firmy

IT & SOFTWARE

Nejsnadnější cesta k vaší agilitě

Foto Industry

VÝROBA

Špičkové vývojové projekty a výrobní procesy

Foto Education

VZDĚLÁVÁNÍ

Vyšší úroveň projektů pro vyšší vzdělání

Foto Public

VEŘEJNÝ SEKTOR

Projekty pro státní a veřejný sektor

Foto Services

SLUŽBY

Projekty pro vaše prvotřídní služby

Uživatelé o projektovém řízení v Easy Projectu

 

V RTL Radio Berlín používáme Easy Project na vytížení zdrojů (Resource management), který je propojen s docházkou. Řídíme s ním všechny IT a software projekty a používáme ho i na Help Desk. Vybrali jsme si ho pro jeho komplexnost - je to skvělé "all-in-one" řešení. 

Easy Project v médiích - Timo Muller
Timo Muller
CIO
RTL Radio Deutschland GmbH

Easy Project používáme na mnoho různých projektů - provozní, finanční, vývoj software a například i BI. Systém je velmi flexibilní - dá se snadno nastavit. Jsme zároveň velmi spokojeni se službami, implementací i podporou. Easy Project dal managementu přehled o projektech, který tady chyběl. Easy Project bychom si vybrali znovu.

Easy Project pro University - Judy Ratliff
Judy Ratliff
Project Manager
University of Tennessee

Konečně pracujeme přehledně a organizovaně. Easy Project nám pomohl s řízením projektů a implementací SCRUMu, který je pro nás nejužitečnější funkcí. 

Easy Project klient - Wilfred IJsveld
Wilfred IJsveld
CEO
Pygmalion

 

Všechny reference

Případové studie implementací Easy Project

 

 

Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

 

Schneider Electric

Odvětví: Energie
Pracovníků: přes 144 400
Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.

 

Více zde

 

 

Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

 

Bosch Diesel

Odvětví: Výroba
Pracovníků: přes 4 400
Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.

 

Více zde

 

Všechny případové studie

Hlavní informace

Awara IT Solutions je jedním z předních poskytovatelů IT služeb a řešení pro efektivní podnikání v Rusku. Kromě toho slouží zákazníkům ze Skandinávie a Západní Evropy. Easy Project implementovali pro spojení podpory s řízením projektů.

Výzva

Než došlo k implementaci Easy Projectu, používal klient tři systémy zároveň: Redmine a MS Project pro řízení projektů a Kayako pro automatizaci služeb zákaznické podpory. Nevýhodou tohoto řešení byla nejednotnost a nemožnost sjednotit podporu a projektové řízení do jednoho systému.

To je důvod, proč hlavním požadavkem na Easy Project byla jeho komplexnost – agregace různých firemních procesů jako plánování, řízení projektů, automatizace zákaznické podpory, sledování rozpočtu, back office procesy: plánování času, docházka, výplaty – vše v jednom systému.

Realizace

Awara koupila Easy Project v listopadu 2013. Má ho implementovaný na vlastním serveru a pro neomezený počet uživatelů. Než byl Easy Project v květnu 2014 spuštěn naplno, proběhlo velké množství úprav. Díky flexibilitě nastavení byly hlavní požadavky klienta realizovány prostřednictvím standardního nastavení, specifičtější požadavky byly vyvinuty na míru.

Jak Awara Easy Project užívá

 • Realizace projektů – sledování úkolů, Ganttův diagram, sledování odpracované doby, pokročilá uživatelská pole, možnosti filtrování a listování, rychlý plánovač projektů, vytížení zdrojů, znalosti a dokumentace.

 • Automatizace zákaznické podpory – automatické zakládání úkolů z požadavků zaslaných e-mailem, rozdělení požadavků podle předdefinovaných adres, speciální projekty pro zákaznickou podporu, vytvoření klientského přístupu do Easy Projectu, tvorba úkolů ze šablony prostřednictvím "kouzelného tlačítka" (Java script, který umožňuje vytvářet úkoly s předem definovanými parametry).

 • Finanční management – plánování rozpočtu, transparentní mzdové náklady, automatické počítání platů, sledování nákladů na každý úkol (modul Rozpočty projektů & Cash-Flow).

Příklad: 

Awara IT - Easy redmine 2014 - Project budget - wage costs monitoring

Klient za podporu zaplatí 7200 rublů měsíčně. 
Hodinová sazba pracovníka je 400 rublů za hodinu.
Předpokládaná časová dotace je 9 hodin, reálně odporacovaná doba je 8 hodin.
Plánovaný zisk je 3600 rublů, reálný 4000 rublů.

 


Použité pluginy

 • Vytížení zdrojů
 • Mzdové a fakturační výkazy projektů
 • Helpdesk – řízení zákaznické podpory
 • Upravitelné tiskové šablony
 • Znalosti a dokumentace
 • Interaktivní poznámkový blok
 • Seznam příloh celého projektu
 • Cenové kalkulace projektů
 • Systém včasného varování
 • Vypočtená uživatelská pole
 • Rychlý plánovač projektu

 

Vyjádření klienta

Práce s Easy Projectem zcela splňuje všechny naše požadavky. Easy Project má ve srovnání s ostatními systémy pro projektové řízení velmi vysokou úroveň. Přejeme celému týmu ambiciózní plány a dostatek inspirace!

Vladimir Zharov, Senior Consultant, AwaraIT Solutions / Awara Group

 

awara-rizeni-it-projektu

Obor: IT consulting
Země: Rusko
Zaměstnanci: 180+
Původní řešení: Redmine, MS Project, Kayako
Realizace: 2013
www.awara-itsolutions.com

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace