firmy

IT & SOFTWARE

Nejsnadnější cesta k vaší agilitě

Foto Industry

VÝROBA

Špičkové vývojové projekty a výrobní procesy

Foto Education

VZDĚLÁVÁNÍ

Vyšší úroveň projektů pro vyšší vzdělání

Foto Public

VEŘEJNÝ SEKTOR

Projekty pro státní a veřejný sektor

Foto Services

SLUŽBY

Projekty pro vaše prvotřídní služby

Uživatelé o projektovém řízení v Easy Projectu

 

V RTL Radio Berlín používáme Easy Project na vytížení zdrojů (Resource management), který je propojen s docházkou. Řídíme s ním všechny IT a software projekty a používáme ho i na Help Desk. Vybrali jsme si ho pro jeho komplexnost - je to skvělé "all-in-one" řešení. 

Easy Project v médiích -  Timo Muller
Timo Muller
CIO
RTL Radio Deutschland GmbH

Easy Project používáme na mnoho různých projektů - provozní, finanční, vývoj software a například i BI. Systém je velmi flexibilní - dá se snadno nastavit. Jsme zároveň velmi spokojeni se službami, implementací i podporou. Easy Project dal managementu přehled o projektech, který tady chyběl. Easy Project bychom si vybrali znovu.

Easy Project pro University -  Judy Ratliff
Judy Ratliff
Project Manager
University of Tennessee

Konečně pracujeme přehledně a organizovaně. Easy Project nám pomohl s řízením projektů a implementací SCRUMu, který je pro nás nejužitečnější funkcí. 

Easy Project klient -  Wilfred IJsveld
Wilfred IJsveld
CEO
Pygmalion

 

Všechny reference

Případové studie implementací Easy Project

 

 

Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

 

Schneider Electric

Odvětví: Energie
Pracovníků: přes 144 400
Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.

 

Více zde

 

 

Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

 

Bosch Diesel

Odvětví: Výroba
Pracovníků: přes 4 400
Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.

 

Více zde

 

Všechny případové studie

Hlavní informace

MARSHALL CAVENDISH EDUCATION (MC Education) je přední poskytovatel e-learningových řešení a služeb v Singapuru. Easy Project pomáhá efektivněji řídit společnost (zejména časové reporty) a předcházet konkurenci.

Požadavek

Klient požadoval komplexní software pro sledování a časový rozvrh úkolů s přizpůsobenými možnostmi exportu a implementaci stávající kategorizace úkolů a zaměstnanců do nového systému.

Klient potřeboval nástroj pro podrobné sledování času stráveného na úkolech a sledování celkové účasti zaměstnanců s následnými reporty pomocí zavedené kategorizace firem. Reporty musely být navíc exportovatelné do současně používaného paralelního ERP systému.

Řešení

Easy Project byl nastaven tak, aby zahrnoval veškeré korporátní značení v úkolech, časových údajích a uživatelích s využitím vlastních uživatelských polí.

Správci projektů s vyššími oprávněními si mohou zobrazit vlastní reporty. Některá pole v reportech byla upravena nebo přidána v rámci vlastního vývoje. Většina informací byla k dispozici v konfiguraci GUI.

Export do CSV, což je standardní funkce Easy Project, byl mírně upraven díky specifickým požadavkům ERP systému, do kterého byl importován.

Monitorování docházky je řízeno rozšířujícím modulem pro Easy Project. Ten sleduje, kdy se uživatelé přihlašují a opouštějí kancelář (přihlašují se / odhlašují z Easy Project), umožňuje plánovat nepřítomnost, home office a jiné obvyklé docházkové režimy, které společnost používá. Manažeři mají přístup k různým docházkovým reportům podle svých dlouhodobých a okamžitých potřeb.

Použité moduly

  • Alerty - systém včasného vyrování
  • Vypočítaná uživatelská pole
  • Řízení docházky
easy-project-pro-reportovani-pracovni-doby

Země: Singapur
Odvětví: E-learning
Aktivity: Vydávání učebních materiálů, implementace interaktivních učebních technologií, poskytování komplexních systémů řízení učení pro základní školy. Používá je 350 000 studentů ve více než 400 školách po celém světě.
Počet uživatelů: až 100
Implementace: 2014
www.mceducation.sg

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace