Hlavní informace

Systém podpory těžkého strojírenství - Wirtgen America

Společnost Wirtgen America poskytuje služby ve více než 250 místech ve Spojených státech a Kanadě, které operativně zajišťuje 35 dealerů. Síť prodejců prodává a dodává stavební stroje zahrnující tradiční výrobky značek: WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, KLEEMANN a BENNINGHOVEN.


Řízení projektů v automobilovém průmyslu - Lear Corporation

Klíč k úspěchu na trhu ve vysoce konkurenčním automobilovém průmyslu spočívá v inovacích a zefektivnění procesů. Česká pobočka Lear Corporation není výjimkou z tohoto pravidla.


Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.


Řízení komunikačních rozhraní v sektoru veřejné dopravy - Odense Letbane

Odense Letbane (Light Rail) je plánovaný tramvajový systém ve městě Odense v Dánsku. V rámci tohoto projektu se očekává, že do roku 2020 bude postavena první lehká tramvajová trať o délce 14,5 km. Na výsledku projektu se podílí různí dodavatelé. Kvůli koordinaci jejich činností bude v rámci projektu použito tzv. řízení komunikačních rozhraní.


Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.


Další informace

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace