Hlavní informace

Standardizované řízení projektů v odvětví IT služeb – Seidor Consulting

Seidor Consulting je nadnárodní technologická poradenská společnost, která poskytuje širokou škálu služeb včetně vývoje a údržby aplikací, infrastruktury a outsourcingu IT.


Řízení projektového portfolia pomocí Easy Projectu ve finančnictví – AXA Česká republika a Slovensko

Skupina AXA v České republice a na Slovensku poskytuje produkty a služby v oblasti životního a neživotního pojištění, důchodového zabezpečení a investičních podílových fondů. Má 1,5 milionů klientů, 523 zaměstnanců a spravuje aktiva ve výši 5,3 miliardy EUR.


Řízení projektového portfolia pomocí Easy Projectu v energetice – innogy Česká republika

Podnikání innogy se soustředí na dodávky zemního plynu, elektřiny a tepla zákazníkům, kombinovanou výrobu tepla a elektřiny v teplárenských provozech a řešení pro čistou mobilitu.


Realizace dodávek Smart Home řešení se zlepšila díky softwaru pro správu projektů

myComfort - malá česká obchodní společnost, která poskytuje koncovým uživatelům i firemním partnerům integraci a implementaci řešení a technologií Smart Home.


Kompletní řízení životního cyklu projektů v bankovním sektoru - PPF Banka

Před implementací Easy Projectu PPF Banka využívala klasické nástroje Microsoft Office, jako je MS Excel (pro sledování milníků, úkolů, rozpočtu a zdrojů), MS PowerPoint (tvorba prezentací o stavu projektu) a také MS Project (sledování milníků a projektového plánu).


Inovace v řízení projektů s podporou Easy Projectu - JIRI models

Česká společnost se sídlem v Písku. Firma se zaměřuje na publikační a merchandisingové produkty, většinou zábavné a kreativní knihy s populárními dětskými motivy. Již řadu let spolupracuje s domácími i předními zahraničními poskytovateli licencí (Walt Disney, Star Wars, Hello Kitty, Krtek atd.).


Systém podpory těžkého strojírenství - Wirtgen America

Společnost Wirtgen America poskytuje služby ve více než 250 místech ve Spojených státech a Kanadě, které operativně zajišťuje 35 dealerů. Síť prodejců prodává a dodává stavební stroje zahrnující tradiční výrobky značek: WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, KLEEMANN a BENNINGHOVEN.


Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.


Řízení komunikačních rozhraní v sektoru veřejné dopravy - Odense Letbane

Odense Letbane (Light Rail) je plánovaný tramvajový systém ve městě Odense v Dánsku. V rámci tohoto projektu se očekává, že do roku 2020 bude postavena první lehká tramvajová trať o délce 14,5 km. Na výsledku projektu se podílí různí dodavatelé. Kvůli koordinaci jejich činností bude v rámci projektu použito tzv. řízení komunikačních rozhraní.


Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.


Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace