Hlavní informace

Air Technology - technologické celky, stavby

Společnost Air Technology vyvíjí svoji činnost v oblasti návrhů a stavby vzduchotechnických, chladících a elektrotechnických zařízení. Easy Project využívá v komplexní implementaci pro řízení stavebních projektů, montáží, servisu, řízení administrativy a marketingu. Easy Project je napojen na ERP systém SAP.


Cemex – řízení IT projektů

Nadnárodní společnost Cemex působící v oblasti stavebnictví a výroby stavebních materiálů využívá Easy Project pro řízení IT projektů.


Xella CZ – výrobce stavebních materiálů Ytong

Nadnárodní výrobce stavebních materiálů Ytong využívá Easy Project primárně pro řízení dlouhodobých projektů marketingu a IT. Plánování marketingových akcí a IT rozvoje.


Řízení projektů ve výrobní firmě Hobra-Školník

Hobra-Školník je východočeská společnost vyrábějící a dodávající průmyslové filtrační a izolační technologie do celé Evropy. Easy Project pořídila v rámci operačního programu IT ve firmách a využívá ho pro vývoj nových produktů, výzkumné projekty, marketing, prodej.


KERATECH, řízení projektů ve strojírenství

KERATECH je moderním podnikem s vlastní výrobní základnou, založeným na bázi strojírenského závodu a na výrobě ohnivzdorných materiálů. Easy Project používají pro sledování zakázek pro klienty a správu kontaktů.


Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace