Hlavní informace

Chcete se naučit různé dovednosti a znalosti v oblasti projektového řízení od renomovaných odborníků? Jste připraveni odhalit plný potenciál funkcí Easy Project v základním, pokročilém nebo plně profesionálním využití?

Nechte naše konzultanty sdílet s vámi své bohaté zkušenosti s řízením projektů ze všech hlavních odvětví. Naše webové semináře vám představí základní postupy řízení projektů praktickým a srozumitelným způsobem. Naším cílem je rozšířit vaše obzory a pomoci vám najít nejúčinnější způsob, jak realizovat své projekty!

Neváhejte se zaregistrovat, kapacita je omezená.

Plánované webináře projektového řízení od Easy

 • V součanosti nejsou naplánovány žádné webináře. Níže na této stránce si můžete přehrát záznamy již proběhlých webinářů.


Minulé webináře projektového řízení od Easy

Pokud jste zmeškali nějaké téma, které jste chtěli vidět, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Naplánujeme opakování co nejdříve!

 • Easy Project 10 – nové funkce a jak z nich vytěžit maximum (česky, 4. 6. 2020)

  Nový Easy Project 10 přináší vylepšený design a uživatelské prostředí spolu s nejžádanějšími funkcemi pro správu projektů. Kromě toho se můžete těšit na více než 25 profesionálních firemních nástrojů pro správu zdrojů, agilní finance, help desk, CRM, DevOps a další.
 • Easy Project 10 – nové funkce a jak z nich vytěžit maximum (anglicky, 20. 5. 2020)

  Nový Easy Project 10 přináší vylepšený design a uživatelské prostředí spolu s nejžádanějšími funkcemi pro správu projektů. Kromě toho se můžete těšit na více než 25 profesionálních firemních nástrojů pro správu zdrojů, agilní finance, help desk, CRM, DevOps a další.
 • Easy Project DevOps manažerské řešení (anglicky, 20. 11. 2019)

  Easy Project představuje sadu funkcí pro integrovanou správu DevOps. Od požadavků k testovacím scénářům a kontinuální integraci. Připojte se k našemu webináři a naučte se také, jak vytvářet výkonné UML nebo jiné diagramy přímo ve vašich úkolech, řídicích panelech, znalostní databázi, požadavcích nebo testovacích scénářích. Úpravy a aktualizace diagramů bez potřeby jakéhokoli jiného softwaru. Alternativa Draw.io je integrována přímo v Easy Projectu.
 • Easy Project Help Desk 2019 (anglicky, 6. 11. 2019)

  Vyzkoušejte integrované řešení Help Desk v Easy Projectu pro lepší péči o zákazníky a plynulejší zpracování tiketů. Existují dva základní způsoby vytváření tiketů - z e-mailu nebo ze zjednodušeného uživatelského rozhraní. Tikety jsou uloženy v projektech, kde můžete definovat SLA, předplacené hodiny, převádět „nevyužité“ hodiny nebo snadno vytvářet přehledy.
 • Co je nového v Easy Projectu 10 (anglicky, 24. 10. 2019)

  Podívejte se na náš záznam webináře a zjistěte, co je nového v Easy Projectu 10! Naučte se, jak používat Balancer - novou funkci automatického vyvažování zdrojů, která vám usnadní správu vašich zdrojů. Zjistěte, jaké motivy můžete použít ve svém Easy Projectu - vyberte si tmavý, nebo kompaktní motiv. A zjistěte více o vylepšeních v oblasti správy úkolů. Práce na úkolech ještě nikdy nebyla snazší!
 • Easy Project Resource Management 2019 (anglicky, 15. 10. 2019)

  Snadné a vizuální řízení zdrojů pomocí Easy Projectu. Řízení zdrojů je nástrojem pro profesionální plánování a alokování práce v Easy Projectu. Manažeři plánují práci na projektech s ohledem na kapacity pracovníků v reálném čase a odhadovanou dobu pro realizaci úkolu. Řízení zdrojů umožňuje manažerům vyrovnat pracovní vytížení lidí při zachování harmonogramů projektů.
 • Easy Project Gantt 2019 (anglicky, 19. 9. 2019)

  Ganttův diagram vizualizuje projektové úkoly na časové ose a umožňuje jejich pohodlné plánování - základní nástroj pro jednoduché i složité projekty. Baselines, kritická cesta, cash flow, zdroje a ještě více nástrojů lze zobrazit přímo v Easy Ganttu. Můžete také definovat vztahy, vytvářet podúkoly a milníky. Perfektní vizualizace projektu a snadnější plánování.
 • Easy Project Business Intelligence 2019 (anglicky, 28. 8. 2019)

  Business Intelligence jsme vytunili k dokonalosti. Analyzujte své náklady, příjmy, výdaje na reklamy, údaje o prodeji a další, abyste získali reálný vhled do svých obchodních aktivit. To vše díky vizuálním panelům s globálními filtry a vícerozměrnými pohledy. Díky modulům trendů můžete navíc snadno porovnat své současné obchodní údaje s jinými časovými obdobími (minulý rok nebo předchozí období).
 • Easy Project Scheduler 2019 (anglicky, 14. 8. 2019)

  Získejte kontrolu nad svými úkoly, schůzkami, docházkou, CRM aktivitami a zdroji na jediné obrazovce kalendáře.
 • Co je nového v Easy Project 10 (česky, 11. 6. 2019)

  Zvyšte ziskovost svých projektů díky novému a bohatě vybavenému Easy Projectu 10. Nové funkce jako Business Intelligence, Plánovač, Struktura rozpadu nákladů a další. Nyní je ještě snadnější začít s novou verzí Lite.
 • Trojimperativ (španělsky, 26. 10. 2018)

  Každý projekt je definován přinejmenším třemi klíčovými charakteristikami. Při správné úrovni pozornosti a přesnosti bude doručení lehké jako vánek...
 • Trojimperativ (německy, 16. 10. 2018)

  Každý projekt je definován přinejmenším třemi klíčovými charakteristikami. Při správné úrovni pozornosti a přesnosti bude doručení lehké jako vánek...
 • PRINCE2 v Easy Projectu (anglicky, 2. 10. 2018)

  Proč vnášet do projektů chaos tím, že je řídíte v několika nástrojích? Použijte raději jeden nástroj na všechno. Easy Project je komplexní nástroj, díky kterému máte projekty pod kontrolou během celého životního cyklu (plánování > řízení > vyhodnocování). Vychází z metodiky PRINCE2 a lze jej přizpůsobit na míru potřebám Vaší organizace.
 • Trojimperativ (rusky, 25. 9. 2018)

  Každý projekt je definován přinejmenším třemi klíčovými charakteristikami. Při správné úrovni pozornosti a přesnosti bude doručení lehké jako vánek...
 • Komunita Easy Projectu (anglicky, 13. 9. 2018)

  Easy Community shromažďuje uživatele Easy z celého světa na jednom místě. Je ideální pro sdílení zkušeností a získávání informací od odborníků z oblasti IT, administrátorů a běžných uživatelů.
 • Trojimperativ (francouzsky, 5. 9. 2018)

  Každý projekt je definován přinejmenším třemi klíčovými charakteristikami. Při správné úrovni pozornosti a přesnosti bude doručení lehké jako vánek...
 • Integrace Easy Projectu (anglicky, 31. 7. 2018)

  Potřebujete importovat data do Easy Projectu nebo chcete integrovat software, který již používáte, s Easy Projectem? Zjistěte více o importu dat a integracích, které nabízíme, jako jsou API a Zapier.
 • Partnerský program Easy Project (anglicky, 3. 7. 2018)

  Připojte se k partnerskému programu Easy Project a dozvíte se, jak si přivydělat doporučením Easy Projectu svým klientům a kontaktům.
 • Akční tlačítka (anglicky, 19. 6. 2018)

  Zrychlete opakované činnosti, jako je například aktualizace úlohy nebo přidělení lístek služby Help desk vybranému pracovníkovi pomocí akčních tlačítek.
 • Znalostní báze (anglicky, 5. 6. 2018)

  Uchovávejte a sdílejte znalosti získané při realizaci projektů a využívejte je při dalších realizacích, doporučujte znalosti uživatelům, přiřazujte je k úkolům.
 • Help desk (anglicky, 22. 5. 2018)

  Help desk může být výjimečně účinným nástrojem pro podporu zákazníků. A spokojenější zákazníci = vyšší zisky...
 • Agilní nástěnka - Scrum, Kanban (anglicky, 9. 5. 2018)

  Nejsou to jen buzzwords, opravdu mají praktické důsledky. Důležité je zmínit, že nejde o synonyma. Naučte se, kdy je nejlepší použít Kanban nebo kdy začít vážně uvažovat o Scrumu...
 • Vytížení zdrojů (anglicky, 24. 4. 2018)

  Pomocí nástroje Vytížení zdrojů v Easy Project můžete identifikovat odborné znalosti uživatelů, ujistit se, že jsou všichni pracovníci optimálně vytíženi, a zajistit, aby byly všechny zdroje efektivně využity.
 • Nová verze Easy Project (anglicky, 10. 4. 2018)

  V tomto videu vám představíme nové funkce a změny v poslední verzi aplikace Easy Project.
 • Trojimperativ - WBS, Gantt, Vytížení zdrojů (anglicky, 27. 3. 2018)

  Trojimperativ je ve skutečnosti velmi jednoduchým znázorněním klíčových prvků potřebných pro úspěšné plánování projektu: rozsah, čas a náklady/zdroje.

 


Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace