Standardizované importy

Pokud začínáte s Easy Projectem a potřebujete implementovat své projekty a úkoly z MS Excel, Jira, MS Project nebo Asana, můžete použít standardizované importy.

Import dat z aplikace Microsoft Project

Pokud jste používali Microsoft Project před přechodem na Easy Project, pravděpodobně máte mnoho dat, která potřebujete přenést. Můžete tak učinit velmi snadno! Tento nástroj umožňuje import projektů a úkolů vytvořených v Microsoft Project do naší aplikace.

Easy Project – Data import from Microsoft Project

Import dat z aplikace Microsoft Excel

Importujte svá data do Easy Project přímo ze souboru ve formátu Microsoft Excel. Můžete tak snadno migrovat celé projekty, úkoly a podúkoly v jednom kroku, včetně automatického namapování migrovaných dat na existující atributy v Easy Project.

Easy Project – Data import from Microsoft Excel

Import dat z aplikace Jira

Importér Jira je velmi užitečný nástroj, když se chystáte převést jakákoli data z vašeho stávajícího projektového systému Jira do Easy Project. Stačí jen příslušná data exportovat ze systému Jira a následně se řídit našimi jednoduchými pokyny pro import souboru.

Easy Project – Data import from Jira

Import dat z aplikace Asana

Pokud chcete migrovat své projekty a úkoly z aplikace Asana do Easy Project, není nic jednoduššího než použít tento importér. Nejprve exportujte zvolená data z Asana a poté nahrajte exportovaný datový soubor do naší aplikace. Následujte několik jednoduchých pokynů k importu.

Easy Project – Data import from Asana

Založte si Easy Project zdarma na 30 dní

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy