Hlavní informace

Chcete se naučit různé dovednosti a znalosti v oblasti projektového řízení od renomovaných odborníků? Jste připraveni odhalit plný potenciál funkcí Easy Project v základním, pokročilém nebo plně profesionálním využití?

Nechte naše konzultanty sdílet s vámi své bohaté zkušenosti s řízením projektů ze všech hlavních odvětví. Naše webové semináře vám představí základní postupy řízení projektů praktickým a srozumitelným způsobem. Naším cílem je rozšířit vaše obzory a pomoci vám najít nejúčinnější způsob, jak realizovat své projekty!

Neváhejte se zaregistrovat, kapacita je omezená.

Plánované webináře projektového řízení od Easy


Minulé webináře projektového řízení od Easy

Pokud jste zmeškali nějaké téma, které jste chtěli vidět, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Naplánujeme opakování co nejdříve!

 • Komunita Easy Projectu (anglicky) (13. 9. 2018)

  Easy Community shromažďuje uživatele Easy z celého světa na jednom místě. Je ideální pro sdílení zkušeností a získávání informací od odborníků z oblasti IT, administrátorů a běžných uživatelů.
 • Trojimperativ (francouzsky) (5. 9. 2018)

  Každý projekt je definován přinejmenším třemi klíčovými charakteristikami. Při správné úrovni pozornosti a přesnosti bude doručení lehké jako vánek...
 • Integrace Easy Projectu (anglicky) (31. 7. 2018)

  Potřebujete importovat data do Easy Projectu nebo chcete integrovat software, který již používáte, s Easy Projectem? Zjistěte více o importu dat a integracích, které nabízíme, jako jsou API a Zapier.
 • Partnerský program Easy Project (anglicky) (3. 7. 2018)

  Připojte se k partnerskému programu Easy Project a dozvíte se, jak si přivydělat doporučením Easy Projectu svým klientům a kontaktům.
 • Akční tlačítka (anglicky) (19. 6. 2018)

  Zrychlete opakované činnosti, jako je například aktualizace úlohy nebo přidělení lístek služby Help desk vybranému pracovníkovi pomocí akčních tlačítek.
 • Znalostní báze (anglicky) (5. 6. 2018)

  Uchovávejte a sdílejte znalosti získané při realizaci projektů a využívejte je při dalších realizacích, doporučujte znalosti uživatelům, přiřazujte je k úkolům.
 • Help desk (anglicky) (22. 5. 2018)

  Help desk může být výjimečně účinným nástrojem pro podporu zákazníků. A spokojenější zákazníci = vyšší zisky...
 • Agilní nástěnka - Scrum, Kanban (anglicky) (9. 5. 2018)

  Nejsou to jen buzzwords, opravdu mají praktické důsledky. Důležité je zmínit, že nejde o synonyma. Naučte se, kdy je nejlepší použít Kanban nebo kdy začít vážně uvažovat o Scrumu...
 • Vytížení zdrojů (anglicky) (24. 4. 2018)

  Pomocí nástroje Vytížení zdrojů v Easy Project můžete identifikovat odborné znalosti uživatelů, ujistit se, že jsou všichni pracovníci optimálně vytíženi, a zajistit, aby byly všechny zdroje efektivně využity.
 • Nová verze Easy Project (anglicky) (10. 4. 2018)

  V tomto videu vám představíme nové funkce a změny v poslední verzi aplikace Easy Project.
 • Trojimperativ - WBS, Gantt, Vytížení zdrojů (anglicky) (27. 3. 2018)

  Trojimperativ je ve skutečnosti velmi jednoduchým znázorněním klíčových prvků potřebných pro úspěšné plánování projektu: rozsah, čas a náklady/zdroje.

 


Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace