Hlavní informace

Chcete se naučit různé dovednosti a znalosti v oblasti projektového řízení od renomovaných odborníků? Jste připraveni odhalit plný potenciál funkcí Easy Project v základním, pokročilém nebo plně profesionálním využití?

Nechte naše konzultanty sdílet s vámi své bohaté zkušenosti s řízením projektů ze všech hlavních odvětví. Naše webové semináře vám představí základní postupy řízení projektů praktickým a srozumitelným způsobem. Naším cílem je rozšířit vaše obzory a pomoci vám najít nejúčinnější způsob, jak realizovat své projekty!

Neváhejte se zaregistrovat, kapacita je omezená.

Plánované webináře projektového řízení od Easy

 • Easy Project Business Intelligence 2019

  Business Intelligence jsme vytunili k dokonalosti. Analyzujte své náklady, příjmy, výdaje na reklamy, údaje o prodeji a další, abyste získali reálný vhled do svých obchodních aktivit. To vše díky vizuálním panelům s globálními filtry a vícerozměrnými pohledy. Díky modulům trendů můžete navíc snadno porovnat své současné obchodní údaje s jinými časovými obdobími (minulý rok nebo předchozí období).

  Register to free webinar (28th August, 2019, 4:00 PM CET)


Minulé webináře projektového řízení od Easy

Pokud jste zmeškali nějaké téma, které jste chtěli vidět, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Naplánujeme opakování co nejdříve!

 • Easy Project Scheduler 2019 (anglicky, 14. 8. 2019)

  Získejte kontrolu nad svými úkoly, schůzkami, docházkou, CRM aktivitami a zdroji na jediné obrazovce kalendáře.
 • Co je nového v Easy Project 2019 (česky, 11. 6. 2019)

  Zvyšte ziskovost svých projektů díky novému a bohatě vybavenému Easy Projectu 2019. Nové funkce jako Business Intelligence, Plánovač, Struktura rozpadu nákladů a další. Nyní je ještě snadnější začít s novou verzí Lite.
 • Trojimperativ (španělsky, 26. 10. 2018)

  Každý projekt je definován přinejmenším třemi klíčovými charakteristikami. Při správné úrovni pozornosti a přesnosti bude doručení lehké jako vánek...
 • Trojimperativ (německy, 16. 10. 2018)

  Každý projekt je definován přinejmenším třemi klíčovými charakteristikami. Při správné úrovni pozornosti a přesnosti bude doručení lehké jako vánek...
 • PRINCE2 v Easy Projectu (anglicky, 2. 10. 2018)

  Proč vnášet do projektů chaos tím, že je řídíte v několika nástrojích? Použijte raději jeden nástroj na všechno. Easy Project je komplexní nástroj, díky kterému máte projekty pod kontrolou během celého životního cyklu (plánování > řízení > vyhodnocování). Vychází z metodiky PRINCE2 a lze jej přizpůsobit na míru potřebám Vaší organizace.
 • Trojimperativ (rusky, 25. 9. 2018)

  Každý projekt je definován přinejmenším třemi klíčovými charakteristikami. Při správné úrovni pozornosti a přesnosti bude doručení lehké jako vánek...
 • Komunita Easy Projectu (anglicky, 13. 9. 2018)

  Easy Community shromažďuje uživatele Easy z celého světa na jednom místě. Je ideální pro sdílení zkušeností a získávání informací od odborníků z oblasti IT, administrátorů a běžných uživatelů.
 • Trojimperativ (francouzsky, 5. 9. 2018)

  Každý projekt je definován přinejmenším třemi klíčovými charakteristikami. Při správné úrovni pozornosti a přesnosti bude doručení lehké jako vánek...
 • Integrace Easy Projectu (anglicky, 31. 7. 2018)

  Potřebujete importovat data do Easy Projectu nebo chcete integrovat software, který již používáte, s Easy Projectem? Zjistěte více o importu dat a integracích, které nabízíme, jako jsou API a Zapier.
 • Partnerský program Easy Project (anglicky, 3. 7. 2018)

  Připojte se k partnerskému programu Easy Project a dozvíte se, jak si přivydělat doporučením Easy Projectu svým klientům a kontaktům.
 • Akční tlačítka (anglicky, 19. 6. 2018)

  Zrychlete opakované činnosti, jako je například aktualizace úlohy nebo přidělení lístek služby Help desk vybranému pracovníkovi pomocí akčních tlačítek.
 • Znalostní báze (anglicky, 5. 6. 2018)

  Uchovávejte a sdílejte znalosti získané při realizaci projektů a využívejte je při dalších realizacích, doporučujte znalosti uživatelům, přiřazujte je k úkolům.
 • Help desk (anglicky, 22. 5. 2018)

  Help desk může být výjimečně účinným nástrojem pro podporu zákazníků. A spokojenější zákazníci = vyšší zisky...
 • Agilní nástěnka - Scrum, Kanban (anglicky, 9. 5. 2018)

  Nejsou to jen buzzwords, opravdu mají praktické důsledky. Důležité je zmínit, že nejde o synonyma. Naučte se, kdy je nejlepší použít Kanban nebo kdy začít vážně uvažovat o Scrumu...
 • Vytížení zdrojů (anglicky, 24. 4. 2018)

  Pomocí nástroje Vytížení zdrojů v Easy Project můžete identifikovat odborné znalosti uživatelů, ujistit se, že jsou všichni pracovníci optimálně vytíženi, a zajistit, aby byly všechny zdroje efektivně využity.
 • Nová verze Easy Project (anglicky, 10. 4. 2018)

  V tomto videu vám představíme nové funkce a změny v poslední verzi aplikace Easy Project.
 • Trojimperativ - WBS, Gantt, Vytížení zdrojů (anglicky, 27. 3. 2018)

  Trojimperativ je ve skutečnosti velmi jednoduchým znázorněním klíčových prvků potřebných pro úspěšné plánování projektu: rozsah, čas a náklady/zdroje.

 


Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace