Easy Project je veřejný na Zapieru!

6/6/2018
2 minutes
Jan Pavera

Pokud potřebujete propojit Easy Project s více než 1000 aplikacemi, platforma Zapier je pro vás nejlepší řešení. Odteď je Easy Project veřejný na Zapieru, takže se můžete sami integrovat díky našim šablonám nebo si vytvořit vlastní integrace.

Zapier a Zap

Zapier je platforma, která propojuje API rozhraní nejpoužívánějších aplikací a umožňuje tak přenášet nová data z jedné aplikace do druhé. Můžete si tedy snadno nastavit automatizované workflow, které se nazývá Zap. Jedná se o jednoduché spojení mezi dvěma aplikacemi složené z triggeru a akce. Pokud je Zap v provozu a v jedné aplikaci je spůštěn trigger, Zapier automaticky provede akci v druhé aplikaci. Další informace o triggerech a akcích Easy Projectu najdete na stránce naší aplikace na Zapieru.

Příklady Zap integrace


Samostatná integrace pomocí šablon

Easy Project je veřejná Zapier aplikace, můžete si tak nastavit vlastní integraci. Stačí si zaregistrovat účet na platformě Zapier a vytvořit si vlastní Zapy nebo použít naše Zap šablony. Další šablony najdete na stránce naší aplikace na Zapieru.

Benefity Zapier integrace

Díky Zapier integraci můžete své aplikace propojit se systémem Easy Project bez dalšího vývoje pro konkrétní integraci, vše je propojeno a řešeno přes platformu Zapier. Samozřejmě automatizace nudných a manuálních workflow mezi aplikacemi pomáhá vašemu týmu ušetřit čas a činí tak jeho práci efektivnější.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.