firmy

IT & SOFTWARE

Nejsnadnější cesta k vaší agilitě

Foto Industry

VÝROBA

Špičkové vývojové projekty a výrobní procesy

Foto Education

VZDĚLÁVÁNÍ

Vyšší úroveň projektů pro vyšší vzdělání

Foto Public

VEŘEJNÝ SEKTOR

Projekty pro státní a veřejný sektor

Foto Services

SLUŽBY

Projekty pro vaše prvotřídní služby

Uživatelé o projektovém řízení v Easy Projectu

 

V RTL Radio Berlín používáme Easy Project na vytížení zdrojů (Resource management), který je propojen s docházkou. Řídíme s ním všechny IT a software projekty a používáme ho i na Help Desk. Vybrali jsme si ho pro jeho komplexnost - je to skvělé "all-in-one" řešení. 

Easy Project v médiích -  Timo Muller
Timo Muller
CIO
RTL Radio Deutschland GmbH

Easy Project používáme na mnoho různých projektů - provozní, finanční, vývoj software a například i BI. Systém je velmi flexibilní - dá se snadno nastavit. Jsme zároveň velmi spokojeni se službami, implementací i podporou. Easy Project dal managementu přehled o projektech, který tady chyběl. Easy Project bychom si vybrali znovu.

Easy Project pro University -  Judy Ratliff
Judy Ratliff
Project Manager
University of Tennessee

Konečně pracujeme přehledně a organizovaně. Easy Project nám pomohl s řízením projektů a implementací SCRUMu, který je pro nás nejužitečnější funkcí. 

Easy Project klient -  Wilfred IJsveld
Wilfred IJsveld
CEO
Pygmalion

 

Všechny reference

Případové studie implementací Easy Project

 

 

Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

 

Schneider Electric

Odvětví: Energie
Pracovníků: přes 144 400
Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.

 

Více zde

 

 

Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

 

Bosch Diesel

Odvětví: Výroba
Pracovníků: přes 4 400
Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.

 

Více zde

 

Všechny případové studie

Hlavní informace

Reklamní agentura Minkenberg Medien GmbH se specializuje převážně na zakázky v digitálním prostředí, kde se požadavky klientů zpravidla rychle mění. Elmar Branch, CEO společnosti, nám sdělil, že Easy Project pomáhá agentuře řídit vše ku spokojenosti těch nejdůležitějších, tedy klientů. 

 

Původní stav

Firma původně používala software na projektové řízení, který si sama vytvořila. Jednalo se o jednoduchý systém zahrnující vytváření úkolů, jejich sdružování pod projekty a některé další základní funkce. Poté, co již základní funkce nedostačovaly potřebám agentury, začal management společnosti hledat sofistikovanější projektové řešení.

 

Požadavky na projektové řešení

"Ve firmě musíme projekty "vidět z úhlu 360 stupňů", abychom mohli zákazníkům doručovat služby prvotřídní kvality. Projekty se totiž často mění kvůli průběžným požadavkům zákazníka. Změny musí být jasně definovány, komunikace s klientem musí být rychlá, jasná a k věci. Vše musí probíhat rychle, hladce a správně."

Elmar Branch, CEO, Minkenberg Medien GmbH, Germany

 

Výběr projektového softwaru

Elmar Branch, CEO společnosti, nám prozradil, že si s výběrem dal důkladnou práci:

"Během měsíce jsem prozkoumal něco mezi 30–40 na trhu dostupnými produkty, nevím zcela přesně, ale nebylo to nic jednoduchého. Zjistil jsem, že většině řešení chybí minimálně 20–30 % námi požadované funkcionality. Po prvním kole jsem měl však jasno o tom, že nový nástroj musí perfektně zvládat práci s tickety, jelikož ta je pro správné řízení klientských projektů klíčová."

 

Proč byl vybrán právě Easy Project?

"Easy Project mě přesvědčil svou rychlostí a jednoduchostí při práci s tickety, projekty i úkoly. Oproti ostatním softwarům v něm lze vytvořit ticket intuitivně a na pár kliknutí."

 

Zhodnocení přínosu

"Na Easy Projectu nejvíce oceňuji jeho práci s tickety. Když edituji ticket, tak jsem schopen aktualizovat jeho stav, sledovat čas nebo třeba upravit zadání a komentář a to vše na jeden zátah." 

"Mohu říci, že díky Easy Projectu se můžeme lépe rozhodovat. Do digitální podoby nyní zaznamenáváme více relavantních dat, které nám umožňují měření a analyzování a tím pádem i efektivnější rozhodování."

 

Použité Pluginy

  • Mzdové a fakturační výkazy
  • CRM řízení obchodu
  • Kontakty
  • Rozpočty projektů a cash-flow
  • Kalkulace projektů a cenové nabídky
rizeni-klientskych-projektu-v-reklamni-agenture-minkenberg-medien

Obor: reklamní agentura
Zaměstnanci: 20+
Původní aplikace: vlastní aplikace
Implementace: 2014
https://www.minkenberg.de/de/

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace