Hlavní informace

Vede implementační tým nastavující systém po celém světě a koordinuje portfolio implementačních projektů, včetně implementací probíhajících přes partnery. Implementoval systém téměř ve stovce firem a mohl tak obdivovat pestré přístupy k projektovém řízení i vedení týmů.

Easy Project - Jan Rericha

Roman má více než šest let zkušeností v oblasti konzultací a implementací. Zaměřuje se především na oblasti energetiky a utilit, výzkumu a vývoje a přírodních věd. V minulosti se rovněž podílel na několika mezinárodních projektech. Roman získal magisterský titul v oblasti numerického modelování. Rád cestuje a pije kávu.

Roman Sigut - Easy Software

Dagmar získala zkušenosti s řízením projektů ve finančních institucích. Nyní se specializuje na implementace pro IT společnosti, výzkumné instituce a architektonické kanceláře. Ráda přináší řešení na míru dle specifických potřeb konkrétního zákazníka.

Easy Software - Dagmar Kušnírová

David je zkušený projektový manažer s certifikací PMP (PMI) a PRINCE2. Má více jak desetileté zkušenosti projektového manažera na různých interních i klientských projektech především v oblasti ICT.

David Pavlíček - Easy Software

Dalibor absolvoval Vysokou školu ekonomickou v oboru Informační management s vedlejší specializací Personální management. Dříve pracoval jako IT konzultant pro Microsoft Office 365. Baví ho analýza a návrh technologického řešení v oblasti IT a byznys procesů. Ve volném čase se věnuje nejvíce fotbalu, poté snowboardingu a dalším sportovním aktivitám. Rád také čte články v odborné oblasti nebo osobního rozvoje.

 

Dalibor Vašek - Easy Software

Roman má dlouhodobé zkušenosti v konzultacích a projektovém řízení v mezinárodním prostředí. Působil v akademické sféře na Akademii věd, kde spolupracoval a řídil projekty společně s vědci z celého světa. Poté v komerční sféře v nadnárodních bankách a pojišťovnách.

Roman Kytka - Easy Software

Magda má více než pět let zkušeností v oblasti IT. Pracovala v několika mezinárodních společnostech, kde se specializovala na softwarovou implementaci, integraci a poradenství. Její holistický přístup kombinující technické znalosti s orientací na zákazníka zajišťuje efektivní a úspěšnou implementaci.

Magdalena Hellerová - Easy Software

Krisztina získala magisterský titul na Corvinus University of Budapest a pokračovala ve studiu PhD. v oboru Strategie a projektový management. V minulosti pracovala několik let jako konzultantka projektového managementu, controllingu a risk managementu. Ve svém volném čase chodí ráda na výšlapy do přírody a hraje deskové hry.

Krisztina Tomcsanyi - Easy Software

Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti marketingových operací a prodeje. Po ukončení studia ekonomie a managementu získala zkušenosti s řešeními SAP CRM, Jira a MS Office. Ve spolupráci s programátory ráda vymýšlí nové funkce a dodává řešení, které nejlépe vyhovuje potřebám klienta. Svůj volný čas ráda tráví na venkově nebo se účastní hudebních koncertů a výstav moderního umění.

Ludmila Pípalová - Easy Software
Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace