Pracujte efektivněji s novým Easy Projectem 10.6 a ještě lepším Ganttem a řízením zdrojů

Seznamte se s novými výkonnějšími funkcemi, které vám pomohou realizovat vaše projekty snadněji, rychleji a plynuleji.

Vyzkoušet zdarma

Nejlepší PM nástroje

Gantt, WBS, Earned value management, Kanban, Scrum, řízení zdrojů a další! Všechny klíčové nástroje již integrované a připravené pomoci vám i vašemu týmu.

SE KTERÝMI JE RADOST PRACOVAT

Integrované tak, aby dokonale ladili a fungovaly pro váš tým.

RYCHLE A ODKUDKOLIV

Datová centra po celém světě zaručují rychlé odpovědi na vaše požadavky.

Vylepšený Ganttův diagram, Řízení zdrojů s Reportingem a spousta UX vylepšení v 25 nejžádanějších nástrojích pro řízení projektů

Kromě toho se můžete těšit na více než 25 profesionálních funkcí pro Agilní finance, Help desk, CRM, DevOps, Řízení rizik a mnoho dalšího.

Pusťte si 20minutový záznam webináře
"Jak vytěžit z nového Easy Projectu 10.6 maximum"

Během 20 minut zjistíte vše o nové verzi a jak může pomoct vašim projektům.


DAVID R. GROW

Manager
CompliancePoint, Inc.
Easy Project nám přinesl kontrolu nad projekty. Jsme nyní efektivnější při jejich plánování i revizi a máme vhled, který nám před tím chyběl. Také jsme velmi spokojeni s podporou, která nám pomohla s nastavením systému pro naše detailní potřeby.

Jaký přínos uživatelé Easy Projectu nejvíce oceňují

+ 56%

Vyšší efektivita projektů

+ 75%

Agilní týmová spolupráce

+ 32%

Časové úspory

+ 81%

Vyšší ziskovost projektů

+ 57%

Optimální vytížení zdrojů

Na základě průzkumu provedeného na více než 40 000 uživatelích Easy Project.

S novými vylepšeními v Easy Projectu 10.6 bude řízení projektů ještě jednodušší

Snažší plánování s novým Ganttovým diagramem

Používáte Ganttův diagram na denní bázi? Pak vám udělá radost výrazný facelift, díky kterému budete nyní moci pracovat mnohem pohodlněji! Nyní můžete jednotlivé položky - elementy projektu (jako začátek, datum splatnosti, progres nebo vytvoření relace) jednoduše přetáhnout. Také jsme zaoblili jejich hrany, takže úkoly teď od sebe snadno oddělíte. Navíc s nově přidanými navigačními řádky budete lépe sledovat vyšší úrovně každého úkolu.

Vyzkoušet zdarma

Lepší kontrola kapacit díky funkci Reports

Co byste řekli na ještě vizuálnější přehled o kapacitách svých zdrojů? Resource Reports - Zpráva o zdrojích, je doplňkem Řízení zdrojů a je k dispozici na kterékoli přizpůsobitelné stránce (najdete ji v části Uživatelé). Pomůže vám získat lepší přehled, a teda lépe plánovat. Tento nový modul vám kromě skládaných grafů přináší i seznam kontingenčních tabulek uživatelů a jejich přidělených hodin.

Vyzkoušet zdarma

Zásadní úspora času díky funkci vestavěných rolí

Každá organizace má i zaměstnance, kteří vzhledem ke své pozici potřebují být součástí všech projektů (např. top management nebo HR). Pro zjednodušení správy těchto uživatelů zavádíme předdefinované nastavení rolí. Místo časově náročného manuálního nastavování, nyní můžete do každého projektu automaticky přidávat konkrétní uživatele. Uživatelé s integrovanou rolí se zobrazí v samostatné části.

Vyzkoušet zdarma

Rychlé přiřazování spolupracovníků při nových úkolech

Vytvořit, uložit, hledat, přidat, uložit? Odteď už ne. Nyní můžete jednoduše vyhledat a okamžitě přidat spolupracovníky do nového úkolu ve stejnou dobu, kdy úkol vytváříte. Stačí, když začněte psát jméno spolupracovníka do vyhledávací lišty a za chvíli snadno najdete a přidáte ty kolegy, které potřebujete.

Vyzkoušet zdarma

Jednodušší DMS

Přáli byste si opravdu jednoduše organizovat a ukládát dokumenty a složky? Pak si oblíbíte novou funkci drag-and-drop. Jednoduše vezměte soubor nebo složku a přetáhněte je, kam potřebujete. Kromě toho budete moci vidět přehlednou strukturu vašich projektů a struktury jejich souborů DMS.

Vyzkoušet zdarma

Rychlejší hledání v sekci Administrace

Také vás někdy unavuje prohlížet si nastavení jako správce? Odteď to nebudete muset dělat. Stačí použít rychlé vyhledávání, které vám ušetří čas a zjednodušší orientaci v administraci. Prohlíží položky nabídky v části Správa, stránky konfigurace pluginů, sekce v globálním nastavení, konkrétní nastavení v globálním nastavení a také nastavení pokročilých funkcí.

Vyzkoušet zdarma

Vyzkoušet zdarma

nebo se přihlaste na webinář zdarma

Easy Project pomáhá řídit projekty v předních světových společnostech

100% připraveno pro vzdálenou spolupráci

Vše co potřebujete k vzdálenému řízení projektů a týmů na jednom místě. Mějte kontrolu, ať pracujete odkudkoliv.

  • Řízení projektů on-line a jednoduše díky WBS myšlenkovým mapám, Gantt chartu, kritickým cestám a směrným plánům, rychlému plánovači, milníkům a šablonám projektů
  • Efektivní spolupráce v jedné platformě za pomoci audio a video konferenčních hovorů, týmového chatu a sdílených projektových dokumentů.
  • Profesionální agilní vývoj a projekty s funkcemi pro SCRUM, kanban, scrumban, backlogy, burn-down a velocity grafy, sprinty, reporty a další.
  • Přehledné měření a plánování času a produktivity za pomoci přehledů odpracované práce, reportů, časových rozvrhů a stopek.
  • Snadné řízení práce a procesů díky úkolům, checklistům, přehlededům odpracovaného času, workflow, rolím a oprávněním uživatelů, integrovanému kalendáři a termínům.
  • Komplexní kontrola a reporting projektů za pomoci earned value, grafů, reportů aktivit, časových výkazů a alertů. Nyní nově i řízení rizik (risk management).

Vyzkoušet zdarma

nebo se přihlašte na webinář zdarma


Napojení a integrace jednoduše

Easy Project 10.6 je snadno propojitelný s více jak 1000 aplikacemi skrze platformu Zapier. Řízení projektů tak snadno propojíte s dalšími software a celou firmou.

Easy Project je IPMA & PMI kompatibilní


*SHINE Consulting s.r.o. má akreditován tréninkový program Řízení projektů v praxi u Společnosti pro projektové řízení dle mezinárodního standardu IPMA a je rovněž členem programu PMI R.E.P. Registered Education Provider. **The PMI Registered Education Provider logo je registrovaná značka Project Management Institute, Inc.

Vyzkoušejte Easy Project na 30 dní zdarma

Všechny funkce, SSL ochrana, denní zálohy. Vyzkoušejte bez rizika ještě dnes.