Webináře Easy Projectu

Chcete se naučit různé dovednosti a znalosti v oblasti projektového řízení od renomovaných odborníků? Jste připraveni odhalit plný potenciál funkcí Easy Project v základním, pokročilém nebo plně profesionálním využití?

Nechte naše konzultanty sdílet s vámi své bohaté zkušenosti s řízením projektů ze všech hlavních odvětví. Naše webové semináře vám představí základní postupy řízení projektů praktickým a srozumitelným způsobem. Naším cílem je rozšířit vaše obzory a pomoci vám najít nejúčinnější způsob, jak realizovat své projekty!

Neváhejte se zaregistrovat, kapacita je omezená.


PLÁNOVANÉ webináře

New Easy Redmine 13 is here!

Nová verze Easy Project 13 je konečně tady. Objevte ideální řešení pro agile, waterfall a firemní procesy. Pojďte se společně s námi podívat co vám může nová verze 13 nabídnout. Webinář proběhne 21. září ve 14:00.

  • Scrum Boards - 100% verifikovaný Scrum navržený ve spolupráci s certifikovaným Scrum.org™ expertem, Karlem Smutným.
  • Knowledge Base and Asset & Configuration Management - konsolidace a správa firemního majetku v jedné platformě.
  • Custom Kanban - řešení pro firemní procesy, díky kterému je jednoduše odřídíte, identifikujete úzká místa a snadno je optimalizujete.
  • Moderní design, vylepšené funkce pro vyhledávání, vlastní filtry, náhledy, nástěnky a mnohem více.

Zaregistrovat se


MINULÉ webináře

Asset & Configuration Management

Zjistěte více o doplňku Asset & Configuration Management ze zaznamu webináře:

  • Představení doplňku (výhody, hlavní funkce: vlastní tabulky, propojení, vlastní datové typy a datová pole)
  • Případy použití (ITAM, ITSM, Sales management)
  • Q&A, vaše otázky k nového doplňku a jeho využití ve vašich organizacích

Objevte, jak využít Znalostní bázi 2.0 (v angličtině, 16. 2. 2023)

Zjstěte, jak využít Znalostní bází 2.0 a všechny její funkce (jakou jsou například strukturovaný wiki obsah, vyhledávání přes celou aplikaci nebo blogy) v Easy Projectu, ve kterých případech vám pomůže a jak upgradovat ze starší verze. Během 30 minut vám Slávek Lizner, obchodní ředitel v Easy Softwaru, odpoví na všechny vaše otázky.

Jak řídit zdroje agilně (česky, 26. 10. 2022)

Zjistěte, jak řídit zdroje jednoduše, z top-level pohledu a agilně. Náš Product Owner Honza Pavera se s vámi během 30 minut podělí o zkušenosti, jak využíváme modul Agilní řízení zdrojů při řízení projektů v Easy Software, tipy a triky, jak jej můžete využít i vy a také nejužitečnější funkce, které v Agilním řízení zdrojů v Easy Projectu najdete (přiřazování týmů a uživatelů, řízení dovedností, alokace zdrojů, práce se základními dimenzemi – projektem, týmy, pracovníky a časem). Na webináři zodpovíme i všechny vaše dotazy.

10 tipů a triků pro efektivní projektové řízení (česky, 12. 10. 2022)

Pojďme se společně podívat na tipy a triky, jak na projektové řízení pomocí nástrojů WBS, Gantt a Řízení zdrojů. A zároveň si ukážeme, jak jednoduše pracovat s MindMapami, baselines, šablonami projektů, dashboardy (nástěnkami dle rolí ve společnosti), reportingem, výkazy časů a úkoly.

Jak získat co nejvíce z nového Easy Projectu 12? (česky, 8. 9. 2022)

Během 30 minut (včetně Q&A) se dozvíte, jak jednoduše vybalancovat pracovní zátěž pomocí Agilního řízení zdrojů, bleskově vytvářet a aktulizovat úkoly díky intuitivním formulářům nebo najít data, která potřebujete, se zdokonalými dynamickými filtry.

Jak z nového Easy Projectu 11+ vytěžit maximum? (česky, 26. 10. 2021)

Easy Project 11+ je tady, aby posunul vaše projekty na další úroveň. Podívejte se na náš záznam webináře a zjistěte, jak vám novinky v Easy Projectu 11+ usnadní řízení projektů i obchodu.

Proč upgradovat na nový Easy Project 11 (česky, 5. 8. 2021)

Nejnovější verze Easy Projectu je tady spolu s novým moderním rozhraním a výkonnými funkcemi! Podívejte se na náš záznam webináře (níže) a zjistěte, jak vám nový Easy Project 11 s novou mobilní aplikací pomůže při vaší práci.

Nový Easy Project 11 a jak z něj získat maximum (česky, 2. 6. 2021)

Nejnovější verze Easy Projectu je tady spolu s novým moderním rozhraním a výkonnými funkcemi! Podívejte se na náš záznam webináře (níže) a zjistěte, jak vám nový Easy Project 11 s novou mobilní aplikací pomůže při vaší práci.

Easy Project 10.6 (podzimní vydání) – nové funkce a jak z nich vytěžit maximum (česky, 21. 10. 2020)

Nejnovější Easy Project 10.6 přináší hromadu nových funkcí a vylepšení, počínaje vyhledáváním spolupracovníků v úkolech, reporty zdrojů, vestavěnými uživatelskými rolemi přes zobrazení komentářů ve výpise úkolů, vyhledávání v administraci a konče novými možnostmi v Helpdesku, rychlé editaci úkolů a DMS. Máte se na co těšit!

Easy Project 10 – nové funkce a jak z nich vytěžit maximum (česky, 4. 6. 2020)

Nový Easy Project 10 přináší vylepšený design a uživatelské prostředí spolu s nejžádanějšími funkcemi pro správu projektů. Kromě toho se můžete těšit na více než 25 profesionálních firemních nástrojů pro správu zdrojů, agilní finance, help desk, CRM, DevOps a další.

Co je nového v Easy Project 10 (česky, 11. 6. 2019)

Zvyšte ziskovost svých projektů díky novému a bohatě vybavenému Easy Projectu 10. Nové funkce jako Business Intelligence, Plánovač, Struktura rozpadu nákladů a další. Nyní je ještě snadnější začít s novou verzí Lite.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.