Webináře Easy Projectu

Chcete se naučit různé dovednosti a znalosti v oblasti projektového řízení od renomovaných odborníků? Jste připraveni odhalit plný potenciál funkcí Easy Project v základním, pokročilém nebo plně profesionálním využití?

Nechte naše konzultanty sdílet s vámi své bohaté zkušenosti s řízením projektů ze všech hlavních odvětví. Naše webové semináře vám představí základní postupy řízení projektů praktickým a srozumitelným způsobem. Naším cílem je rozšířit vaše obzory a pomoci vám najít nejúčinnější způsob, jak realizovat své projekty!

Neváhejte se zaregistrovat, kapacita je omezená.

PLÁNOVANÉ webináře:

Nyní zde nejsou žádné plánované webináře.


MINULÉ webináře

Jak řídit zdroje agilně (česky, 26. 10. 2022)

Zjistěte, jak řídit zdroje jednoduše, z top-level pohledu a agilně. Náš Product Owner Honza Pavera se s vámi během 30 minut podělí o zkušenosti, jak využíváme modul Agilní řízení zdrojů při řízení projektů v Easy Software, tipy a triky, jak jej můžete využít i vy a také nejužitečnější funkce, které v Agilním řízení zdrojů v Easy Projectu najdete (přiřazování týmů a uživatelů, řízení dovedností, alokace zdrojů, práce se základními dimenzemi – projektem, týmy, pracovníky a časem). Na webináři zodpovíme i všechny vaše dotazy.

10 tipů a triků pro efektivní projektové řízení (česky, 12. 10. 2022)

Pojďme se společně podívat na tipy a triky, jak na projektové řízení pomocí nástrojů WBS, Gantt a Řízení zdrojů. A zároveň si ukážeme, jak jednoduše pracovat s MindMapami, baselines, šablonami projektů, dashboardy (nástěnkami dle rolí ve společnosti), reportingem, výkazy časů a úkoly.

Jak získat co nejvíce z nového Easy Projectu 12? (česky, 8. 9. 2022)

Během 30 minut (včetně Q&A) se dozvíte, jak jednoduše vybalancovat pracovní zátěž pomocí Agilního řízení zdrojů, bleskově vytvářet a aktulizovat úkoly díky intuitivním formulářům nebo najít data, která potřebujete, se zdokonalými dynamickými filtry.

Jak z nového Easy Projectu 11+ vytěžit maximum? (česky, 26. 10. 2021)

Easy Project 11+ je tady, aby posunul vaše projekty na další úroveň. Podívejte se na náš záznam webináře a zjistěte, jak vám novinky v Easy Projectu 11+ usnadní řízení projektů i obchodu.

Proč upgradovat na nový Easy Project 11 (česky, 5. 8. 2021)

Nejnovější verze Easy Projectu je tady spolu s novým moderním rozhraním a výkonnými funkcemi! Podívejte se na náš záznam webináře (níže) a zjistěte, jak vám nový Easy Project 11 s novou mobilní aplikací pomůže při vaší práci.

Nový Easy Project 11 a jak z něj získat maximum (česky, 2. 6. 2021)

Nejnovější verze Easy Projectu je tady spolu s novým moderním rozhraním a výkonnými funkcemi! Podívejte se na náš záznam webináře (níže) a zjistěte, jak vám nový Easy Project 11 s novou mobilní aplikací pomůže při vaší práci.

Easy Project 10.6 (podzimní vydání) – nové funkce a jak z nich vytěžit maximum (česky, 21. 10. 2020)

Nejnovější Easy Project 10.6 přináší hromadu nových funkcí a vylepšení, počínaje vyhledáváním spolupracovníků v úkolech, reporty zdrojů, vestavěnými uživatelskými rolemi přes zobrazení komentářů ve výpise úkolů, vyhledávání v administraci a konče novými možnostmi v Helpdesku, rychlé editaci úkolů a DMS. Máte se na co těšit!

Easy Project 10 – nové funkce a jak z nich vytěžit maximum (česky, 4. 6. 2020)

Nový Easy Project 10 přináší vylepšený design a uživatelské prostředí spolu s nejžádanějšími funkcemi pro správu projektů. Kromě toho se můžete těšit na více než 25 profesionálních firemních nástrojů pro správu zdrojů, agilní finance, help desk, CRM, DevOps a další.

Co je nového v Easy Project 10 (česky, 11. 6. 2019)

Zvyšte ziskovost svých projektů díky novému a bohatě vybavenému Easy Projectu 10. Nové funkce jako Business Intelligence, Plánovač, Struktura rozpadu nákladů a další. Nyní je ještě snadnější začít s novou verzí Lite.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.