Hlavní informace

Následující požadavky jsou minimem pro 25 současně pracujících uživatelů.

Hardware

Procesor: Intel Xeon E5440 @ 2,83 GHz
Paměť: 4 GB
Místo na disku: 20 GB (3 GB pro databázové soubory + dostatek GB pro sdílené dokumenty, jednotlivé)
Je vyžadována síťová karta

Software (server)

Easy Project pracuje na UNIX a Linux platformách - oficiálně podporovanou distribucí je Debian. Více informací k operačním systémům naleznete níže.

Easy Project nefunguje na Microsoft SQL Serveru.
K dispozici je i kompletní virtuální stroj - VMWare, díky kterému se nemusíte vůbec zabývat těmito konfiguracemi.

Software (client) - prohlížeče

Ostatní prohlížeče nebyly testovány, ale pravděpodobně budou fungovat bez problémů. Výjimkou je Internet Explorer, který není podporován (ani samotným výrobcem).

Internetové připojení

Připojení od uživatele k serveru, kde se nachází Easy Project, musí být alespoň 10 Mbit. Musíte brát v úvahu celou trasu od uživatele k serveru, takže u geograficky vzdálených míst může odpověď serveru trvat déle, bez ohledu na to, jaká je poskytovatelem deklarovaná rychlost připojení k internet.

Operační systémy

Debian Oficiálně podporován
CentOS
Ubuntu
Testovány,
ale aktivně nepodporovány
Ostatní distribuce Netestovány, mohou mít specifické požadavky - nepodporovány
Windows Server Nepodporován
OS X Nepodporován

Používáte-li jeden z nepodporovaných systémů, mám pro Vás snadné, garantované a podporované řešení - virtuální stroj s předinstalovaným Easy Projectem, ve formátu OVA, běžící na Debianu. Tímto spůsobem můžete hostovat aplikaci na jakémkoliv operačním systému, stejně jako stovky dalších organizací. Pro získání virtuálního stroje, prosím, kontaktujte svého obchodníka nebo napište přímo na naši Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Debian je jediný podporovaný operační systém, na kterém může běžet Easy Project přímo (bez virtualizace). Návod k instalaci je dostupný přímo v instalačním balíku v souboru /doc/INSTALL.

CentOS a Ubuntu jsou systémy vhodné pro hostování Easy Projectu, ale některé jejich specifikace mohou vést k různým problémům. V těchto případech poskytuje Easy Software podporu v rámci technických možností, ale bez jakékoliv garance.

Při ostatních distribucích Linuxu, jako Red Hat Enterprise Linux (RHEL), OpenSUSE, SELinux, Mint a mnoho dalších, byste se pravděpodobně potkali s nepředvídatelnými a nezdokumentovatelnými potížemi při instalaci nebo správě Easy Projectu. Podpora je bez garance. Proto Vám v těchto případech s radostí připravíme virtuální stroj.

Hostování Easy Projectu na Windows Server nebo OS X podporujeme pouze přes virtuální stroj (formát .ova, s Debianem). Tyto systémy vyžadují ohromné množství manuálních instalací, které se v Linuxových systémech dějí automaticky. Tím vzniká nesmírná pravděpodobnost lidských nebo technických selhání.

Docker

Existují firmy, které stabilně provozují Easy Project na Dockeru. Dělají tak ovšem bez jakékoliv technické podpory z naší strany a nesou plnou zodpovědnost za případné problémy, výpadky a selhání. Easy Software plně věnuje své technické kapacity funkční stabilitě a kvalitě aplikace, z čehož vyplývá, že musíme vypustit aktivní podporu některých technologií, jako například Docker.

Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace