Archivace a odarchivace projektů

Jak archivovat a znovu aktivovat archivované projekty

Archivovaný projekt je stále veden v systému, jen je skrytý, nezobrazuje se ve statistikách a je uživatelům nedostupný. Archivovat lze aktivní a uzavřené projekty. U každého projektu najdete možnost archivace v nabídce zobrazené na kliknutí pravým tlačítkem myši - v Administrace > Projekty. Možnost je dostupná také přes nastavení projektu.

Jednotlivé projekty můžete hledat podle jejich stavu ve vyhledávacím poli pomocí filtrů, přímo nad seznamem projektů. Vyberte ve filtru stav "Archivovaný" - zobrazí se vám seznam všech archivovaných projektů. Znovu aktivovat je můžete pomocí volby "Odarchivovat" - nabídka se zobrazí opět kliknutím pravým tlačítkem myši na řádce vybraného projektu, či v nastavení projektu. Odarchivovaný projekt se znovu zobrazí v seznamu projektů.

V případě nadřazených projektů a jejich podprojektů lze archivovat či odarchivovat pouze celý projektový strom. Archivujete-li nadřazený projekt, budou s ním archivovány i všechny jeho podprojekty. Není možné archivovat nadřazený projekt s tím, že jeho podprojekt archivován není, ani nelze odarchivovat nadřazený projekt tak, aby jeho podprojekt zůstal archivován. Stejně tak nelze samostatně archivovat pouze subprojekt nebo jej odarchivovat bez změny stavu jeho nadřazeného projektu.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.