Hlavní informace

easy project crmŘízení projektů a obchodních vztahů od teď v jedné aplikaci. Na vybraných projektech zapněte modul CRM a sledujte poptávky, příležitosti, nabídky a klienty. Veškerou obchodní komunikaci můžete vést z Easy Projectu díky e-mailové integraci. Zároveň můžete vytvářet předpovědi prodejů. Propojte Easy Project s vaším webem nebo nákupním košíkem.

CRM na projektu

CRM je projektový modul. Zobrazuje seznam „CRM casů", které jsou ve stavu poptávka, příležitost, nabídka, klient, prodej, partner. Poslané aktualizace nebo e-mailová upozornění můžou být provázány s úkoly a kontakty.

Easy Project 2014 CRM vypis obchodnich prilezitosti

Integrovaná e-mailová komunikace

Obchodníci posílají e-maily zákazníkům při aktualizaci CRM casů. Pokud klient odpoví na e-mail, CRM case se aktualizuje. Veškerá komunikace s klientem je tak uložena na jednom místě.

Vybrané e-mailové schránky jako například Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. napojíte na Easy Project pro automatické zpracování. Jakýkoliv příchozí e-mail je zpracovaný a uložený jako CRM case. Komunikace je zpracována pouhou aktualizací CRM casu.

Prodejní statistiky

Vytvořte statistiky prodejů. K dispozici máte dva druhy zobrazení – koláčové a sloupcové grafy. Koláčové grafy můžete použít například pro sledování prodejů podle zemí nebo podle produktů. V sloupcových grafech zobrazte prodejní výsledky nebo předpovědi podle uživatelů.


Easy Project 2014 CRM statistiky obchodu

Automatizace prodejních procesů

Vytvořte CRM casy z formulářů na webu nebo z vybraných e-mailových schránek. Na CRM case bude automaticky přiřazený pracovník. Klientovi bude odeslána automatická odpověď nebo aktualizace pomocí předdefinovaných šablon.


Easy Project 2014 CRM statistiky obchodu dle vlastnich poli

Integrace e-commerce řešení

Rozšiřte svůj online business z informačního systému. Propojte Easy Project s německým řešením pro e-commerce VirtueMartem. Objednávky z e-shopu jsou uloženy do vybraného projektu jako úkoly nebo CRM casy. Při aktualizaci úkolu je aktualizována i objednávka díky propojení Easy Projectu s VirtueMartem před REST API.

Další informace

Přesvědčte se sami:

Efektivnější projekty

Snadné ovládání

Rychlejší týmová spolupráce

Vyzkoušejte
TRIAL ZDARMA

žádné platební údaje
bez závazku
bez instalace

Co je vlastně Easy Project?

Easy Project je software pro komplexní řízení projektů s rozšířeními pro řízení zdrojů, financí a zákazníků. Funguje v cloudu nebo na vašem serveru, to vše s profesionální implementací a osobní podporou.

CIOreview Stamp Easy Redmine Top 20 Open Source Provider

IPMA PMI compatible software Easy Project.png

*SHINE Consulting s.r.o. má akreditován tréninkový program Řízení projektů v praxi
u Společnosti pro projektové řízení dle mezinárodního standardu IPMA
a je rovněž členem programu PMI R.E.P. Registered Education Provider.
**The PMI Registered Education Provider logo je registrovaná značka Project Management Institute, Inc.

iOS ANdroid compatible Easy Redmine

Easy Project používají stovky organizací po celém světě, v Česku třeba tyto:

Reference Easy Project loga klientu 1

Reference Easy Project loga klientu 2

xReference Easy Project loga klientu 2017 compres

Vyzkoušejte Zdarmana 14 dní

.easyproject.cz

všechny funkce, video tutoriály, znalosti