firmy

IT & SOFTWARE

Nejsnadnější cesta k vaší agilitě

Foto Industry

VÝROBA

Špičkové vývojové projekty a výrobní procesy

Foto Education

VZDĚLÁVÁNÍ

Vyšší úroveň projektů pro vyšší vzdělání

Foto Public

VEŘEJNÝ SEKTOR

Projekty pro státní a veřejný sektor

Foto Services

SLUŽBY

Projekty pro vaše prvotřídní služby

Uživatelé o projektovém řízení v Easy Projectu

 

V RTL Radio Berlín používáme Easy Project na vytížení zdrojů (Resource management), který je propojen s docházkou. Řídíme s ním všechny IT a software projekty a používáme ho i na Help Desk. Vybrali jsme si ho pro jeho komplexnost - je to skvělé "all-in-one" řešení. 

Easy Project v médiích -  Timo Muller
Timo Muller
CIO
RTL Radio Deutschland GmbH

Easy Project používáme na mnoho různých projektů - provozní, finanční, vývoj software a například i BI. Systém je velmi flexibilní - dá se snadno nastavit. Jsme zároveň velmi spokojeni se službami, implementací i podporou. Easy Project dal managementu přehled o projektech, který tady chyběl. Easy Project bychom si vybrali znovu.

Easy Project pro University -  Judy Ratliff
Judy Ratliff
Project Manager
University of Tennessee

Konečně pracujeme přehledně a organizovaně. Easy Project nám pomohl s řízením projektů a implementací SCRUMu, který je pro nás nejužitečnější funkcí. 

Easy Project klient -  Wilfred IJsveld
Wilfred IJsveld
CEO
Pygmalion

 

Všechny reference

Případové studie implementací Easy Project

 

 

Řízení změn ve výrobním průmyslu - Schneider Electric

 

Schneider Electric

Odvětví: Energie
Pracovníků: přes 144 400
Společnost Schneider Electric je globální specialista na efektivní hospodaření s energiemi působící ve více než 100 zemích, kde poskytuje integrovaná řešení napříč všemi trhy. Skupina investuje do výzkumu a vývoje s cílem udržet inovaci a diferenciaci, a to se silným odhodláním udržitelného rozvoje.

 

Více zde

 

 

Řízení projektového portfolia ve výrobním průmyslu - Bosch Diesel

 

Bosch Diesel

Odvětví: Výroba
Pracovníků: přes 4 400
Bosch Diesel s.r.o v Jihlavě je dceřiná společnost skupiny Bosch, která provozuje závod v hodnotě přes 700 milionů EUR. Z firmy se 160 zaměstnanci v roce 1994 se postupem času stal největší výrobní závod na světě v rámci skupiny Bosch vyrábějící systémy vstřikování nafty Common Rail.

 

Více zde

 

Všechny případové studie

Hlavní informace

Společnost DIGITECH ČR působí na trhu přes 15 let a je dodavatelem informačních technologií pro oblast logistiky a distribuce. Easy Project využívá pro řízení implementačních projektů a řízení Helpdesku.

Požadované řešení

Získání přehledu o aktuálních úkolech a stavu jejich realizace. Zlepšení procesů pro zpracování požadavků z Helpdesku a nástroj pro evidenci kontaktů.

 

Původní stav

Komunikace uvnitř firmy probíhala prostřednictvím e-mailů a telefonů. Pro evidenci požadavků z Helpdesku byla využívána Excelová tabulka. Kontakty nebyly uloženy na jednom místě, každý pracovník si vedl vlastní evidenci kontaktů.

 

Po zavedení Easy Projectu

Přehledné sledování plnění úkolů a uchovávání historie aktualizací. Využívání rozšiřujících pluginů Kontakty, Helpdesk a Peníze.

Nejužitečnější funkce:

  • Sledování úkolů po termínech přes uložené výpisy úkolů

  • Sledování pracovních cest pomocí výpisů a zaznamenávání nákladů spojených s pracovní cestou

  • Helpdesk – zjednodušené přijímání požadavků Heldesku, přístup ke vždy aktuálnímu seznamu požadavků a stavům jejich zpracování přes online rozhraní, zlepšení koordinace a sledování plnění požadavků z Helpdesku, komunikace se zákazníky prostřednictvím Easy Projectu a uchovávání historie řešení požadavku

  • Kontakty – správa všech kontaktů společnosti a uchovávání doplňujících informací o kontaktech

Založte si Easy Project zdarma

Všechny funkce | SSL ochrana | Denní zálohy

nebo

bez platby a bez instalace