5 důvodů, proč migrovat Easy Project do cloudu

8/20/2017
4 minutes
Ondřej Šťovíček

Kdysi dávno v 19. století si firmy musely samy vyrábět vlastní elektřinu. Žádná jiná dodávka jednoduše nebyla. Stejné to bylo i s projektovým software.

Firmy si musely hosting projektového software zajistit samy, protože žádný bezpečný a relevantní hosting nebyl k dispozici. Naštěstí se časy změnily - v obou případech. Dnes je čas pro Easy Project Cloud. Proč? Zde je 5 odpovědí.

Vyšší bezpečnost v globálním cloudu

Denně zálohovaný Easy Project se SSL ochranou a archivem záloh za posledních 30 dnů. Je k dispozici globálně ve standardizovaném serverovém prostředí Docker. Máte tohle na svém vlastním Easy Project serveru? Jste si jisti, že je o vaše nepostradatelná data dobře postaráno?

Možná ano, nicméně s Easy Project Cloud máte vše zaručené smlouvou a společností s více než 70ti zaměstnanci. Naše služba globálního cloudu garantuje obnovu provozu do 1 hodiny v případě poruchy hardwaru nebo jakékoli jiné nehody. Jistota je jistota. Co myslíte?

Vyšší rychlost a 100% konektivita

Bývalo výhodou mít Easy Project "in-house". Nicméně vzhledem k tomu, že počet uživatelů roste, lidé častěji cestují a komunikují vzdáleně, systémy jsou více využívány externími partnery nebo uživateli. Dnes už proto vychází výhodněji migrovat jej na páteřní síť s maximální rychlostí a konektivitou.

Easy Project Cloud je nyní nasazen globálně, takže společnosti kdekoli na světě mohou těžit z výhod hostovaného Easy Project na 100% dostupných páteřních sítích v jejich geografické poloze.

Aktuální a stabilní Easy Project

Víme, že udržování softwaru v aktualizovaném stavu může být pro správce systému bolestí hlavy. Právě proto to často nedělají. To je však nešťastné, protože v nových verzích mohou být pěkná vylepšení nebo opraveny chyby. Nemluvě o bezpečnostních problémech, které mohou nastat.

S Easy Project Cloud si můžete být jisti, že váš Easy Project je vždy aktuální software s nejnovějšími funkcemi a minimem chyb. I proto je cloud nejlepší volbou, jak podpořit své podnikání. Mějte svůj informační systém nabroušený a výkonný.


Easy Project Global Cloud - pokrytí

Šťastní administrátoři systému díky VIP řešením

Systémoví administrátoři obvykle používají na svých serverech četné programy a aplikace, a někdy je obtížné rozpoznat ty, které jsou nejdůležitější. Důsledkem toho se Easy Project může stát jen jednou z mnoha entit. To je něco, co rozhodně nechcete dopustit.

S Easy Project Cloud získáte přesně to, co si zasloužíte. Privátní cloud (spravované serverové řešení) s VIP podporou může být tím, co hledáte. Váš Easy Project získá jedinečnou péči i systémové prostředky, a váš správce serveru tak bude mít o problém méně. To je přece dobrá zpráva pro každého!

Lepší uživatelská zkušenost díky Easy Project

I jiná dostupná řešení projektového řízení mohou jistě skvěle posloužit - pokud nejste náročný uživatel, základní funkcionalitu najdete téměř všude. Nicméně pokud jde o UX a UI, hodnocení uživatelů je jen málokde tak pozitivní jako v případě Easy Project. Proč tedy nevytěžit maximum z tohoto skvělého open source softwaru?

Easy Project obsahuje moderní a uživatelsky příjemné UX a integrované funkce, jako je Gantt, šablony projektů, chat, rychlý plánovač, dashboardy a další. Mít šťastné uživatele je něco, co všichni chtějí. Tak o čem ještě přemýšlíte?

Migrujte svůj Easy Project do cloudu, abyste získali lepší zabezpečení, výkon a vylepšený UX s novými skvělými funkcemi!

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.