Easy Project 13
Český projektový software světové kvality

Řiďte efektivně své projekty a mějte přehled v procesech pomocí Easy Projectu 13. Posuňte sebe a svůj tým na další level díky novinkám jako jsou Scrum Boards nebo Jump to Dashboards.

Efektivní spolupráce a sdílení znalostí

  • Scrum Boards – navrženy podle Scrumových principů se zkušeným Scrum masterem Karlem Smutným ze ScrumDojo.org.
  • Knowledge Base a Asset and Configuration management – spravujte pohodlně své podnikové znalosti a aktiva na jedné platformě.
  • Custom Kanban – řiďte procesy, odhalujte slabiny a rychle je odstraňte.
  • Uživalsky přívětivý design – s lepším vyhledáváním, vlastními filtry, novým zobrazením, dashboardy a dalšími fukcemi.
  • Nejlépe hodnocené funkce – neprůstřelné zabezpečení a nejvyšší výkon mezi aplikacemi.

Podívejte se na záznam webináře

Podívejte se na záznam webináře a prozkoumejte všechny novinky ve verzi 13. Náš release manager, Róbert Kováčik, vám představí jak nové funkce přinesou plynulé flow do vašich projektů.

Nové funkce pro snazší spolupráci

Scrum Boards
Custom Kanban
Dashboardy
Znalostní báze
Asset & Configuration
Design

Scrum Boards podle ověřené metodiky

Řiďte se rituály a principy Scrumu. Pracujte efektivně s transparentním backlogem a lepítky. Přeneste to nejlepší z offline práce do online prostředí.

Boardy byly navrženy ve spolupráci se Scrumdojo.org za účelem podpory týmové práce a kolektivní odpovědnosti. Easy Project 13 metodiku Scrumu implementujete snadno, efektivně, a bez chyb.

Zjistit více

Vylepšete své pracovní procesy

Custom Kanban doplňuje funkci Project Kanban, ale nabízí větší flexibilitu. Nabízí funkce filtrování a seřazení úkolů, které vás osvobodí od všech zapomenutých restů. Zajistěte lepší týmovou komunikaci, transparentnost a rychlejší řešení problémů.

Zjistit více

Dashboardy na dosah ruky

Získejte snadný přístup ke svým klíčovým dashboardům. Ať už tvoříte vlastní nebo pomocí šablony, nyní jsou všechny snadno přístupné. Stačí na ně přejít pomocí tlačítka Jump to Dashboard a přidat si je do oblíbených. Od všech zásadních dat vás nyní dělí jen kliknutí.

Zjistit více

Vaše znalosti na jednom místě

Vyhněte se ztrátě firemního know-how. Centralizujte jej na jednom místě a zefektivněte tak svůj provoz. Všechny potřebné informace budete mít vždy po ruce. Knowledge Base využívá wikipedicky strukturovaný obsah založený na open source softwaru MediaWiki, disponuje podrobným semantickým vyhledáváním, možností vizuálních úprav, a navíc je propojena s jednotlivými úkoly.

Zjistit více

Správa konfigurací a aktiv

Spravujte všechna svá aktiva a licence pomocí jednoho nástroje. Vytvářejte vlastní datová pole, vlastní datové typy a používejte různé filtry, řazení a zobrazení, aniž byste museli umět programovat.

Zjistit více

Softwarové rozhraní ověřené uživateli

Nový vizuál spojuje to nejlepší ze současných trendů a osvědčených postupů. Náš software intuitivně integruje všechny nástroje do jednoho řešení. Vyhledávací pole a další prvky uživatelského rozhraní hrají prim. Váš domovský dashboard je plně přizpůsobitelný. Tmavý režim zajišťuje pohodlný zážitek a optimální produktivitu i v pozdních hodinách.

Zjistit více

Naskočte na vlnu Easy Projectu

Jednička v enteprise open source

Easy Project je špičková enterprise open-source alternativa k softwaru Jira, která spojuje to nejlepší z obou světů. Nabízí svobodu a flexibilitu open-source softwaru v kombinaci s robustností a podporou komerčních řešení.

Customer success tým

Díky rozsáhlým znalostem a individuálnímu přístupu jsou naši konzultanti vždy připraveni provést vás celým procesem a pomoci vám efektivně dosáhnout vašich cílů.

Cloud nebo on-premise – je to na vás

Používejte jej na svém serveru nebo upgradujte na náš soukromý či geolokalizovaný cloud. Díky našim více než 20 lokacím po celém světě můžete očekávat rychlejší odezvu a špičkový výkon.

Snazší projektové řízení

Usnadněte si řízení projektů s Easy Projectem. Spravujte své zdroje, týmy, termíny a rozpočty projektů bez jediného škobrtnutí. Efektivně přidělujte zdroje, spolupracujte s týmy, snadno dodržujte termíny a efektivně nastavujte rozpočty projektů.

Migrace dat

Usnadněte si proces migrace pomocí nástroje Easy Project a profesionální podpory, která zajistí hladký a rychlý přechod ve třech snadných krocích. Naše komplexní řešení Easy Project je plně uzpůsobeno tomu, aby nahradilo celý váš stack, ať už se jedná o Atlassian nebo jakékoliv jiné řešení.

