Co dobrého přinesl 2020 pro Easy Software – a jak z toho můžete těžit u vás ve firmě

2/27/2021
2 minutes
Filip Morávek

Představujeme nejdůležitější milníky + trochu méně důležité fun facty roku 2020.

"Nikdo nepopírá, že uplynulý rok byl náročný. Avšak psát o tom další článek by bylo jen nošení dříví do lesa. Na to, jak vypadal rok 2020 v Easy Softwaru, jsem se proto podíval způsobem mně vlastním: skrz fakty a čísla. Kromě toho, že jsme třeba trhli rekord v příjmu proteinů, se dozvíte i o tom, co se nám loni podařilo a jaké benefity to přináší všem těm, které používají Easy Project nebo Easy Redmine."

Filip Morávek
CEO & Founder, Easy Software

03/2020 – Ve znamení práce na dálkuAdaptujeme se rychle. Do Easy Projectu přidáváme několik nástrojů, které ulehčují práci na projektech odkudkoli . To se osvědčuje především v přechodu mnohých našich klientů na (částečně nucený) homeoffice. K tomu také přihazujeme pár tipů na řízení projektů na dálku.

Fun Fact #1:

Vypili jsme 93 kg kafe.

To je jenom čtvrt kila denně.04/2020 – Děláme (na dálku), co se dáDá se říct, že pandemie v mnohých ohledech urychlila vývoj. Již v dubnu představujeme novou verzi „10“ pro Easy Project i Easy Redmine, která vylepšuje celou řadu funkcí pro vzdálené řízení týmu. Asi vás ale nepřekvapí, že nejdůležitější novou funkcí v této verzi je Řízení rizik.

Jaký by měl být rok 2021? Easy.

Mějte všechny nástroje pro dokonalé plánování, správu a kontrolu projektů v jediném softwaru.

Fun Fact #2:

Snědli jsme 951 proteinových tyčinek.

Teď už jen ty činky.09/2020 – Nová, vylepšené a nejlepšíNe že bychom mezi dubnem a září nedělali nic, právě naopak. Easy Project i Easy Redmine dostává nová vylepšení, na kterých jsme makali několik měsíců. Přicházíme tak s novou verzi 10+, která přináší hezčí UX a upgrade klíčových funkcí pro řízení projektů. Ale především vylepšený a moderní Ganttův diagram a pokročilou funkci Řízení zdrojů.Fun Fact #3:

Na teambuildinzích a online i offline eventech

jsme se mimopracovně potkali 19krát.

Pojďte k nám pracovat.11/2020 – My a Microsoft. A vy.Ke konci roku jsme se zařazujeme mezi asi 5 % Microsoft partnerů po celém světě a stali se Silver partnery. Nově je Easy Project dostupný na Microsoft Azure a připravujeme integraci i na další produkty Microsoft – zejména Teams a Exchange.Bug Fact #4:

Vydali jsme 34 bugfix verzí

Easy Project a Easy Redmine.12/2020 – Velký průzkum mezi projekťákyAbychom měli informace z první ruky, oslovujeme více než 250 projektových manažerů v Česku i zahraničí. Ptáme se na to, jak se jejich práce změnila vzhledem ke korona krizi a mnohdy opravdu zajímavé výsledky přestavujeme do přehledného reportu.Shrnutí"Rok 2020 potvrdil, jak důležité je adaptovat se a předvídat vývoj. Možná jsme si o cosi víc uvědomili důležitost a sílu komunikace. Schopnost naslouchat kolegům a klientům a reagovat na zpětnou vazbu přinesla obecně do byznysu mnoho dobrého. To platí i pro naše vlajkové produkty Easy Project i Easy Redmine. Z upgradů, nápadů a vylepšení mohou v konečném důsledku nejvíce těžit naši partneri. A já sám jsem už teď zvědav, o čem všem vám napíšu v podobném článku na konci tohoto roku!"

Filip Morávek
CEO & Founder, Easy Software

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.