E-mailová oznámení o projektu a globální aktivity

Jak nastavit oznámení o projektu a globální aktivity

Veškerá nastavení zasílaných oznámení máte plně pod svou kontrolou. Chcete-li nastavit výchozí oznámení, přejděte do Adminitrace > Nastavení > E-mailová oznámení. Zde můžete nastavit e-mailovou adresu odesílatele (OD). Tato adresa nemusí existovat, cokoliv zadáte se bude zobrazovat jako odesílatel e-mailu. Ujistěte se však, že má správný e-mailový tvar: jmeno@cokoliv.cz. Chcete-li skrýt příjemce oznámení ve skryté kopii, stačí zaškrtnout políčko „Příjemci skryté kopie (bcc)“. Pokud upřednostňujete e-maily s oznámením ve formátu prostého textu namísto standardního formátu HTML, zaškrtněte políčko „pouze prostý text (ne HTML)“.

Vyberte akci, při které bude zasláno upozornění emailem.

E-mail si také můžete trochu přizpůsobit přidáním hlavičky a patičky.

Uživatel si také může sám upravit nastavení oznámení na svém uživatelském profilu (pokud má oprávnění svůj profil upravovat).


Výchozí události pro globální aktivity projektu

Chcete-li nakonfigurovat, které typy aktivit by měly být ve výchozím nastavení viditelné v zobrazení „Aktivita na projektu“ určitého projektu, přejděte do Administrace » Nastavení » Projekty » Výchozí události pro globální aktivity. Zde zaškrtnete požadované typy aktivit a uložte je.

Chcete-li zobrazit pohled „Aktivita na projektu“ určitého projektu, přidejte modul „Správa projektu“ na stránku s přehledem projektu a vyberte možnost „Aktivita na projektu“.

Typy aktivit jsou už přednastavené podle výchozího nastavení, ale toto výchozí nastavení můžete u konkrétního projektu kdykoli přepsat ručně.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.