firmy

IT & SOFTWARE

Nejsnadnější cesta k vaší agilitě

Foto Industry

VÝROBA

Špičkové vývojové projekty a výrobní procesy

Foto Education

VZDĚLÁVÁNÍ

Vyšší úroveň projektů pro vyšší vzdělání

Foto Public

VEŘEJNÝ SEKTOR

Projekty pro státní a veřejný sektor

Foto Services

SLUŽBY

Projekty pro vaše prvotřídní služby

Uživatelé o projektovém řízení v Easy Projectu

 

V RTL Radio Berlín používáme Easy Project na vytížení zdrojů (Resource management), který je propojen s docházkou. Řídíme s ním všechny IT a software projekty a používáme ho i na Help Desk. Vybrali jsme si ho pro jeho komplexnost - je to skvělé "all-in-one" řešení. 

Easy Project v médiích -  Timo Muller
Timo Muller
CIO
RTL Radio Deutschland GmbH

Easy Project používáme na mnoho různých projektů - provozní, finanční, vývoj software a například i BI. Systém je velmi flexibilní - dá se snadno nastavit. Jsme zároveň velmi spokojeni se službami, implementací i podporou. Easy Project dal managementu přehled o projektech, který tady chyběl. Easy Project bychom si vybrali znovu.

Easy Project pro University -  Judy Ratliff
Judy Ratliff
Project Manager
University of Tennessee

Konečně pracujeme přehledně a organizovaně. Easy Project nám pomohl s řízením projektů a implementací SCRUMu, který je pro nás nejužitečnější funkcí. 

Easy Project klient -  Wilfred IJsveld
Wilfred IJsveld
CEO
Pygmalion

 

Všechny reference

Případové studie implementací Easy Project

 

 

Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

 

Schneider Electric

Odvětví: Energie
Pracovníků: přes 144 400
Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.

 

Více zde

 

 

Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

 

Bosch Diesel

Odvětví: Výroba
Pracovníků: přes 4 400
Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.

 

Více zde

 

Všechny případové studie

Hlavní informace

Na konci roku jsme pro Banzai, předního italského provozovatele e-shopů, implementovali funkcemi nabitý Easy Project pro komplexní řízení projektů a úkolů ve firmě. Podívejte se, jak spolupráce probíhala a probíhá.

 

Požadavky

Banzai používal starší verzi opensourcového řízení projektů na vlastních serverech. Easy Project měl za úkol poskytnout profesionální služby, včetně hostingu a údržby systému, migraci dat ze starého systému a implementaci nových funkcí pomocí rozšiřujících modulů.

 

Řešení

Migraci dat se nám podařilo stihnout ještě o trochu dříve, než bylo původně naplánováno. Následovala implementace pro klienta nejpotřebnějších pluginů: Vytížení zdrojů, Help Desk, Rozpočty projektů a cash flow, Výkaz práce atd.

banzai1

banzai2

I když byl hosting zprostředkován pomocí našich vlastních serverů, klient požadoval, aby do Easy Projectu mohl přistupovat pomocí vlastní URL. Tento nestandardní požadavek byl nakonec úspěšně vyřešen díky spolupráci našich i klientových administrátorů.

Kromě toho jsme pro Banzai vytvářeli speciální podobu reportů odpracovaného času.

Společnost Banzai si nakonec nechala nainstalovat všechny dostupné pluginy:

nadupany-easy-project-pro-banzai


Odvětví
: E-commerce
Země: Itálie
Počet uživatelů: 200+
Implementace: podzim 2014
Řešení: cloud
www.banzai.it/en/

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace