firmy

IT & SOFTWARE

Nejsnadnější cesta k vaší agilitě

Foto Industry

VÝROBA

Špičkové vývojové projekty a výrobní procesy

Foto Education

VZDĚLÁVÁNÍ

Vyšší úroveň projektů pro vyšší vzdělání

Foto Public

VEŘEJNÝ SEKTOR

Projekty pro státní a veřejný sektor

Foto Services

SLUŽBY

Projekty pro vaše prvotřídní služby

Uživatelé o projektovém řízení v Easy Projectu

 

V RTL Radio Berlín používáme Easy Project na vytížení zdrojů (Resource management), který je propojen s docházkou. Řídíme s ním všechny IT a software projekty a používáme ho i na Help Desk. Vybrali jsme si ho pro jeho komplexnost - je to skvělé "all-in-one" řešení. 

Easy Project v médiích -  Timo Muller
Timo Muller
CIO
RTL Radio Deutschland GmbH

Easy Project používáme na mnoho různých projektů - provozní, finanční, vývoj software a například i BI. Systém je velmi flexibilní - dá se snadno nastavit. Jsme zároveň velmi spokojeni se službami, implementací i podporou. Easy Project dal managementu přehled o projektech, který tady chyběl. Easy Project bychom si vybrali znovu.

Easy Project pro University -  Judy Ratliff
Judy Ratliff
Project Manager
University of Tennessee

Konečně pracujeme přehledně a organizovaně. Easy Project nám pomohl s řízením projektů a implementací SCRUMu, který je pro nás nejužitečnější funkcí. 

Easy Project klient -  Wilfred IJsveld
Wilfred IJsveld
CEO
Pygmalion

 

Všechny reference

Případové studie implementací Easy Project

 

 

Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

 

Schneider Electric

Odvětví: Energie
Pracovníků: přes 144 400
Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.

 

Více zde

 

 

Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

 

Bosch Diesel

Odvětví: Výroba
Pracovníků: přes 4 400
Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.

 

Více zde

 

Všechny případové studie

Hlavní informace

JSC OmskElectro je státní poskytovatel elektrické energie, který dohlíží na regionální elektrickou síť a příslušné služby v celém regionu Omsk. Easy Project pomáhá zlepšit jejich podnikání - nepřetržitě.

Výzva:

Klient požadoval on-premise aplikaci pro komplexní zpracování projektů a požadavků klientů.

Systém by měl zlepšit následující obchodní procesy:

  1. Řízení projektu - sledování úkolů, Ganttovi diagramy, plánování
  2. Klientský portál pro registraci požadavků

Implementace:

Společnost OmskElectro pracuje s nástrojem Easy Project od zimy 2013. Easy Projekt byl vybrán díky uživatelsky přívětivému rozhraní a pohodlným nástrojům plánování a reportingu. Hlavním důvodem však byla spolehlivost systému a poskytovaná služba zákaznické podpory.

Easy Project se používá jako standardní systém projektového řízení pro plánování, realizaci a reportování projektů. Pro zvýšení efektivity byl implementován plugin Alerty - systém včasného vyrování. Oznamuje uživatelům blížící se termíny dokončení úkolů a manažerům úkoly, které se již nacházejí po plánovaném termínu dokončení.

Nejnaléhavějším požadavkem však bylo vytvoření portálu pro klienty. Toto řešení by mělo umožnit klientům přihlásit se do systému a podat žádost. Easy Project musí být schopen rozpoznat typ žádosti a odeslat konkrétní žádost příslušnému správci. Tento problém byl vyřešen pomocí nastavení šablony "Hlavní stránka" a nastavení "Uživatelských polí".

Hlavní stránka klienta se skládá ze 2 záložek (stránek). První záložka obsahuje modul Nový úkol s různými uživatelskými poli pro klasifikaci typu požadavku. Zde klient vytvoří svůj požadavek a vyplní všechna požadovaná pole. Tato žádost je pak uložena jako úkol a spadá do příslušného filtru. Každý správce odpovídá za určitý typ služby. Pro každou z nich byl vytvořen filtr úkolů podle kombinace uživatelských polí. Když se ve filtru objeví nový úkol, systém odešle oznámení prostřednictvím pluginu "Alerty" (včetně odkazu na nový úkol) odpovědnému manažerovi, který poté přiřadí úkol sobě a začne na něm pracovat.

Na druhé záložce klient vidí všechny své požadavky ve dvou filtrech: první zobrazuje aktuálně zpracované požadavky (Filtr úkolů: Stav - otevřeno, Autor - já) a druhý filtr zobrazuje vyřešené požadavky (Filtr úkolů: Stav - zavřeno, Autor - já).

Použité moduly:

  • Alerty – systém včasného varování
  • Vypočítaná uživatelská pole
jsc-omskelectro-reseni-pro-udrzbu-klientu

Odvětví: rozvod elektrické energie
Počet zaměstnanců: 1000+
Stávající aplikace: Easy Project
Implementace: 2013
Web: http://www.omskelectro.ru/

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace