Co se mi z pohledu CEO líbí na novém Easy Projectu 11+

10/26/2021
4 minutes
Filip Morávek

Dobrý den, jmenuji se Filip Morávek a jsem CEO společnosti Easy Software, která stojí za nástrojem Easy Project. Už 14 let propojujeme svět technologii s prověřenými praktikami projektového řízení. A nový Easy Project 11+ je dalším klíčovým milníkem na této cestě. Dovolte, abych vám na následujících řádcích představil proč.

Je známý fakt, že pracovní prostředí výrazně ovlivňuje naši produktivitu. V dnešní době se ale nejedná pouze o pěknou kancelář nebo útulnou domácí pracovnu. Hlavním působištěm pro pracovní výkon v 21. století je prostředí virtuální. Plynulost používání nástroje, stabilita, výkon nebo propojení jednotlivých uživatelských prvků jsou to, co v dnešní době ovlivňuje množství dobře odvedené práce. A přesně to přináší nový Easy Project.

 

“Plynulost používání nástroje, stabilita, výkon nebo
propojení jednotlivých uživatelských prvků jsou to, co
v dnešní době ovlivňuje množství dobře odvedené práce.”

 

Naše filozofie od začátku spočívá v ulehčování komplexních projektů. Tentokrát jsme se zaměřili na optimalizaci vaší zkušenosti s nástrojem samotným: abyste se mohli v klidu soustředit na podstatu vaší práce a zůstali lépe ve flow.

Nová verze je výsledkem pomyslného generálního úklidu: díky novým technologiím je rychlejší, stabilnější a zvládne stíhat i hektické pracovní tempo. Díky nové mobilní aplikaci je přístupnější. A díky větší propojeností jednotlivých prvků máte vše potřebné jako na dlani.

Dovolte mi, abych vás nyní jménem celého týmu provedl hlavními zlepšeními, které nová řada přináší.

 

1. Myšlenkové mapy

Každý, kdo někdy řídil větší projekty nebo týmy, velmi dobře ví, jak mohou informace člověka rychle zahltit. Vizuální struktura může být skvělý způsob jak všechny myšlenky dát do latě. Osobně používám myšlenkové mapy pro hromadu různých věcí – jak v osobním tak pracovním životě.

Rozhodli jsme se tento šikovný nástroj implementovat i do verze 11+. Díky tomu můžete pohodlně organizovat své myšlenky, plánovat projektové detaily a rychle své nápady přiřadit jednotlivým projektům.

 

2. Nové technologie

Jako B2B firma jsme potřebovali dobré CRM, které nám umožní mít pod kontrolou celý proces prodeje. Inu, nakonec jsme si ho sami vytvořili. A vy ho nyní můžete sami vyzkoušet. Projektový management a obchod nejsou dvě oddělené nádoby. Čím více je propojíte, tím více získáte.

Naše nové B2B CRM vám pomůže spravovat vaše leady jednoduše a efektivně. Můžete sledovat cestu libovolného leadu od začátku až do konce a zároveň mít přehled o všech obchodních aktivitách. Včetně vaší partnerské sítě.


3. Vylepšený HelpDesk s neomezeným počtem ticketů

V Easy Software rádi přemýšlíme o projektovém řízení v širším kontextu – v našich očích by mělo zahrnovat i klientskou podporu po doručení produktu. Tomuto přístupu říkáme customer-centric project management.

S ohledem na tuto filozofii jsme vyvinuli nový vylepšený HelpDesk. Nástroj nabízí vylepšené rozhraní pro vaše klienty a za jednu fixní cenu nabízí neomezený množství klientských ticketů.


4. Větší plynulost práce

Co nové technologie znamenají v praxi? Nová verze nabízí výrazně vyšší rychlost, stabilitu a výkon – reaguje rychle a umožňuje vám udělat více práce za kratší dobu. Jak jsem již naťukl v úvodu, pracovní prostředí výrazně ovlivňuje naši výkonnost. Proto jsme se u “jedenáctky” zaměřili právě na samotný výkon softwaru. Nový Easy Project je rychlejší, má zjednodušený interface a jeho jednotlivé prvky jsou lépe propojené. Vše je navrženo tak, aby uživatel nevypadával z flow a mohl se soustředit na to důležité – samotnou práci.

Aby práce s Easy Projectem co nejlépe odsýpala, připravili jsme pro vás lepší vyhledávání pomocí dynamických filtrů. Ty vám okamžitě doručí přesnější výsledky – ať už vyhledáváte v projektech, úkolech nebo časových záznamech. Ještě lepší orientaci v projektech pak umožní vylepšená upozornění. To znamená jediné – místo “kobercového náletu” mailů s každým projektovým detailem dostanete jeden pravidelný přehled všeho důležitého.

 

"S výčtem novinek a vylepšení bych klidně mohl pokračovat dál.
Ale nerad bych vás zdržoval od vašich projektů. Pevně věřím, že
vám Easy Project 11 bude nápomocný pro jejich realizaci."

S úctou,
Filip Morávek

Plně vybavený software pro moderního projektového manažera? Easy.

Mějte všechny důležité nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.