Affiliate program Easy Projectu - Přiveďte zákazníka a získejte odměnu

8/29/2018
3 minutes
Anna Ogunnusi

Ano, je to tak snadné! V Easy Projectu chceme ocenit ty, kteří nám pomáhají oslovit více lidí hledajících nástroj pro řízení projektů.

Otázka tedy zní: Znáte někoho, kdo chce zvýšit efektivitu, ušetřit čas a zvýšit produktivitu? Udělejte obrovský pokrok v jeho úsilí prostřednictvím programu Easy Project Affiliate! 

A nejlepší na tom je, že vlastně vůbec nepotřebujete vědět, zda vaši přátelé, kontakty a známí hledají nástroj pro správu projektů. To je naprosto v pořádku, protože jediná věc, kterou potřebujete udělat, je jednoduše zveřejnit informaci o Easy Projectu na vašich sociálních sítích, LinkedInu, vaší webové stránce a nebo můžete poslat e-mail. A právě zde vaše úsilí končí. Protože o všechno ostatní se postaráme my!


Komu je program určen?

Položte si sami sobě tyto otázky:

    Máte jen málo lidí ve vašem mailing listu?

    Máte účet na LinkedIn?

    Máte Facebook?

    Jste IT poradenská společnost?

    Máte obchodní kontakty?

Pokud jste odpověděli ANO na některou z výše uvedených otázek, pak Vám doporučujeme se zaregistrovat v programu Easy Project Affiliate.

Tím získáte svůj osobní odkaz, který můžete posléze sdílet se svými kontakty. Když přivedete zákazníka tak, že se někdo z vašich kontaktů proklikne na naše webové stránky prostřednictvím vašeho odkazu a přitom si zakoupí Easy Project, ihned můžete sledovat svou provizi v affiliate portálu.

Z každého nákupu, který někdo provede prostřednictvím vašeho osobního odkazu v Easy Project, dostanete zaplaceno 15 %. Budete moci sledovat všechny uskutečněné návštěvy a nákupy prostřednictvím našeho affiliate portálu. Nahromaděné provize jsou uhrazeny bankovním převodem zhruba jednou za měsíc a teprve tehdy, jakmile jejich výše dosáhne částky 500 EUR nebo více.

Připojte se již nyní k našemu affiliate programu Easy Project Affiliate - Register here a začněte vydělávat peníze!

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte prosím Annu na adrese anna.ogunnusi@easyproject.com, nebo jednoduše zadejte svou otázku do okna chatu v pravém dolním rohu obrazovky.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.