Hlavní informace

ESONIC – propojení Easy Projectu se stávajícími nástroji (Flexibee ABRA, ISO)

ESONIC a.s. je česká společnost zabývající se oblastí průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních celků. Za účelem zefektivnění externího i interního řízení se společnost rozhodla sáhnout po softwaru na projektové a procesní řízení.


Česká televize - řízení projektů v oddělení Nových médií (rozhovor)

Českou televizi asi není třeba představovat. Televizní stanice vysílající již od r. 1992 se před několika roky naplno pustila také do internetových aktivit. Oddělení Nových médií se rychle rozrostlo na cca 100 zaměstnanců a původní řešení pro řízení projektů se začalo jevit jako nedostatečné...


Řízení klientských projektů v reklamní agentuře Minkenberg Medien

Reklamní agentura Minkenberg Medien GmbH se specializuje převážně na zakázky v digitálním prostředí, kde se požadavky klientů zpravidla rychle mění. Elmar Branch, CEO společnosti, nám sdělil, že Easy Project pomáhá agentuře řídit vše ku spokojenosti těch nejdůležitějších, tedy klientů. 

 


Projektil – řízení projektů v architektonickém ateliéru

Architektonický ateliér Projektil je předním českým dodavatelem architektonických služeb, vítěž Grand Prix. Easy Project využívá pro monitoring odpracového času na projektech a jejich jednotlivých fázích.


Inteli – projekty dodávky a instalace AV techniky

Přední český dodavatel audiovizuální techniky. Výhradní distributor předních světových značek AV techniky. Easy Project využívá pro řízení projektů instalací, řízení interních rozvojových projektů, marketingu, obchodu a administrativy.


Pharma Future – řízení projektů ve farmacii

Společnost Pharma Future Ltd. se zabývá výzkumem a vývojem řady unikátních medicinálních, zdravotních a nutričních produktů. Easy Project využívá v komplexní implementaci pro koordinaci a řízení výzkumných a vývojových projektů a při procesu uvádění produktu na trh.


Elektrowin a.s. - řízení projektů a organizace

ELEKTROWIN a.s. provozuje kolektivní systém pro zpětný odběr, oddělený sběr, zpracování, využití a odstranění elektrozařízení a elektroodpadu.  Easy Project používá pro zpřehlednění běžného řízení organizace a řízení projektů.


BOHEMIA ENERGY - řízení interních požadavků

Společnost Bohemia Energy je největší alternativní dodavatel elektřiny a plynu v České republice. K 31. 12. 2013 získala Bohemia Energy přes 500 000 zákazníků. Easy Project používá pro řízení servisních projektů a požadavků interních zákazníků.


Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace