firmy

IT & SOFTWARE

Nejsnadnější cesta k vaší agilitě

Foto Industry

VÝROBA

Špičkové vývojové projekty a výrobní procesy

Foto Education

VZDĚLÁVÁNÍ

Vyšší úroveň projektů pro vyšší vzdělání

Foto Public

VEŘEJNÝ SEKTOR

Projekty pro státní a veřejný sektor

Foto Services

SLUŽBY

Projekty pro vaše prvotřídní služby

Uživatelé o projektovém řízení v Easy Projectu

 

V RTL Radio Berlín používáme Easy Project na vytížení zdrojů (Resource management), který je propojen s docházkou. Řídíme s ním všechny IT a software projekty a používáme ho i na Help Desk. Vybrali jsme si ho pro jeho komplexnost - je to skvělé "all-in-one" řešení. 

Easy Project v médiích -  Timo Muller
Timo Muller
CIO
RTL Radio Deutschland GmbH

Easy Project používáme na mnoho různých projektů - provozní, finanční, vývoj software a například i BI. Systém je velmi flexibilní - dá se snadno nastavit. Jsme zároveň velmi spokojeni se službami, implementací i podporou. Easy Project dal managementu přehled o projektech, který tady chyběl. Easy Project bychom si vybrali znovu.

Easy Project pro University -  Judy Ratliff
Judy Ratliff
Project Manager
University of Tennessee

Konečně pracujeme přehledně a organizovaně. Easy Project nám pomohl s řízením projektů a implementací SCRUMu, který je pro nás nejužitečnější funkcí. 

Easy Project klient -  Wilfred IJsveld
Wilfred IJsveld
CEO
Pygmalion

 

Všechny reference

Případové studie implementací Easy Project

 

 

Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

 

Schneider Electric

Odvětví: Energie
Pracovníků: přes 144 400
Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.

 

Více zde

 

 

Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

 

Bosch Diesel

Odvětví: Výroba
Pracovníků: přes 4 400
Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.

 

Více zde

 

Všechny případové studie

Hlavní informace


Řízení projektů
v automobilovém průmyslu

Lear Corporation
Případová studie

rizeni-projektu-v-automobilovem-prumyslu-lear-corporation
Jan Krejčí
IT manažer

Klíč k úspěchu na trhu ve vysoce konkurenčním automobilovém průmyslu spočívá v inovacích a zefektivnění procesů. Česká pobočka Lear Corporation není výjimkou z tohoto pravidla.

Její ambice uspět přivedla vedení firmy k domněnce, že stávající procesy postrádají modernější přístup k řízení projektů, nástroje byly zastaralé a neúčinné. Před nasazením Easy Projectu se veškeré řízení realizovalo plně offline s využitím několika nesynchronizovaných nástrojů, které způsobovaly pouze chaos a chybnou komunikaci.

"Pro správu projektů jsme používali standardní MS Project, ale problém byl, že jsme nemohli sdílet informace o projektech online, navíc kvůli vysoké ceně uživatelské licence mělo software jen pár zaměstnanců. Ostatní používali Microsoft Excel. Nebylo možné spravovat projekty v jednom softwaru, takže docházelo k dezinformacím. Projektový manažer nebyl schopen sledovat výkon na jednotlivých úkolech ani průběh projektů," říká Jan.

Jan a jeho tým vyhodnotili několik možností, včetně online verze MS Project pro všechny své zaměstnance, nicméně náklady na takové řešení převážily jeho výhody, a tak začali hledat alternativní řešení, které by vyhovovalo jejich potřebám.

Výsledkem je, že jsme se rozhodli pro Easy Project, který splňoval všechny naše požadavky včetně přiměřené ceny. Skutečnost, že software je podpořen českou firmou a širokou škálou spokojených zákazníků, nás přesvědčila, že implementace a podpora by měla být hladká," říká Jan.

Výrobce automobilových dílů

Výrobce automobilových dílů

34 zemí<br />
235 poboček

34 zemí
235 poboček

+150 000 zaměstnanců

+150 000 zaměstnanců

"Rozhodli jsme se pro Easy Project, který splňoval všechny naše požadavky včetně přiměřené ceny. Skutečnost, že software je podpořen českou firmou a širokou škálou spokojených zákazníků, nás přesvědčila, že implementace a podpora by měla být hladká," říká Jan.

 

Lear Corporation s Easy Project

Po pečlivém zhodnocení Easy Projectu ředitel české pobočky schválil investici a Easy Project je nyní dokonce zvažován vrcholovým managementem v USA jakožto řešení pro všechny jejich IT projekty po celém světě. Každý Easy Project přichází s profesionální implementací a školením vrcholového vedení a zaměstnanců. Společnost Lear se rozhodla pro serverové řešení, takže celý proces nastavení trval přibližně 300 hodin.

Jak se dnes odehrává řízení pomocí Easy Projectu? Vedení společnosti Lear uvádí, že jim řešení přineslo vyšší transparentnost výkonu. Nyní mohou snadno sledovat množství odpracovaných hodin na každém projektu a vyhodnotit efektivitu a výkon vizualizací dat pomocí grafů a diagramů v aplikaci.

Společnost Lear Corporation si nedávno také pořídila modul Vytížení zdrojů, který jí umožnil efektivněji využívat čas svých odborníků na klíčové projekty, které vyžadují jejich pozornost.

Navíc zaměstnanci poskytli pozitivní zpětnou vazbu k samotnému procesu implementace Easy Projectu. Každý den jim poskytuje snadný přístup k aktuálním úkolům kdekoli se právě nacházejí, na libovolném zařízení a libovolném místě. Easy Project výrazně omezil problém s chybnou komunikací a snížil počet ztracených nebo přehlédnutých úkolů. Podle Jana se "IT procesy po implementaci Easy Projectu staly výrazně efektivnějšími a pracovní doba je nyní produktivně využita."

Nejčastěji používané nástroje pro řízení projektů ve společnosti Lear Corporation

Ganttův diagram
Ganttův diagram

Pro snadné plánování projektů, které pomohly společnosti Lear Corporation včas doručovat projekty a v případě potřeby snadno aktualizovat plán.

Vytížení zdrojů
Vytížení zdrojů

Pro efektivní využití klíčových zdrojů na projektech strategického významu.

Výstrahy
Výstrahy

Aby pracovníci byli informováni o všech relevantních aktualizacích a nadcházejících termínech.

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace