Hlavní informace

Easy Project pro reportování pracovní doby

MARSHALL CAVENDISH EDUCATION (MC Education) je přední poskytovatel e-learningových řešení a služeb v Singapuru. Easy Project pomáhá efektivněji řídit společnost (zejména časové reporty) a předcházet konkurenci.


Transporeon – efektivní řízení zdrojů v logistice

Skupina TRANSPOREON poskytuje 3 SaaS řešení, která v současnosti propojují více než 1 000 přepravců, 45 000 dopravců a 100 000 uživatelů ve více než 85 zemích. Easy Project skupině umožňuje efektivnější řízení zdrojů.


Výběr vhodného projektového softwaru (rozhovor se CEO společnosti Become s.r.o.)

Firma Become s.r.o. je dynamickou firmou zaměřující se na podnikové informační technologie.Vyzpovídali jsem Roberta Zavackého, výkonného ředitele této slovenské firmy, ohledně procesu výběru softwaru na projektové řízení a důvodů pro volbu Easy Projectu.


FG Forrest - řešení pro efektivní projektové řízení

Společnost FG Forrest má za 18 let své existence na kontě stovky úspěšně realizovaných projektů v oblasti webdesignu a digitálních médií. Easy Project používá především pro efektivní řízení zdrojů a projektů. Zaměstnanci si pochvalují rovněž plně funkční integraci s původním IS.


Boomerang Publishing – řízení projektů v produkční společnosti

Mediální společnost Boomerang Publishing Easy Project využívá v celé jeho šíři – od plánování projektů přes vytížení zdrojů, oběh faktur, tvorbu objednávek a především pro sledování finanční rentability jednotlivých projektů. V Easy Projectu mají založeno více než 5000 aktivních projektů.


DIGITECH ČR – řízení projektů v softwarové firmě

Společnost DIGITECH ČR působí na trhu přes 15 let a je dodavatelem informačních technologií pro oblast logistiky a distribuce. Easy Project využívá pro řízení implementačních projektů a řízení Helpdesku.


Awara – řízení IT projektů

Awara IT Solutions je jedním z předních poskytovatelů IT služeb a řešení pro efektivní podnikání v Rusku. Kromě toho slouží zákazníkům ze Skandinávie a Západní Evropy. Easy Project implementovali pro spojení podpory s řízením projektů.


PeckaDesign – řízení projektů webdesignu

"V PeckaDesign tvoříme webová řešení na míru. Tahle práce nás baví. Již 10 let udržujeme u vašich projektů tu nejvyšší kvalitu zpracování". Na řízení projektů v Easy Projectu přešli z Basecampu, který již svojí jednoduchostí nedostačoval.


Komplexní software pro řízení projektů ve společnosti Banzai

Na konci roku jsme pro Banzai, předního italského provozovatele e-shopů, implementovali funkcemi nabitý Easy Project pro komplexní řízení projektů a úkolů ve firmě. Podívejte se, jak spolupráce probíhala a probíhá.

 


Internet Projekt, a.s. – řízení projektů v IT firmě

Internet Projekt, a.s. vytváří internetové portály a aplikace. Je jednou z největších českých webových firem. Easy Project implementovali především pro sledování úkolů na projektech a zlepšení servisních projektů.


Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace