektem řízení projektů. Easy Project nabízí ty nejlepší nástroje, které vám pomohou zajistit, abyste nikdy nesešli ze správné cesty k dokončení projektu. Můžete nastavit termíny a povzbuzovat zaměstnance k včasnému plnění úkolů. To vede k produktivitě a zvyšuje soustředění a dovednosti zaměstnanců.


4. Nástroj pro spolupráci

Easy Tasks upřednostňují nástroje pro správu práce založené na spolupráci bez ohledu na to, kde se zaměstnanci nacházejí. Výsledkem je větší přehlednost, transparentnost a komunikace v týmu.


Co je Integromat?

Integromat je poskytovatel služeb, který umožňuje týmům integrovat, optimalizovat a zjednodušit obchodní procesy bez nutnosti přechodu z jedné platformy na druhou.

Na příkladu si ukážeme, jak Integromat funguje. Předpokládejme, že dostáváte od zákazníků e-maily s důležitými informacemi pro projekt. Pokud nyní použijete tradiční metodu, ručně otevřete e-mail, přečtete si jej, stáhnete soubory, otevřete nástroj CRM a nahrajete obsah do konkrétního projektu. Tento proces může vypadat jednoduše, ale Integromat vše pozoruhodně zjednodušuje. Zautomatizuje odesílání e-mailů do nástroje pro správu projektů, jako je Easy Project, a zajistí vám pořádek. Pokud nyní používáte Integromat, musíte propojit e-mail s projektem a vybrat spouštěč. Spouštěčem může být například to, že kdykoli otevřete informační část projektu, údaje z e-mailu se automaticky zobrazí v projektu. Není to jednoduchý a efektivní způsob, jak uspořádat a propojit e-maily s projekty?

K dispozici je však ještě mnohem více. Integromat obsahuje stovky aplikací, které můžete okamžitě integrovat se svým nástrojem pro řízení projektů a provádět všechny své úkoly na jediné platformě. Nástroj šetří čas a zjednodušuje složité procesy. Během několika minut tak mohou všichni vaši zaměstnanci provádět rozsáhlé úkoly s využitím automatizace. Díky tomu můžete komunikovat se zákazníky, vytvářet a sledovat nové projekty, plánovat a komunikovat nové strategie, a dokonce spouštět reklamní kampaně na sociálních sítích. Integromat propojí vaši firmu se stovkami aplikací, včetně sítí LinkedIn, Facebook, WordPress, Plutino, Asana, Outlook, Dropbox a GSuit.


Výhody Integromatu


1. Modularita

Rozhraní Integromatu je uživatelsky přívětivá platforma, která umožňuje přetahovat různé ikony do projektů. Můžete také kdykoli změnit průběh projektu tak, aby lépe odpovídal aktuálnímu stavu.


2. DSGVO

Můžete také integrovat nástroje, které nabízejí ochranu a zabezpečení dat. DSGVO je evropská společnost, která nabízí maximální zabezpečení týmům pro řízení projektů.


3. Možnosti

Integromat nabízí řadu technických možností pro zefektivnění vašeho podnikání. Můžete mapovat složité obchodní procesy a formátovat data v reálném čase.


4. Ukládání dat

Tato platforma umožňuje ukládat a používat data a poznatky z výsledků úkolů a využívat je pro budoucí úkoly a činnosti.


Možnosti integrace pro Easy Project a Integromat

Integrace Easy Projectu s Integromatem usnadňuje zaměstnancům řízení projektů. Díky oběma těmto nástrojům mohou týmy pro řízení projektů volně kontrolovat a optimalizovat každý úkol. Kromě toho mohou automatizovat četné platformy v řetězci a dokončit úkoly jediným kliknutím. Zde je několik příkladů:


1. Gmail

Integromat umožňuje zaměstnancům propojit účty na Gmailu s jejich projekty. Díky této funkci mohou posílat a přijímat e-maily v rámci projektu, aniž by museli opustit platformu Easy Project. Pokud například obdržíte e-mail s přílohami, platforma tyto soubory automaticky zařadí do projektu.


2. Tabulky Google

Pomocí tabulek Google můžete upravovat, analyzovat a organizovat data projektů. Kromě toho můžete spolupracovat se svým týmem a umožnit přístup k souborům více uživatelům pracujícím na jednom projektu.


3. Facebook

Integromat umožňuje vašim marketingovým týmům automatizovat reklamy na Facebooku a škálovat kampaně prostřednictvím aplikace Easy Project. Pomocí řídicího panelu těchto nástrojů pro správu projektů můžete navíc spravovat rozpočet a přímo řídit návštěvnost svých webových stránek.


Závěr

Easy Project je nástroj pro řízení projektů, který byl skvělým pomocníkem již před integrací s Integromatem. Integromat umožňuje manažerským týmům integrovat stovky nástrojů s nástroji pro řízení projektů, takže mohou propojit aplikace a automatizovat podnikové procesy. Chcete-li se dozvědět více o tom, jaké aplikace můžete s Easy Projectem pomocí Integromatu integrovat, navštivte tento odkaz.

Plně vybavený software pro moderního projektového manažera? Easy.

Mějte všechny důležité nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.