Rychlý průběh projektů

Objevtě si celou řadu jedinečných funkcí pro každou fázi projektu, a urychlete tak realizaci od začátku do konce. Očekávejte rychlejší snazší řízení, protože Easy Project vám umožní procházet každou etapou projektu co nejefektivněji.

Vneste do projektů harmonii

Scrum Boards pro lepší spolupráci

Naše nové Scrum Boards dodržují principy metodiky Scrum. Podporují týmovou spolupráci a sdílenou odpovědnost. Uživatelské prostředí simuluje spolupráci v reálném světě, jako by váš tým sdílel jednu místnost. Úpravy v reálném čase umožňují všem členům týmu živě sledovat provedené změny. Intuitivní karty zjednodušují proces zadávání úkolů. Nástěnky podporují aplikaci metodiky Large Scale Scrum (LeSS) a umožňují využívat velký backlog pro více týmů současně.

Custom Kanban vhodný do každého oddělení

Custom Kanban je všestranné řešení, které ve vaší organizace zazáří v celé řadě oddělení. Od zajištění kvality a IT až po finance a personální.

Jeho síla leží ve filtrování. Můžete s ním efektivně prioritizovat úkoly, což přijde vhod řadě týmů, které se potýkají s velkým objemem úkolů nebo procesů. Ideální volba pro každé oddělení, tým nebo jednotlivce, který má nároky na striktní, návazné procesy.

Dashboardy na dosah

Dashboardy, které slouží jako směrovky vaší organizace, můžete snadno vyhledat a přizpůsobit. Přizpůsobí se vašim specifickým požadavkům, ať už jde o koordinaci týmu, sledování chyb, doručovací procesy nebo kontrolu a hlášení. Svou skutečnou hodnotu ukáží v momentě, kdy využijete možnost mezi nimi lehce přepínat pomocí funkce Jump to Dashboard.

Jednotná dokumentace a sdílení informací

Schraňujte veškeré nepostradatelné znalosti na jednom místě a sdílejte je napříč celou organizací. Naše Knowledge Base vyniká tím, že umožňuje snadnou tvorbu manuálů, návodů a instruktážních příruček. Díky tomu mají členové týmu přístup k důležitým informacím, kdykoli je potřebují. To šetří čas a úsilí.

Přehledná organizace aktiv a konfigurací

Efektivně spravujte svoje softwarové licence a konsolidujte veškeré hardwarové informace do jednoho centralizovaného úložiště. Naše funkce Správy majetku a konfigurace nabízí možnost přizpůsobit datová pole, struktury, filtry a zobrazení. Díky tomu si systém můžete upravit podle svých specifických požadavků. Snazší správu majetku a vyšší efektivitu zajišťuje i přímé propojení majetku s úkoly.

Intuitivní design

Náš vylepšený design se zaměřuje na potřeby našeho nejdůležitějšího uživatele – vás! Rozhraní nabízí intuitivní navigaci, vyšší výkon a vylepšený tmavý režim, ideální pro práci do pozdních nočních hodin. Užijte si příjemný, vyladěný zážitek s Easy Projectem!

Easy Project nabízí ale mnohem víc

Nástroje, které umožňují vše, co potřebujete pro vývoj, doručení a další podporu vašich produktů. Easy Project představuje integrovanou a jednotnou platformu, která je vhodná pro kompletní byznysovou činnost.

  • Knowledge base
  • GitLab
  • Technická podpora
  • Správa zdrojů
  • Měření času

Sáhněte si na další level

Naši uživatelé si pochvalují výrazné zvýšení produktivity, a to už několik měsíců po implementování Easy Projectu.

+ 56%

Vyšší účinnost

+ 75%

Lepší týmová práce

+ 32%

Časová úspora

+ 81%

Vyšší produktivita

+ 57%

Úspora zdrojů

Blog – články, tipy, novinky

8 min
On-premises (privátní server) nebo cloud: Jak si vybrat

Organizace mají na výběr ze dvou hlavních možností nasazení softwaru pro řízení projektů: cloudové a on-premises. Pomůžeme vám vybrat si správně!

Číst více
5 min
Proč používat jeden univerzální software pro řízení projektů

Stále hledáte způsoby, jak zvýšit svou produktivitu? Uvažovali jste o univerználním softwaru na projektové řízení, který kombinuje správu úkolů, alokaci zdrojů a monitoring na uživatelsky přívětivé platformě? V každém případě se seznamte s všestranným řešením, které nabízí Easy Project.

Číst více
7 min
Pět nejčastějších chyb v řízení rizik

Pokud jste projektový manažer, mezi vaše zodpovědnosti patří i rozpoznání a řízení rizik. Bez správného zacházení s hrozbami se mohou tato rizika vyvinout ve významné problémy. Seznamte se s nejčastějšími chybami, abyste se jim vyhnuli s velkým obloukem.

Číst více

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.